Jump to content

KK Budućnost


goldberg

Recommended Posts

  • Ridji changed the title to KK Budućnost

Kamenjaš, Reynolds i Booth su odlična pojačanja, po meni mnogo bolje potrošene pare od reanimacije leša Vladimira Micova i održavanja trudnoće Reeda.

Kad bi pogodili jednog fizikalca četvorku da može pomalo i na small ball 5 i možda još jednog pleja (ako je Booth predviđen prvenstveno za dvojku), to bi sa Popovićem, Drobnjakom. Atićem i dva Nikolića bila ekipa da se pobije sa svima, uključujući i Partizan i Zvezdu

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Beonegro said:

Kamenjaš, Reynolds i Booth su odlična pojačanja, po meni mnogo bolje potrošene pare od reanimacije leša Vladimira Micova i održavanja trudnoće Reeda.

Kad bi pogodili jednog fizikalca četvorku da može pomalo i na small ball 5 i možda još jednog pleja (ako je Booth predviđen prvenstveno za dvojku), to bi sa Popovićem, Drobnjakom. Atićem i dva Nikolića bila ekipa da se pobije sa svima, uključujući i Partizan i Zvezdu

Sto se pleja tice vec duze je opticaju Trae Bell-Haynes. Valjda smo blizu potpisa po informacijama koje kruze. Malo smo niski na pozicijama 1-2

Edited by Nemam_ti_kad
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Nemam_ti_kad said:

Sto se pleja tice vec duze je opticaju Trae Bell-Haynes. Valjda smo blizu potpisa po informacijama koje kruze. Malo smo niski na pozicijama 1-2

Potpisao. 

Sad da zavrsimo cetvorku i jednu peticu, pa da se pocne trenirati 😁

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, StefanPG said:

Vise ni Aleksa sam ne vjeruje da ce postati trojka, davno smo se pomirili sa tim 😁

Da se zahvalimo crveno belima, izgleda su zavrsili Zoranu transfer u BG. Da ga cuvate sto duze 😁

Sta je sa Kobsom?

Link to comment
Share on other sites

On 7/14/2022 at 9:23 PM, Beonegro said:

Kamenjaš, Reynolds i Booth su odlična pojačanja, po meni mnogo bolje potrošene pare od reanimacije leša Vladimira Micova i održavanja trudnoće Reeda.

Kad bi pogodili jednog fizikalca četvorku da može pomalo i na small ball 5 i možda još jednog pleja (ako je Booth predviđen prvenstveno za dvojku), to bi sa Popovićem, Drobnjakom. Atićem i dva Nikolića bila ekipa da se pobije sa svima, uključujući i Partizan i Zvezdu

 

Nisam gledao ove igrace (za ovog Reynoldsa sam cuo jer je igrao u Trentu, ali je Trento bio bas los), ali mogli bi oni da budu bolja opcija od proslogodisnje ekipe koja prosto nije imala nekih motiva da zapne + jos je jalo lose sastavljena.

 

Prva petorka: Bell - Haynes, Popovic, Reynolds, D. Nikolic, startni centar, druga petorka: Booth, Magee (verujem da on dolazi?), Atic, rezervna cetvorka, Kamenjas. Petica bi morala da bude defanzivna sila koja dobro brani pik, a ako dodje i Magee izbegava se situacija iz prosle sezone sa samo tri beka u sastavu. Drobnjak neka radi i zasluzi sansu.

 

@Nemam_ti_kad Navedi mi jedan kosarkaski element po kojem se razlikuju Simanic i Nikolic? Apsolutno je bespotrebno dovoditi jos jednog sutera koji je rupa u odbrani.

Edited by goldberg
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, goldberg said:

@Nemam_ti_kad Navedi mi jedan kosarkaski element po kojem se razlikuju Simanic i Nikolic? Apsolutno je bespotrebno dovoditi jos jednog sutera koji je rupa u odbrani.

Od kad je i Borisa pustio brcice i bradicu, nema razlike.

 

Realno, stvarno nema neke razlike. Osim sto je Borisa daleko mladji pa kao jos moze da napreduje, da unapredi neke kosarkaske elemente. Danilo - to je sto je. 

 

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, StefanPG said:

Najvjerovatnije ne potpisuju Danilo i Zoran, ljepotica, da pocinemo.

 

Nacuh nesto slicno. Ali vidjecemo. Nemam nista protiv ni da se pozdravimo da idemo u rebuilding tima skroz, ako ce da ostanu onda moraju jace da zapnu. Malo su se uljuljkali.

Link to comment
Share on other sites

Danilo je bolji suter od Borise koji preko ruke nije dao trojku u zivotu. Ovaj je znao da se upali, da clatchuje, odigra bitne tekme za trofeje, neretko bivao i najbolji igrac Buducnosti, Borisa sem rampe protiv Buducnosti u petoj tekmi i kucanja, bas i nema majlidz da se pohvali time, jer je uglavnom igrao rekreativo huelva basket. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...