Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

9 minutes ago, realno *w said:

 

Ma da, konstantno igrači udaraju jedni drugi laktovima u rebra na 15 metara od koša :classic_rolleyes:

 

 

Jokić nije trebao ovako, ali potpuno ga razumem. Ko zna šta je sve bilo i pre ovoga.

Ali ok, makar je stigao da ih posere pre svega sa ovim laganim TDom.

 

 

Nije samo lakat, pogledaj i koleno Morisa. 

  • Like 2
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Svi znaju da nisam fan Jokica i da me Denver ama ic ne zanima, a mozda se svi ne secaju sta sam pricao za Moris bros od trenutka kada su se pokacili sa tadasnjim GMom. Mogu samo da porucim sledece:

 

Gazi govno i salji ga u Kinu! Smecar odvratni, da ga je samo vise kosarkasa ovako napenalilo do sada, kao i njegovog brata.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Mislim da je neuporedivo veći problem koleno i to sa strane, dok ne gleda (nije spreman za kontakt telom). Ostalo je gluma Morrisa koji je očekivao udarac. Nikola da dobije konja kao nagradu, a što reče kolega šalji pastire blizance u Kinu aliexpresom.

 

edit: Trejo, Donča i Harden na 3-5-3 bacanja noćas. Ne znam, ne znam...

Edited by freethrow
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, zorex said:

Nikola je glup, faulovi iz frustracije nisu ništa novo kod njega. Kao mvp lige, stvarno mora da iskulira ove gluposti. Pusti jadnika da bude jadan.

Uf, slažem se da ume da zabudali ali ovo uopšte nije ta situacija. Ne znam kako se kulira jasan pokušaj povrede, iako bi u teoriji bilo bolje da je na drugačiji način stao u svoju odbranu. Mislim da uvek treba odgovoriti na ovakve nasrtaje jer će se u suprotnom samo ponavljati.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Bravo Nikola, neka proba opet. Lakat u rebra igraca u skoku je jedan od najprljavijih poteza u kosarci, ovaj kontakt kolenom se nije ni video na prvi pogled. A i Jimmy ispada smesan, kad je pored Jokica onda nista, posle preti sa druge strane terena... 1-2 utakmice suspenzije max

 

Marcus se nesto kurci, a kad je probao nesto sa  Milsapom a ovaj krenuo na njega, povukao se kao svaki fake though guy. Jaki su samo u grupi i kad maltretiraju slabije...

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Дефинитивно ружна сцена.

Морис је смрад и лига ваља да га опако казни, да би други научили да се овакви потези забрањују у кошарци.

Јокићева реакција је инстиктивна, али би било добро да се исконтролисао.

Сећам се када је Ноа ударио Радуљицу у врат и како је брадоња сјајно одреаговао.

 

А што се тиче фајта Јокића и Батлера, ко то зна шта би било. И Ерц је сламао Семи Шилда, тако да никога не ваља потцењивати...

Edited by Silvanus
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Barkley#34 said:

Uf, slažem se da ume da zabudali ali ovo uopšte nije ta situacija. Ne znam kako se kulira jasan pokušaj povrede, iako bi u teoriji bilo bolje da je na drugačiji način stao u svoju odbranu. Mislim da uvek treba odgovoriti na ovakve nasrtaje jer će se u suprotnom samo ponavljati.

 

da je plej of tekma, ne bih se složio. ovako, apsolutno.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Barkley#34 said:

Uf, slažem se da ume da zabudali ali ovo uopšte nije ta situacija. Ne znam kako se kulira jasan pokušaj povrede, iako bi u teoriji bilo bolje da je na drugačiji način stao u svoju odbranu. Mislim da uvek treba odgovoriti na ovakve nasrtaje jer će se u suprotnom samo ponavljati.

 

Slazem se u potpunosti, ali samo u toku regularne sezone gde posledice po tim nece biti vece. Ovakve bizgove treba opauciti u toku tekme po ceni od par meceva suspenzije.

 

Jasno je da svaka strana treba da reaguje u buducnosti, ukljucujuci i samu ligu. Neki put treba situacija da eskalira kako bi doslo do korekcija u buducnosti. Nije mi drago sto je Jokic morao da bude taj koji ce da povuce taj potez, ali mi je drago sto je jedan od brace Moris bio na drugoj strani i sto ce svakako u nekom obliku dobiti kaznu i upozorenje za buducnost.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Da, da, da, ofkors. Još je uvodni deo sezone i moraju se stvari postaviti na svoje mesto. Kad se smire strasti verovatno će biti mnogo upita ka menadžmentu lige šta čini da ovakvi slepci ne ugroze velike zvezde. Ne daj bože da se na ovakav način povredi neko od 10-15 top igrača, mnogo doloresa bi otišlo u vetar.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

Kanimo se teskih tema i fizickih obracuna medju igracima te odmorimo oci, napojimo dusu i uljepsajmo si zivot ovim remek djelom nesto duzim od 5 minuta. Steph Curry kao grcki bog estetike i ljepote. Uzivajmo u necemu najljepsem sto kosarka ima da ponudi. 
 

 

Prelepo, umetnost igre bez lopte, Ball handling-a.

Prosto je neverovatno da su se istovremeno u istoj ekipi spojila dva takva šutera i dva takva igrača bez lopte kao što su spleš burazeri...jedva čekam da se vrati Klej

P. S. Gotivni su ovi GSW city edition dresovi 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Razumem potez Jokića, čitavu frku je napravio govnar Morris govnarskim potezom. Jokić je reagovao instinktivno pri čemu je mogao Morris i mnogo gore da prođe, ipak se ovaj kontrolisao pa ga je samo bodycheck-ovao. Naravno, nisu svi zen majstori da se iskontrolišu do kraja prilikom ovakvih podlosti, tako da u tom smislu još više treba ceniti one koji uvek uspeju da se iskontrolišu, Lebron mi prvi pada na pamet.

 

Sve ovo posle je neki standardan propratni folklor gde se laje a ne ujeda.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Već je poznato da nisam fan Jokića, ali neka ga je presložio kao metar drva. Bogami je sastavio onog bezobraznika sa crnom zemljom, a trebalo je i jače. Bata sad može samo da laje na Tviteru, a videsmo i taj čuveni heat culture gde se čeka da se smiri situacija, pa se šatro dobacuje i preti.

 

Od ostalih vesti, poezija u pokretu Stefa Karija. Za moj pojam najkvalitetniji superstar u ligi, a drugi najdraži posle Dejma.

Edited by DameTIme
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...