Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

8 hours ago, Chaos Is Me said:

Nešto su se ućutali oni što su kovali u zvezde Edwardsa, posebno kralj hot tejkova @Dracarys koji je na nikakvom uzorku video Timberwolvese visoko. Edwards je užasno neefikasan i trenutno je baš loš primer volume scorera, drugim rečima Wiggins posle Wigginsa. 

Lepo su igrali dok im se nije povredio jedan od BIG3, do tada su imali skor 3-2 i onda je usledila serija poraza. Videćemo u narednom periodu kako će to funkcionisati, sad kada se vratio Rasel.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Chaos Is Me said:

Nešto su se ućutali oni što su kovali u zvezde Edwardsa, posebno kralj hot tejkova @Dracarys koji je na nikakvom uzorku video Timberwolvese visoko. Edwards je užasno neefikasan i trenutno je baš loš primer volume scorera, drugim rečima Wiggins posle Wigginsa. 

Ja sam jedan od tih i nisi ni blizu sa poredjenjem sa Viginsom. Moze i decko od 20 godina da veze par losijih meceva, ono sto sam video od njega na kraju prosle i pocetku ove sezone mi je dovoljno da ne menjam misljenje, Edvards ce biti visestruki Allstar igrac, a mozda i vise od toga.

 

Losi rezultati su poceli sa povredom Rasela, jos je i Beverli propustio mec i tu se raspala igra Minesote. U tom periodu se i trazilo previse od Edvardsa, a nije jos uvek dovoljno dobar kreator za druge, plus LAC su im uzasno los matchup. Videcemo kako ce odgovoriti na ovu mini krizu, sad se Rasel vratio u ekipu.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, freethrow said:

E da, od večeras Lilard gazi.

 

Vraća se polako u ritam, mada još uvek to nije njegov nivo kakav može da bude. Izgleda da ima zdravstvenih problema sa abdomenom.

 

Dobra utakmica protiv Klipersa, zasluženo su pobedili ali svejedno je vidljiv napredak. Na odbrani mora još da se radi, pogotovo perimetra, jer su Klipersi imali dosta otvorenih šuteva za 3.

 

Link to comment
Share on other sites

Meni se potencijal Edwardsa jako sviđa ali mi se trenutna njegova igra uopšte ne sviđa, užasno je neefikasan, bira neka alibi rešenja, true shot percentage mu je debelo ispod ligaškog proseka, baš se razvija u groznog gunnera umesto u all round zverku za šta ima potencijal. Drugo, potpuno je suludo da on uzima preko 5 šuteva više po meču od KAT-a, to je bukvalno za šamaranje ovog Fincha. 

Da dodam, trenutno samo 4 igrača imaju više pokušaja iz igre od Edwardsa, to su Mitchell, Ingram (bez Ziona), Tatum i Beal.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

3 minutes ago, freethrow said:

What the fuck su zdravstveni problemi sa abdomenom, ozbiljno? Zvuči kao da se prejeo čvaraka. Je l neko istegnuće?

 

Hahah. Mislim da je istegnuće, nisam sigurna ali imao je on već sličnih problema. 🙂 U par navrata pri šutu ili polaganju je imao bolnu grimasu na licu, moguće da mu je taj problem uticao i na šut. 

 

Poslednjih nedelja ne pratim ništa, totalno sam neobaveštena, ovo je prvo što vidim da se komentariše međ navijačima.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Chaos Is Me said:

Meni se potencijal Edwardsa jako sviđa ali mi se trenutna njegova igra uopšte ne sviđa, užasno je neefikasan, bira neka alibi rešenja, true shot percentage mu je debelo ispod ligaškog proseka, baš se razvija u groznog gunnera umesto u all round zverku za šta ima potencijal. Drugo, potpuno je suludo da on uzima preko 5 šuteva više po meču od KAT-a, to je bukvalno za šamaranje ovog Fincha. 

Da dodam, trenutno samo 4 igrača imaju više pokušaja iz igre od Edwardsa, to su Mitchell, Ingram (bez Ziona), Tatum i Beal.

 

Malo više pratim Edvardsa, pošto sam ga draftovao u fantaziju i utisak je baš ovo. Brojke mu rastu, ali samo na konto veće potrošnje lopti. 

Na sve to pad % šuta, a naročito za tri poena, što je baš problematično.

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, DameTIme said:

 

Neko zvanično istraživanje, i od kad?

 

U svakom slučaju, IQ 89 je ispodprosečan.

Ma ima različitih podataka, zavisi od istraživanja, ali se kreće od 89 do 91 koliko sam video. Ovo od 89 je npr. info od pre 15-ak godina. Ima ga svuda po netu, ovde npr. možeš da vidiš i imena profesora koji su ga radili: link

 

Ali nebitno, slažem se da je ispod proseka razvijenog "Zapada" i dalekoistočnih zemalja. I usput, ovim završavam sa digresijom. 

 

Go Grizzlies, go! 😃 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Paz sad litl leson from poetri... 

 

Ti stihovi nisu stihovi Bjelog Dugmeta nego nesrecnog Branka Miljkovica (Poeziju ce pisati sve, strasna stvar njegov obracun sa tadasnjim kriticarima) u orginalu oni idu 

"Ko ne ume da slusa pesmu slusace oluju"  kod Bregovica idu "Ko ne slusa pesmu slusace oluju"

naizgled isto, ali kada se prevede na Engleski jasna je razlika da li citiras Branka ili Gorana. 

 

E sada meni nije jasna poenta citiranja ni jednog ni drugog u Jokic kontekstu 🤷‍♂️  al to je Medo CG Brundo hteo covek zvuci zajebano i pametno u isto vreme...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, displejnejm said:

Ma ima različitih podataka, zavisi od istraživanja, ali se kreće od 89 do 91 koliko sam video. Ovo od 89 je npr. info od pre 15-ak godina. Ima ga svuda po netu, ovde npr. možeš da vidiš i imena profesora koji su ga radili: link

 

Ali nebitno, slažem se da je ispod proseka razvijenog "Zapada" i dalekoistočnih zemalja. I usput, ovim završavam sa digresijom. 

 

Go Grizzlies, go! 😃 

No way

 

Sama validnost testa zavisi od mnogo faktora. Npr, ako se neko prvi put susreće sa IQ testom, velika je šansa da će ga uraditi lošije od onog ko ga je radio 10 puta i ukačio neki šablon i "šta treba da gleda u zadatku". 

Drugo, osobe koje nisu školovane i ne umeju da čitaju, uglavnom urade lošije test iako imaju bar prosečnu inteligenciju. 

Npr, ja ću bolje odraditi IQ test od nekog dede, koji nije video bilo kakav zadatak u životu, jer mu je sve to manje-više apstraktno, a to uopšte ne znači da je moj IQ viši. 

Treće, ovde je Kamerun prikazan sa prosečnom inteligencijom ispod 65, što mu dođe kao da tamo ljudi u proseku imaju Daunov sindrom. I generalno, cela Afrika je unakažena. 

 

Moje mišljenje je da je kod nas prosek 98-100.

 

Radio sam sa decom granične inteligencije i svakako ne mislim da je to neki prosek kod nas, uzimajući u obzir iskustvo kroz školovanje i praksu. 

 

Sve u svemu, nije bitno, nećemo dalje u off, ali ovo su premale brojke. 

Edited by Dropkick Murphys
  • Like 7
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...