Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

12 minutes ago, oubrevo. said:

ja mislim da bi markif i markus dobili braću jokić u laboratorijskim uslovima, tj bez pomagala & bojazni da će završiti karijeru zbog toga

 

jokićevi burazeri mi više izgledaju kao da se voze na vajb "vidi me što sam spreman na sve i lud na PCPu" nego što su stvarno spremni da srede nekoga ako nije prase od 7 kila

Lagano Jokic braca resavaju 3 na 2 sa Morisima. Ipak ih krasi IQ za razliku od Morisa.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, mr clutch said:

Lagano Jokic braca resavaju 3 na 2 sa Morisima. Ipak ih krasi IQ za razliku od Morisa.

 

a ne, računam samo burazere bez jokića. FERKA

to bi stvarno bila debilna tuča ali ne uzdam se u ove bukače, mislim da su moriseji spremniji

 

there is a light that never goes out.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, freethrow said:

Rubio je Standard and Poor mans Teo Magija, a onda je Kari neka vrsta Stefena Pena za bednike, ukoliko sam dobro ispratio logiku?

 

Je l i dalje misliš da nećemo ući u plejof?

 

edit: je l ja tripujem ili je Stefen opasno osedeo sa ovim šišanjem?

Nijesam ni rekao da nećemo ući u PO, već da će biti velika borba da se uhvati prvih 6 mjesta. I dalje mislim da će biti gusto. Ovaj raspored na startu izgleda kao da su da ga napravili u kancelariji uprave Voriorsa. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, oubrevo. said:

 

a ne, računam samo burazere bez jokića. FERKA

to bi stvarno bila debilna tuča ali ne uzdam se u ove bukače, mislim da su moriseji spremniji

 

there is a light that never goes out.

Znam 2 stvari u zivotu. Zivot nije fer, i Jokici nisu fer.

 

Ok, sam cu izaci.

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Betolingar Misdongard said:

Nijesam ni rekao da nećemo ući u PO, već da će biti velika borba da se uhvati prvih 6 mjesta. I dalje mislim da će biti gusto. Ovaj raspored na startu izgleda kao da su da ga napravili u kancelariji uprave Voriorsa. 

 

dubsi prvi na zapadu. priznaj grehe betolingare. ja sam zaveden fritrou & bil simons narativom i hajpujem do plejofa

 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Betolingar Misdongard said:

Ne. Ovaj raspored može jako da zavara. Ima ekipa dosta mana, nema smisla zatvarati oči. Svakako da je bolje nego prošle sezone, nema sumnje da su Bjelica i Porter dobri potezi, a Poole je narastao.

 

očigledno nisi slušao prvih deset minuta pretposlednjeg bill simmons podcasta. a ni fritroua sve ove godine.

ja sam totalno u hajp-vozu, nikad slabiji zapad.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@oubrevo.

 

Tako su i veliki ruski pisci pisali da je zapad propao, ali su se zajebali. Šalim se, definitivno nema ekipe u konferenciji na koju bih stavio pare. Može komotno jedno 6-7 ekipa da izađe iz konferencije. Niko ne zna šta će biti sa tim igračima koji treba da se vrate. U kakvom će stanju biti posle pauze? Slažem se tu, nije konferencija neki bauk, ali ima tu dosta kvaliteta i dalje. 

Edited by Betolingar Misdongard
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, oubrevo. said:

ja mislim da bi markif i markus dobili braću jokić u laboratorijskim uslovima, tj bez pomagala & bojazni da će završiti karijeru zbog toga

 

jokićevi burazeri mi više izgledaju kao da se voze na vajb "vidi me što sam spreman na sve i lud na PCPu" nego što su stvarno spremni da srede nekoga ako nije prase od 7 kila

 

Ti si luuuud. U laboratorijskim uslovima, bez hladnog oružja (noževa, bodeža, boksera, grlića flaša, francuskih ključeva, bejzbol palica, pajsera, teleskopa, glava ventila od hidranta, turpija, makaza), u relativno zatvorenom prostoru, Nikola lagano rešava braću Moris sam, plus mu ostaje snage da juri Batlera i Haslema po dvorani.

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, freethrow said:

 

Ti si luuuud. U laboratorijskim uslovima, bez hladnog oružja (noževa, bodeža, boksera, grlića flaša, francuskih ključeva, bejzbol palica, pajsera, teleskopa, glava ventila od hidranta, turpija, makaza), u relativno zatvorenom prostoru, Nikola lagano rešava braću Moris sam, plus mu ostaje snage da juri Batlera i Haslema po dvorani.

 

ne čitaš pažljivo, izuzeo sam paganinija iz scenarija

 

samo dve budale vs dve budale. advantidž moriseji

  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...