Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

8 minutes ago, LordOfTerror said:

Ja bih razumeo da ovako odreaguje neki Conley ako ga udari neka dzukla kao Moris ili Beverli.

 

Ali Jokic je isto teska svinjcuga sa onim svojim pilecim nekontrolisanim laktovima.

 

Sekund pre toga je odrao Adebayu kozu s ledja i napravio barem 3 faula...

Kako razumeš ako je ovakvih faulova na svakoj drugoj tekmi?

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ovo je proračunat potez, još se k'o fol okrenuo, u fazonu idem ja odavde, nemam ništa s tim. Jokićevi laktovi dok se gradi pod košem ili ide na prodor nisu prijatna stvar ali su sasvim drugi film.

 

Možda bi zaista Periš prosuo zube Jokiću za nasrtaj s leđa ali možda on, a par drugih igrača sigurno, se ne bi zaustavili na guranju nego bi pokušali da odrobijaju Morisa. Samo od reakcije ostalih igrača zavisi da li bi u tome uspeli.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, LordOfTerror said:

Moris ko Moris ali nista posebno nije uradio.

 

Svakako ne da izazove ovakvu rekaciju konjozdera.

 

Da je Perish u ligi sledeci mec bi posle prvog napada skupljao zube po parketu...

 

 

Nekako je Jokic gabaritniji,  mogao bi Perish onako prljavo  i neocekivano da udari Jokica kao sto je Lambier-a, ali u nekoj  hipotetickoj ferki, mislim da bi ga Jokic olesio od batina. Glup potez Jokica, sada ce popiti suspenziju a  potreban je ekipi , i da se moli  bogu da onaj seronja nije zadobio neku opasnu povredu.

Edited by Miki8
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Trebalo je giju da izvadi, da ga izbusi bre ko ementaler

 

To ce braca.

 

Al ozbiljno, sad kapiram zasto je u izjavi rekao da mora da se zastiti. 

 

Nije bio samo cheap shot od Morisa nego je potencijalno mogao gadno da ga povredi.

 

I to sa jasnom namerom, bez dileme

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

Nesportski potez Jokica ali vidim odakle dolazi,treba nositi ove pacere(sto se kaze night in night out) jos stalno dobija batine pa te i podbadaju ovi provokatori .Moris je mogao i ozbiljno da ga povredi,lakat u rebra pri skoku,bas gadno.Treba biti u fokusu taj produzeni kontakt tj odgurivanje Morisa,nije ga samo docekao na lakat nego u odgurivao kasnije.

 

Ajde sto je ovaj Hero krenuo na Jokica pa stao😂 nego gde su ostali opasni momci Majamija,Batler and co.Ubio im saigraca oni nista.Morace da tvitnu nesto opasno.

 

Edit:Gledajte usporen snimak situacije,Moris je stigao da cilja i koleno tj nogu Jokica,dobar je u poslu nema sta.

Edited by UDresuKvinsiMilera
Link to comment
Share on other sites

Generalno mi je gotivan Majami, ali taj heat culture uvek vidim kao neki težak pozeraj. Džimi Batler koji je sačekao da 25 ljudi bude izmedju njih, pa onda kao kenja nešto Jokiću. Spolstra koji na konferenciji kaže uncalled for, a ovamo uvodi Haslema da dobije isključujuću protiv Dvajta posle 2 minuta čisto reda radi. Mislim, ako ste baje i kurčite se, nekad morate i da natrčite na tvrdo. A ne sad plačipičkanje.

 

Nikola je glup, faulovi iz frustracije nisu ništa novo kod njega. Kao mvp lige, stvarno mora da iskulira ove gluposti. Pusti jadnika da bude jadan.

  • Like 9
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, LordOfTerror said:

 

 

 

2 hours ago, LordOfTerror said:

Pa ovakvih faulova ima na svakoj drugoj utakmici.

 

Totalno neprimerena reakcija Jokica, pogotovu je ruzno ovako nekog sa ledja udariti...

 

Ma da, konstantno igrači udaraju jedni drugi laktovima u rebra na 15 metara od koša :classic_rolleyes:

 

 

Jokić nije trebao ovako, ali potpuno ga razumem. Ko zna šta je sve bilo i pre ovoga.

Ali ok, makar je stigao da ih posere pre svega sa ovim laganim TDom.

 

 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...