Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

2 hours ago, oubrevo. said:

ja mislim da bi markif i markus dobili braću jokić u laboratorijskim uslovima, tj bez pomagala & bojazni da će završiti karijeru zbog toga

 

jokićevi burazeri mi više izgledaju kao da se voze na vajb "vidi me što sam spreman na sve i lud na PCPu" nego što su stvarno spremni da srede nekoga ako nije prase od 7 kila

Jokicev brat je u Denveru na prvom MMA mecu nokautirao protivnika u prvoj rundi.Tako da bice da su mimovi opravdani i da oni zapravo jesu ludi skroz,nije prica.

  • Like 5
  • Ha-ha 4
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Da ne preterujemo, mada razumem suštinu 😄 Tu su negde oko 70-89 IQ jedinica, fiziološki tupi.

 

Ali ako neko Nikoli "dođe glave" to će biti ova dvojica. Zaista se nadam da je lažni nalog ili tako nešto... Ni braća Moris ne zaostaju po svojim intelektualnim bravurama. Markus je kanda zaboravio šta je on radio Dončiću.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, oubrevo. said:

 

a ne, računam samo burazere bez jokića. FERKA

to bi stvarno bila debilna tuča ali ne uzdam se u ove bukače, mislim da su moriseji spremniji

 

there is a light that never goes out.

Ja mislim da bi ih Nemanja sam sredio obojicu, ali sto kazes debilna tema.
Evo kako je izgledao nokaut u toj prvoj borbi njegovoj.

Definitivno nije salabajzer.

  • Like 1
  • WOW 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DameTIme said:

Da ne preterujemo, mada razumem suštinu 😄 Tu su negde oko 70-89 IQ jedinica, fiziološki tupi.

 

Ali ako neko Nikoli "dođe glave" to će biti ova dvojica. Zaista se nadam da je lažni nalog ili tako nešto... Ni braća Moris ne zaostaju po svojim intelektualnim bravurama. Markus je kanda zaboravio šta je on radio Dončiću.

Ruku na srce, oni su reagovali kao odbrana tek nakon što je njegov brat suptilno zapretio Nikoli. Kakvi god bili, u ovoj situaciji ne mogu da ih krivim jer postoje velike šanse da će neki od Morisa u narednim susretima sa Denverom da nastavi sa sranjima.

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Barkley#34 said:

Ruku na srce, oni su reagovali kao odbrana tek nakon što je njegov brat suptilno zapretio Nikoli. Kakvi god bili, u ovoj situaciji ne mogu da ih krivim jer postoje velike šanse da će neki od Morisa u narednim susretima sa Denverom da nastavi sa sranjima.

 

Svakako podržavam da stanu Nikoli u odbranu ako dođe do još jedne eskalacije, ali pravljenje Tvitera samo za ovu priliku je baš nezrelo. Razumem njihovu želju da štite brata, ne razumem ovo trpanje u sve (praktično ničim izazvani su prozivali Bukera i sl). Ovo ne vodi nikuda i njih dvojica imaju istorijat agresivnog i bezobraznog ponašanja.

 

Pritom prilično sam sigurna da Jokić može izaći na kraj sa Markusom i Markifom u paketu.

Edited by DameTIme
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...