Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

svaka čast nikoli i za standardni učinak i za blokadu ali treba reći da je theis odigrao vrhunsku partiju protiv njega.

u nekim delovima tekme ga je ozbiljno zatvarao odbrambeno. ne sećam se više od par asistencija u prvom poluvremenu a nije mu bilo baš lako ni da napravi sebi prostor za šut.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, Dracarys said:

Jeste, Tajs ga je lagano probijao i imao je high points ove sezone baš protiv Nikole

 

i to je tačno ali želeo sam da istaknem samo ono što je theis napravio braneći ga. naravno da nikola može bolje ali se ne sećam da sam video da ga je neko tako zatvorio

 

evo sad prvi put gledam statse, imao je dve asistencije ukupno, što znači da sam možda umislio da je imao dve u prvom. plus 5 izgubljenih.

 

nikola naravno dođe do svojih poena na 500 načina ali je zaista bilo impresivno to što je ovaj uspeo.

Link to comment
Share on other sites

Da se nadovezem za Portera.

Kosarkaska familija,tata d1,mama d1,2 starije sestre d1 i brat d1 koledz kosarke ali....

Tata nije otisao u profesionalce zbog povreda,jedna starija pocepala acl i imala konstantne povrede kolena, druga cepala acl 5 puta,brat bio projektovan za 12og pika pocepao acl i mcl u istoj povredi,vratio se pocepao acl opet...Dakle svi su bili neverovatno uspesni i svi su se u mladosti penzionisali.

Porterovu listu povreda manje vise znate a bol u ledjima ima od srednje skole.

Edited by UDresuKvinsiMilera
Link to comment
Share on other sites

svaka čast nikoli i za standardni učinak i za blokadu ali treba reći da je theis odigrao vrhunsku partiju protiv njega.

u nekim delovima tekme ga je ozbiljno zatvarao odbrambeno. ne sećam se više od par asistencija u prvom poluvremenu a nije mu bilo baš lako ni da napravi sebi prostor za šut.

stoji sve ovo, s tim da je preko toga meni jokic delovao nekako lenjo u napadu

mislim hteo je pobedu, i uzimao te neke lopte na sebe...ali kao da je te posede sto uzme zeleo da zavrsi sa sto manje cimanja

mozda je i umor neki

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Wesley Sneijder said:

Svi su bili hard core vegani. MPJ je promenio ishranu u Denveru i od tada broj povreda je znacajno manji. 

 

Videcemo sta ce se desiti sa ovom poslednjom povredom...

Jeste, i to neka specijalna vrsta veganstva,hranu kuvaju na nekoj specijalnoj temperaturi neko ludilo pa kazu da zato nemaju dovoljno proteina itd.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Dracarys said:

Trejduj Vestbruka za Gordona, Vuda i Hausa, jer ovo više ne ide. Izgubismo od očajnog Portlanda. 

 

Vestbruk 1/13, lol, neće biti ništa bolje ni u narednim utakmicama.

 

Ne zna se ko bi se kome obradovao vise, Hjuston Vestbruku ili obrnuto.

 

Kornjaca je jos u toj 1/2 babl seriji kaparisao mesto u sadasnjem klubu, skoro da je i on tada zasluzio prsten.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Alex_Serbia said:

Kornjaca je jos u toj 1/2 babl seriji kaparisao mesto u sadasnjem klubu, skoro da je i on tada zasluzio prsten.

 

 

 

svi se secaju ove situacije iz babla i onda nakon toga james odluci da dovedu westbrooka. neverovatna situacija.

 

ali ajde, westbrook je u ranijim sezonama bio mnogo bolji u drugom delu sezone, mozda ce to biti slucaj i sada.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, oubrevo. said:

 

i to je tačno ali želeo sam da istaknem samo ono što je theis napravio braneći ga. naravno da nikola može bolje ali se ne sećam da sam video da ga je neko tako zatvorio

 

evo sad prvi put gledam statse, imao je dve asistencije ukupno, što znači da sam možda umislio da je imao dve u prvom. plus 5 izgubljenih.

 

nikola naravno dođe do svojih poena na 500 načina ali je zaista bilo impresivno to što je ovaj uspeo.

Da dobro ga je branio Tajs, nije nasedao na funte i terao ga je da ga fizički pobedi. Nije pomagao ni šut Denvera na nivou CZ

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, oubrevo. said:

@Milos 3.14, kad je facu ubacio dve trice redno i to bez jokića na terenu, znao sam da je to pobeda denvera

I Gordon na kraju dve za pobedu. 

Šta reći o ekipi kojoj je Barton drugi igrač.

Šta reći o ekipi u kojoj jedan igrač vodi u svim statističkim kategorijama

Generalno ružna utakmica za gledati,

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, UDresuKvinsiMilera said:

Jeste, i to neka specijalna vrsta veganstva,hranu kuvaju na nekoj specijalnoj temperaturi neko ludilo pa kazu da zato nemaju dovoljno proteina itd.

 

Важи и за Весли Снајдера (како је ово био захвалан играч на fm менаџеру)...

 

Поједине биљчице су препуне протеина (пасуљ, сочиво, соја, кикирики...) тако да ово сигурно не стоји.

Не видим корелацију између веганске исхране и повреда. Лично нисам веган, али имам другара који је био такмичар за ironmana и који се и вегански хранио (на сугестију колегинице из истог спорта) и ем се није повређивао (као ни она), ем су им су им обома резултати бивали све бољи и бољи. Он је од тог начина исхране одустао због времена које му је потребно да га посвети спремању оброка, а по његовим речима, да док се хранио вегански никада се није боље осећао у животу.

 

Замолио бих вас да ми појасните тврдњу да је вегански начин исхране одговоран за повреде. Повређују се многи спортисти (као и рекреативци), па не чух, до сада, да неко каже месо је криво или јаја или банане...

Edited by Silvanus
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Milos 3.14 said:

 

Šta reći o ekipi kojoj je Barton drugi igrač.

 

slažem se naravno ali sinoć sam gledajući sve to pomislio kakav je burton mothafucka i da bi ga 100x birao za 3x3 basket ispred porter jra iz hjustona.

green (iz hjustona) će doći na svoje, za par sezona tops ali ovaj lik je toliko rudimentaran sa skillom (daleko bolji od mene, nešto lošiji od @freethrowa u prajmu), da nemam reči.

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, Silvanus said:

 

Важи и за Весли Снајдера (како је ово био захвалан играч на fm менаџеру)...

Sve to stoji, ali cinjenica je da je MPJ prestao da se povredjuje od kad je sa hard core veganstva malo promenio ishranu. Do tada je bio hodajuca povreda. 

 

Moguce da je uticalo sto je od detinjstva vegan, moguce da njegovom genetskom kodu nije odgovarao takav nacin ishrane/pripreme hrane... Ovo verovatno znaju samo ljudi iz Nagetsa zaduzeni za to.

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, Miki28 said:

@DameTIme jel se gleda utakmica vcrs? 

al ce Lilika vcrs da se probudj🔥🔥🔥

 

Iskreno, iskulirala sam ovu. Možemo reći da se probudio iz sna, ali je tek polusvestan xD Voli on protiv Lejkersa pa sam i očekivala ovako nešto. Ipak, najbitnija je pobeda.

 

Inače nađoh na Tviteru neke skrinšotove sa utakmica gde se vidi da ga protivnici udvajaju čim prenese loptu, iako ove sezone šutira katastrofalno. 

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Alex_Serbia said:

Svaki poraz Hjustona ove sezone sa 15 ili manje je prakticno pobeda, sto znaci da smo u seriji od 4 pobede.

 

Nema Wall-a da smeta, a KPJ igra gore nego lane. Tugica 😓

 

Bolje se nadaj da budete u TOP3 ekipe na draft lutriji. Da uberete što boljeg pleja, a ovog KPJ-a da se ratosiljate. Velika štetočina koja nije zaslužila ni gram ovolike slobode koju trenutno ima.

Link to comment
Share on other sites

Nisam gledao Toronto do sada i čini mi se večeras kao lepa šansa da pogledam. Pogotovo kada se doda da se noćas vraća Siakam nakon operacije i startovaće na poziciji centra, jer su krilne pozicije popunili OG i Barns. Već smo rekli da imaju vrlo iznenađujuć skor i to čak bez Dragića koga su ugasili. Siakam bi naravno trebalo da doprinese Torontu da bude što više stabilniji i da dolazi do pobeda, ali mi je nejasno u kom smeru idu Reptorsi i oko koga se gradi franšiza? Da li se trkaju za draft lutriju ili se bore za plej of? Ako je ovo drugo, onda mi je neshvatljivo da Goran Dragić nema minute ili je igrački totalno potonuo da je postao minus igrač na terenu.

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...