Jump to content

ABA Liga 2021/22, nikad jaca?


goldberg

Recommended Posts

Smesno zvuci, ali imam poznanika koji radi u jednom hotelu i nije neocekivano ovo. Rekao mi je da se ocekuje ogromna navala i da su svi bolji hoteli odavno popunjeni pa ce i oni dobro profitirati( radi u prosecnom hotelu, na dobroj lokaciji, cena nocenja u toku ove nedelje je 350€ ). 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Wesley Sneijder said:

Smesno zvuci, ali imam poznanika koji radi u jednom hotelu i nije neocekivano ovo. Rekao mi je da se ocekuje ogromna navala i da su svi bolji hoteli odavno popunjeni pa ce i oni dobro profitirati( radi u prosecnom hotelu, na dobroj lokaciji, cena nocenja u toku ove nedelje je 350€ ). 

Ma nije to , to je ocekivano da bude sve puno ali liga nije ocekivala majstorice pa nije napravila rezervacije ni sa hotelima sa kojima imaju ugovore

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Dobro, organizacija lige je posebna prica.

Do pre par nedelja je polufinale PO trebalo da pocne posle F4, pa su se malo opametili.

 

Mada nisam ni siguran da li liga rezervise smestaje ili klubovi sami, jer je velika razlika da li se igra u Pioniru ili Areni kad biras smestaj.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, kendrick said:

nakon onih komicnih scena sa nestajanjem struje prosle sezone, zamalo i veceras da na slican nacin ispuste zasluzenu pobedu. 

Pa nisu izgubili prosli put zato sto je nestalo struje, niti su igraci to znali, nestalo je tv prenosa, a u dvorani se zavrsio mec sa strujom najnormalnije.

 

Volden je izbio Periju loptu i izgubili su mec.

 

Ta situacija moze da udje u diskusiju jer snimak samo iz jednog ugla, ali sigurno nisu izgubili taj mec zato sto je nestalo tv prenosa.

 

Nisam razumeo na sta tacno mislis da je komicno veceras u korist Zvezde? Situacija sa Mitrovicem i sta tacno oko nje? ili izmedju 6 i 10 gresaka veceras na stetu Zvezde? 10ak mi se vrti u glavi, ali za 6 sam siguran 100%.

 

Komicno bi bilo da ekipa koja izvede 42 slobodna bacanja izgubi od ekipe koja je izvela 15 bacanja, a to je mogli da se desi. To se verovatno nije desilo u istoriji kosarke da pobedi tim koji je izveo 27 bacanja manje. Ostavljam prostora da se nekad mozda desilo negde, ali ja nisam cuo ili zapamtio.

Link to comment
Share on other sites

In order to clarify the situation, that occured in the final moments of the fourth quarter of Game 2 of the Semi-final series between Cedevita Olimpija and Crvena zvezda mts, the AdmiralBet ABA League wishes to inform the public that the decision made by the referees has been correct and in full accordance with the official FIBA Basketball Rules, that have come to force on 1 January 2022.

Edited by Setite se 2011
Link to comment
Share on other sites

Naravno da Tegi nije u pravu i ovdje pokazuje da ne poznaje uopće što su pravila, a što su interpretacije istih. Ova konkretna situacija je u interpretacijama već duže vrijeme (a ne od prvog mj. 2022.), samo što su interpretacije kao cijele zadnji put ispravljane tada pa stoji datum posljednje promjene. Ovakva interpretacija osobno iz prve ruke znam da je najmanje sezonu i pol na snazi.

U slučaju da je stvarno na utakmici Partizan - Borac u istoj situaciji napravljeno tako da je poništen koš zbog isteka vremena (a ne zbog nečega drugoga), onda je to greška cijelog sudačkog tima. Mislim meni je jasno da ja ovo pišem uzalud jer ljude uglavnom ne zanimaju činjenice nego imaju neku svoju agendu u koju onda selektivno uklapaju stvari koje im pašu, a izostavljaju one koje im ne. 

Siguran sam da bi Tegi pisao potpuno obrnutu stvar da je u onoj situaciji bio neki igrač Partizana, a da bi umjesto njega s druge strane brda netko pisao ovakve dopise. 

Edited by Sharp
.
  • Like 16
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Sharp said:

Mislim meni je jasno da ja ovo pišem uzalud jer ljude uglavnom ne zanimaju činjenice nego imaju neku svoju agendu u koju onda selektivno uklapaju stvari koje im pašu, a izostavljaju one koje im ne. 

 

 

Nisi svestan koliko si u ovom slucaju 100% u pravu. Pri tom ne mislim na Tegetliju

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, Sharp said:

Naravno da Tegi nije u pravu i ovdje pokazuje da ne poznaje uopće što su pravila, a što su interpretacije istih. Ova konkretna situacija je u interpretacijama već duže vrijeme (a ne od prvog mj. 2022.), samo što su interpretacije kao cijele zadnji put ispravljane tada pa stoji datum posljednje promjene. Ovakva interpretacija osobno iz prve ruke znam da je najmanje sezonu i pol na snazi.

U slučaju da je stvarno na utakmici Partizan - Borac u istoj situaciji napravljeno tako da je poništen koš zbog isteka vremena (a ne zbog nečega drugoga), onda je to greška cijelog sudačkog tima. Mislim meni je jasno da ja ovo pišem uzalud jer ljude uglavnom ne zanimaju činjenice nego imaju neku svoju agendu u koju onda selektivno uklapaju stvari koje im pašu, a izostavljaju one koje im ne. 

Siguran sam da bi Tegi pisao potpuno obrnutu stvar da je u onoj situaciji bio neki igrač Partizana, a da bi umjesto njega s druge strane brda netko pisao ovakve dopise. 

 

Ako ja dobro vidim, a nije sigurno, onda je Leday napravio treči korak pre nego što je šutno na koš. pa su verovatno zbog toga poništili.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, steva cenejac said:

 

Ako ja dobro vidim, a nije sigurno, onda je Leday napravio treči korak pre nego što je šutno na koš. pa su verovatno zbog toga poništili.

Sa' će ti se javiti Vladan sa interpretacijom trećeg koraka/metka.

Link to comment
Share on other sites

U poslednjih pet sezona samo na cetiri meca u PO nije pobedio domacin:

 

Mornar - Buducnost (PO 2021.), Cedevita - Buducnost (PO 2019.), Crvena zvezda - Buducnost (PO 2018) i Cedevita - Crvena zvezda (PO 2017.).

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Kako nas loži Dzile...

 

"Cijela sezona staje u ovih 40 minuta u nedjelju veče. Znamo šta nas očekuje, znamo šta treba da se uradi. Ispred naše dvorane stoji grafit: Bez imalo straha, do posljednjeg daha! E tako bih volio da odigramo u nedelju veče, da damo sve od sebe, pa kako bude", kazao je trener Aleksandar Džikić.

Link to comment
Share on other sites

Quote

Specijalno državno tužilaštvo (SDT) istražuje da li je i kako, bez konkursa za raspodjelu sredstava iz budžetske rezerve, od 2017. do 2020. godine, Ženskom rukometnom klubu “Budućnost” i košarkaškom klubu “Budućnost”, transferisano više od 10 miliona eura povučenih iz budžeta Ministarstva odbrane.

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ako su sredstva stvarno otisla za sport neka su, a ako je posluzilo kao proticni bojler da ih pokradu pojedinci onda neka zveckaju lisice....nego kad ce kod vas ovakve prijave ili se kompletno finansirate od privatnog novca

Kad kažeš "kod vas"...misliš na Srbiju ili na kkcz?

 

Slovenci sude kkp- bud

 

 

Послато са M2101K9G помоћу Тапатока

 

 

a36942f2537bbe744571c1add4df1bc6.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...