Jump to content

ABA Liga 2021/22, nikad jaca?


goldberg

Recommended Posts

19 minutes ago, Istanbul92 said:

Nema sta da se elaborira, niko  nije lud da se dobrovoljno valja u covicevom svinjcu i to vec godinama... Dal je Buducnost, Partizan, Cedevita... Samo sa privatnim klubom nebojse covica se dogadjaju ovakve svinjarije redovno, I to je FAKAT!

 

Dobro dosao. Tvoja tema je ovde 👇

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, MrTwister said:

Od petka krece mozda najtoksicniji dio sezone, nakon svega zadnjih godina donekle mi je i drago sto nece Buducnost biti dio toga. 

 

Da iskoristim priliku i da se zahvalim tebi i ekipi Buducnosti na gostoprimstvu, fer pleju i pravom sportskom nadmetanju. Voleo bih da smo se sastali u finalu, ali sta je tu je, mozda dogodine.

  • Like 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Fun fact slobodnih bacanja u polufinalnoj seriji u "Covicevoj privatnoj ligi":

 

Cedevita 72-Zvezda 56.

 

Partizan 71-Buducnost 56.

 

Valjda bi trebalo minimum 20 vise bacanja za Zvezdu i da se ostecuje Partizan sa 20 manje kao glavni konkurent, nesto se tu ne poklapa...

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, kendrick said:

Au jbt sta smo ovo gledali?

Tenzije, psovanje, kreveljenje, flopovanje, foliranje, padanje, izlezavanje, laktarenje, kovanice, upaljaci, telefoni... zamalo pred kraj i papke ponovo da vidimo na terenu. Jos se podgrevalo intervjuima i turnejama pred seriju i samu utakmicu...

 

Vidi se da ti se praćenje košarke svodi na ABA ligu i Tegijeve isečke.

 

tenzije, psovanje, kreveljenje, flopovanje, foliranje, padanje, izlezavanje, laktarenje  su dobar opis i nekih ovogodišnjih NBA PO serija, koje obiluju navedenim aktivnostima.

 

Što se tiče kovanica, upaljača i telefona, vreme je da prestane da se drami oko toga. S obzirom da se ne sećam kada je neki akter meča zaista i bio povređen dotičnim predmetima, taj vid pritiska na protivničke igrače treba polako gurati u legalne tokove. Doprinosi atmosferi (linča) i generalno raspali publiku, a bez nekih ozbiljnih posledica po igrače.

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znači da to treba da bude dozvoljeno zato što ne povređuje igrače, a nije da ne može da ih povrijedi. To mi isto spada u seljačko ponašanje. Nije baš normalno da gađeš sportiste predmetima. Jesam za to da se osjeti domaćinska atmosfera, ali mislim da to sve može bez gađanja i pjevanja najprizemnijih mogućih pjesama.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, medobrundo said:

 

Vidi se da ti se praćenje košarke svodi na ABA ligu i Tegijeve isečke.

 

tenzije, psovanje, kreveljenje, flopovanje, foliranje, padanje, izlezavanje, laktarenje  su dobar opis i nekih ovogodišnjih NBA PO serija, koje obiluju navedenim aktivnostima.

 

Što se tiče kovanica, upaljača i telefona, vreme je da prestane da se drami oko toga. S obzirom da se ne sećam kada je neki akter meča zaista i bio povređen dotičnim predmetima, taj vid pritiska na protivničke igrače treba polako gurati u legalne tokove. Doprinosi atmosferi (linča) i generalno raspali publiku, a bez nekih ozbiljnih posledica po igrače.

Znaci u petak da natrpram sve sto mi preteklo od propagandnog materijala firme od nove godine, i cim Deep Purple prvi put pomodri, a ja otvorim kesu i udri rafalno.

Ako me redari pitaju koji mi je samo da kazem Medobrndo mi rekao da moze i da je skroz legazovano dok me neko ne prokljuvi🤣

 

Edited by Gudura
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Istanbul92 said:

Nema sta da se elaborira, niko  nije lud da se dobrovoljno valja u covicevom svinjcu i to vec godinama... Dal je Buducnost, Partizan, Cedevita... Samo sa privatnim klubom nebojse covica se dogadjaju ovakve svinjarije redovno, I to je FAKAT!

Lidej i Koprivica se ponasali nesportski u prvom derbiju. FAKAT

 

Niko od nasih igraca se nije ponasao nesportski. FAKAT

 

Lesor manje vise, Avramovic se plezio nasoj klupi i ponasao nesportski u drugom derbiju i u kupu. FAKAT

 

Opet niko od nasih igraca se nije ponasao nesportski. FAKAT

 

Ostoja i Tegi koji je zaposlen u KKP reklo bi se nikad vise nego ove sezone opstrukcija ove sezone, zamazivanja ociju, drugi nam krivi za nase neuspehe i slicne price. FAKAT

 

Covic ne zaostaje puno i ne aminujem ga al nije prednjacio ove sezone u negativnim stvarima van terena, pride se i zalagao da i Partizan udje u El i to isticao nekoliko puta. FAKAT

 

Partizan imao daleko vece domacinsko sudjenje u drugom derbiju nego Zvezda u prvom. FAKAT

 

Partizan imao 16 slobodnih bacanja vise nego Buducnost u polufinalnoj seriji, Zvezda 15 manje od Cedevite. Da je ovo "Coviceva svinjarija od lige" trebao bi biti obrnut odnos. FAKAT

 

Partizan je imao vise slobodnih bacanja na gostovanju Buducnosti a Zvezda nikada poslednjih godina sto se tice plej of serija. FAKAT

 

Panter najskuplji igrac u istoriji lige, Zelimir najskuplji trener u istoriji lige, placeno najvece obestecenje 250k verovatno najvise u istoriji lige ako nista poslednju deceniju sigurno. FAKAT

 

Ispali od 3 puta jeftinijeg tima u Evrokupu kod kuce pred punim pionirm. FAKAT

 

Zvezda nije privatan Covicev klub jer je postojala i postojatce i kad one ne bude bio tu. FAKAT

 

Mogu jos 10 puta ovoliko ako ces ponovo da zapinjes o faktovima. Inace ako napises fakat velikim slovom i stavis uzvicnik ne znaci da je to fakat. Fakat je ono sto je fakat a ne fakat kako meni ili tebi odgovora iz tvog ugla percepcije i gledanja na stvari.

 

Sportski pozdrav.

  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Gudura said:

Znaci u petak da natrpram sve sto mi preteklo od propagandnog materijala firme od nove godine, i cim Deep Purple prvi put pomodri, a ja otvorim kesu i udri rafalno.

Ako me redari pitaju koji mi je samo da kazem Medobrndo mi rekao da moze i da je skroz legazovano dok me neko ne prokljuvi🤣

 

Kad nekom izbijes oko šestarom ti reci kako polako guras sestare u legalne tokove, jer su na upaljace svi navikli

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, propolis said:

Jel to kupi vaskrso? 👏👏👏

 

Dobro došao kući!!!

 

55 minutes ago, Martin Mystere said:

Ma ti si nam dobro poznat ali pojavilo se mnogo "novaka" sa "Kupilooklike" postovima što je u kolegi probudilo znatiželju...

 

malko sam razočaran vašim rezonovanjem, tj želja vam je jača od logike:

kada bi cooper rekao da neki, bilo koji sistem, bilo kog takmičenja, daje prednost partizanu?

 

na stranu to što će se pojaviti isključivo ako partizan dobije seriju ( :

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...