Jump to content

ABA Liga 2021/22, nikad jaca?


goldberg

Recommended Posts

52 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

Dok neko ne pogine ovaj haos nece prestat. Tolika mrznja izmedju "najvjernijih" navijaca dva kluba koja su slicna ko jaje jajetu. Strah me i zamislit kakav bi tek haos bio da imaju neke dublje razlike. Tad vjerovatno onaj tenk ispred Marakane ne bi bio ispred stadiona nego bi ga zajedno s jos par slicnih naprava i jedni i drugi uvozili sa sobom na utakmice i gadjali drugu stranu. 

Takvoj tenziji dobrinosi i stanje u drzave tj kako se vodi ova drzava. Sve je na silu bez kompromisa. Tada obican narod ispoljava bes!

Link to comment
Share on other sites

Vec postoje pravila donesena od strane svih klubova. Zasto se ne postuju to je vec drugo pitanje? Ja bih kaznjavao bodovima , ne novcem koji se nikad ne uplati, svako targetiranje sudija u javnosti kao i ostale prekrsaje. Sudijama bih podigao cifru koju imaju od utakmice i to mnogo, a narocito za PO, gdje bi im dao od plej of utakmice da imaju 10-15000 eur. I to bi morali timovi koji su u PO da svi podijele troskove. 

Naravno za PO zabranio bih partere i prvih nekoliko redova tribina. 

 

Pa da se prati situacija , da se nagradjuju ko zasluzi, da se skidaju sa lista one sudije koje ne dobiju prelaznu. Kao u nba.

 

Ne moze se sve srediti odmah ali iz godine u godinu makar po neki pomak da bude 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kad nema ozbiljnijih sankcija, normalno da cemo ove scene gledati kad god se za to pruzi sansa.

Najgore je sto klubovi kao mala djeca samo gledaju do koje granice mogu da idu sa svojim bezobrazlukom, a cini mi se da niko ne smije da kaze, alo ljudi je li dosta vise? Svi vrte pricu ovi su mogli, ajdemo onda i mi. A da se prvi sledeci klub za ovo ponasanje diskvalifikuje iz plej ofa, pa onda suspenzija domaceg terena par meceva, vinovnici incidenta u cuzu, lako bi se ovo ispeglalo.

Konkretno, ne pricam o pjesmicama, jer je to po mom misljenju sastavni dio folklora, ali ubacivanje predmeta, ulijetanje do igraca, prilazak sudijama. To je malo recci nego sramota.

 

Послато са M2007J20CG помоћу Тапатока

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, StefanPG said:

Kad nema ozbiljnijih sankcija, normalno da cemo ove scene gledati kad god se za to pruzi sansa.

Najgore je sto klubovi kao mala djeca samo gledaju do koje granice mogu da idu sa svojim bezobrazlukom, a cini mi se da niko ne smije da kaze, alo ljudi je li dosta vise? Svi vrte pricu ovi su mogli, ajdemo onda i mi. A da se prvi sledeci klub za ovo ponasanje diskvalifikuje iz plej ofa, pa onda suspenzija domaceg terena par meceva, vinovnici incidenta u cuzu, lako bi se ovo ispeglalo.

Konkretno, ne pricam o pjesmicama, jer je to po mom misljenju sastavni dio folklora, ali ubacivanje predmeta, ulijetanje do igraca, prilazak sudijama. To je malo recci nego sramota.

 

Послато са M2007J20CG помоћу Тапатока

 

 

 

 

Evo ti resenje sadasnje situacije. 4. I 5. mec bez publike i gotovo. Da li je posteno ili pravedno koga boli uvo. Liga preuzima kontrolu. Ako se ljuti klub A ,kaze mi necemo - ok, pobjeda ide klubu B. Ljute se oba kluba - ok, nema sampiona.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Nemam_ti_kad said:

Evo ti resenje sadasnje situacije. 4. I 5. mec bez publike i gotovo. Da li je posteno ili pravedno koga boli uvo. Liga preuzima kontrolu. Ako se ljuti klub A ,kaze mi necemo - ok, pobjeda ide klubu B. Ljute se oba kluba - ok, nema sampiona.

 

Slažem se za navijače,ali bih dozvolio pristup majkama sa decom, školama košarke....i to besplatno samo da preuzmu karte dan ranije.

Zašto bi bile prazne tribine kada mogu deca da se nagrade pošto ionako niko ne sme da ih vodi na tekme zbog debila.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ovako treba da izgleda start svake utakmice izmedju zvezde/partizana/future..

i onda u slucaju divljanja, prazni se dodatno kompletna strana, sa koje je doleteo topovski udar/baklja/upaljac..

 

spacer.png

Edited by n4l1m
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, n4l1m said:

ovako treba da izgleda start svake utakmice izmedju zvezde/partizana/future..

i onda u slucaju divljanja, prazni se dodatno kompletna strana, sa koje je doleteo topovski udar/baklja/upaljac..

 

spacer.png

 

Gluposti 

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, propolis said:

 

Gluposti 

kad uprave nece da stavljaju mrezu, a nece ni da kaznjavaju pojedince koji ubacuiju, a stoka se sama od sebe nece opametiti, onda i treba da se igra pred praznim tribinama.

vredjanje je neumesno i ne podrzavam, al to opet ne ugrozova fizicku bezbednost na terenu, a za sve sto ugrozava fizicku bezbednost, tolerancija treba da bude 0%.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Barkley#34 said:

Rekao bih oko 3000-3500 je preostali kapacitet. Negde 50-60% hale.

 

Kapiram da nije zbog kazne nego sto nema ventilacije da ne bude klizavo 😂😂😂

 

Četvrta i eventualno peta su morale biti pred praznim tribinama, sramota za obe navijačke grupe...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Quote

Nalaže se KK Partizan NIS na sledeće tri utakmice na kojima će biti domaćin (uključujući naredne preostale utakmice u regularnom delu sezone 2022/2023 1. ABA lige) zatvaranje: prvih 10 redova tribine “A“; prvih 13 redova tribine “BELA LOŽA“; prvih 10 redova tribine “B“; kompletne tribine “PARTER 4“; kompletne tribine “PARTER 4 SENIOR“; kompletne tribine “PARTER B“; kompletne tribine “PLAVA LOŽA“; prvih 12 redova tribine “VIP LOŽA“

 

https://www.mozzartsport.com/kosarka/vesti/potvreno-partizan-kaznjen-50000-evra-i-delimicnim-praznjenjem-dvorane-na-tri-meca/421745

 

Link to comment
Share on other sites

Treca utakmica i sve ono sto smo morali da gledamo citava tri i po sata je sramota KK Partizan. Apsolutno neregularni uslovi za igru i ne znam zasto liga jednostavno nije prekinula mec i odredila neki drugi termin?

 

U par navrata su igraci ispadali iz odbrane kao da ih je nevidljivi protivnik faulirao u napadu prilikom postavljanja bloka! Avramovic, Punter, Zagorac koji pada na glavu (nadam se da je sve u redu sa njim!), pa onda gomila klizanja i mogucnosti za teske povrede kao da igraju hokej na ledu samo bez opreme.

 

Sve je to posledica Vesicevog "renoviranja" Pionira kao i divljanja navijaca Partizana. Na kraju ide vrhunac - nakon sto su se navijaci izredjali po svima i nakon sto su morali da ih mole da prestanu da vredjaju (da li je realno da su opet pevali "***** Milane"?!) krenuli su na kraju da vredjaju dozivotnog vladara, a to se ne sme, to je no-no, pa Arena brze - bolje gasi zvuk! Sram da vas bude, bagro stranacka sto stitite diktatora!

 

I slag na tortu je prekid i odlazak sudija nakon kojeg se samo nastavio mec kao da se nista nije desavalo.

 

Nema sta, daj da ova dva kluba sledece sezone igraju EL, dace diktator pare (jedno 20 miliona evra koliko je potrebno), pa ce onda navijaci Partizana da ga pljuju jer nisu prvi, pa ce stranacka televizija da utisava zvuk.

Link to comment
Share on other sites

On 5/16/2022 at 9:03 PM, Pero_Cameron said:

Pobeda u gostima u Aba plej ofu je nesto poput halejeve komete.

 

Edit: Zanimalo pa sam istražio, od sezone u kojoj je počeo da se igra plej of pa do sada je odigrano 59 mečeva a gosti su dobili svega 9 tj. domaćini imaju skor 50/59

Tradicija se nastavlja, od ovog posta jos 5 meceva i 5 pobeda domacina. Steta da se to pokvari ove sezone 😎

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...