Jump to content

ABA Liga 2021/22, nikad jaca?


goldberg

Recommended Posts

10 hours ago, Redstar0356 said:

Ako nosis 42, u patiku mogu da stanu 2 upaljaca, to je sigurno 10 u protivrednosti kovanica. Npr ako kojim slucajem nosis martinke, mozes da naguras 5-6 upaljaca sigurno. 

 

Eto npr, zavijes kovanice u providnu foliju i stavis u usta, niko ti ne ide tim detektorima preko face a ti cutis dok prolazis i eto.  

Kako znaš sve to?? 😳 

🙂

 

Zapanjujuće kako smo inventivni za destruktivne stvari

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Kenozoik said:

Kako znaš sve to?? 😳 

🙂

 

Zapanjujuće kako smo inventivni za destruktivne stvari

Upaljace sam npr unosio na koncert Ace Lukasa, na Marakanu, par puta u Pionir al nisam nikog gadjao, uglavnom sam isao ja el utakmice. A mrzi me posle da trazim trafiku da kupujem upaljac  

 

To za kovanice sam se setio cim sam napisao post, zato je je i editovan. Mislim, setio u smislu, palo mi na pamet kako je moguce uneti. 

 

Za dildo vec ne mogu nista da smislim

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

On 6/5/2022 at 2:16 PM, Nemam_ti_kad said:

Vidim delegiran Hordov za sledeci mec. Ako se ne varam on je bio kaznjen posle meca u Novom Mestu i ako sam u pravu za to, mislim da menadzment lige ne smije takve stvari raditi, da time ne doprinosi razvoju lige. 

Liga je vec dovoljno razvijena, dva evroligasa igraju u njoj. Fali jos malo kozmetickih promena, ali polako

Link to comment
Share on other sites

Matkovic ipak izlazi na draft.

 

Pitanje je u kakvom sastavu ce igrati Cedevita Olimpija sledece sezone i u kojim takmicenjima (da li ce ABA liga nastaviti da postoji, ima li smisla nastavljati projekat koji predstavlja samo bacanje 3-4 miliona evra svake sezone bez ikakvog rezultatskog izazova i slicno).

 

Njima ako uz Blazica odu Muric i/ili Dragic bolje da zatvaraju radnju jer bolje domace opcije (pa i evropske igrace) nece moci da nadju. No, ne sumnjam da ce mazohisticki krenuti sezonu sa nekim Jonesom na pleju i Stephensom na centru uz jos par no name Amerikanaca, cisto da se tradicija blamiranja odrzi i ove godine.

Link to comment
Share on other sites

IPAK VREDI ULAGATI U MLADE

 

KAKVA PRIČA ZA HRVATSKU KOSARKU(forsiranje mladih igrača) 

 

Ne znam sta im samo smeta Aba liga... 

 

Ove sezone Cibona igrala sa 9 hrvatskih igraca ispod 25 godina, tu su mladi i u Splitu i Zadru... 

Na sve to Karlo Matkovic C 2001(mozda 2 runda drafta ili prvi centar Cedevite) 

Gnjidic  PG, SG

2001 isto ide u Cedevitu, a mozda i Brankovic  C 2000

Tu je Rudan 2001,protiv Zvezde 18p 18sk

Braća blizanci Ivisic 2003 i Tišma

2002

 

Bosanci inaju mladog Kamenjaša 2000 C, i najbolji igrac Cibone Gegic 1998

Cibona ostaje bez mladih odmah, ali pronaći će oni jos mozda i bolje.. 

 

Većina ima kvalitet vec sada cak i za nase blizance 

 

Tu su Slovenci sa Glasom i  Stavrovom

 

Ima li naseg kluba koji forsira mlade igrace(ili bolje reci uopste srpske igrace)jedino Dinamik

A sad uporedimo sa nasom kosarkom...

 

Oni napreduju, mi rapidno propadamo

 

Edited by vlaDixXx
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, NikadProtivKaline said:

ovo je bas vildljivo po rezultatima klubova i reprezentacija poslednjih godina

 

valjda ce nekome od blizanaca konacno doci iz dupeta u glavu da dovedu milijasevica i paunovica iz dinamika

Nabroj nekog igraca ispod 25 godina i batali ismevanje.... 

 

Evo ja cu ti kazem šta ces mi reci Djurisic(tesko da ce igrati od Rusa Ruzencev) i Petrusev, pa i Smajli i balsa(formirani u Usa, ova dvojica poslednja katastrofalna) 

 

Znaci reci mi igrace ispod 25 godina, jos bolje reci mi BEKOVE.... 

 

 

8 minutes ago, NikadProtivKaline said:

ovo je bas vildljivo po rezultatima klubova i reprezentacija poslednjih godina

Svi naši sadasnji odlicni igrači, igrali su kao MLADI, u nasim velikin klubovima....

 

Šta imaju Rusi I Turci zbog vrhunskim rezultata u Evropi...... 

Edited by vlaDixXx
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Borca said:

Na njegovo mesto dolazi Marko Barać koji je poslednjih par sezona bio asistent u Igokei.

Jos ako vrati onaj Nick Cave look biće zanimljivo.  Lik ima štofa a živo me interesuje ko će prevoditi Bajica uvijek dobrim iskopinama, stranacima u  Igokei.

Mislim da je on tu bio ključ  jer Bajić je najvise Baja på tek onda trener.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Ode Dzikic i zvanicno. Buducnost generalno ocekuje ozbiljna rekonstrukcija igrackog kadra. Jovanovic iz Mege je potencijalni novi trener

 

Oni su kompletni imbecili. Ulagati toliko para, a dovoditi amatere na mesto trenera je skandalozno.

 

Jovanovic i Milojevic uopste i nisu treneri, nisu radili u klubovima ciji je cilj trofej, ocenjivani su godinama samo po tome da li zlatne koke imaju statistiku ili nemaju.

 

Cak i Dzikic je Phil Jackson za pomenutu dvojicu.

Link to comment
Share on other sites

Radio je pre 10 godina u Partizanu, od tada Igokea, jedne sezone Lokomotiva i to je manje vise to - vise nego jadno.

 

Uporedi to sa jednim Mitrovicem, da ne pricam sa Obradovicem/Radonjicem. Prosto, ne vidim smisao u ponovnom dovodjenju skupih pojacanja samo da bi se bio treci u ABA ligi jer je na klupi daleko losiji strucnjak od trenera koje imaju rivali (cak i Golemac je imao OK sezone sa Primorskom).

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, NikadProtivKaline said:

ovo je bas vildljivo po rezultatima klubova i reprezentacija poslednjih godina

 

valjda ce nekome od blizanaca konacno doci iz dupeta u glavu da dovedu milijasevica i paunovica iz dinamika

Protiv godinu cak i dve starijih

21 hours ago, vlaDixXx said:

Nabroj nekog igraca ispod 25 godina i batali ismevanje.... 

 

Evo ja cu ti kazem šta ces mi reci Djurisic(tesko da ce igrati od Rusa Ruzencev) i Petrusev, pa i Smajli i balsa(formirani u Usa, ova dvojica poslednja katastrofalna) 

 

Znaci reci mi igrace ispod 25 godina, jos bolje reci mi BEKOVE.... 

 

 

Svi naši sadasnji odlicni igrači, igrali su kao MLADI, u nasim velikin klubovima....

 

Šta imaju Rusi I Turci zbog vrhunskim rezultata u Evropi...... 

Što mi ne odgovori... 

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

siguran sam da znas sta je jedan aleksandar cvetkovic radio u tom uzrastu i kakve je statistike imao

a oko hajpovanja mladih igraca i kad jesu i kad nisu talenti, samo zato sto su mladi, ili sto ih menadzer/strikan/komsija vidi u EL/NBA uz avione/kamione/milione sam pisao vec mnogo puta na ovom forumu

nemam snage za jos jednu rundu sa tobom

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...