Jump to content

ABA Liga 2021/22, nikad jaca?


goldberg

Recommended Posts

17 minutes ago, Budha said:

Za Budućnost je glavno pitanje šta je sa Micovom. Ako on nije u stanju dignuti svoju igru bar za 50% nema se tražiti šta protiv Partizana, a vjerovatno ni protiv Zvezde.

Inače bi ta petorka Cobbs- DJ -  (spremni&motivirani) Micov - (zdravi) Danilo -  Reed bila sposobna otići do kraja.

 

Odlična je to petorka samo što bi pored terena Zvezda i Partizan imali veliku prednost u vidu Žoca i Radonje.

Dobar je Džile,ali su ova dvojica ipak stepenik više.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, propolis said:

 

Odlična je to petorka samo što bi pored terena Zvezda i Partizan imali veliku prednost u vidu Žoca i Radonje.

Dobar je Džile,ali su ova dvojica ipak stepenik više.

 

Nije samo ko stoji pored klupe u odelu vec ko jos sedi na klupi od igraca. Kako sada deluje u KKB nece biti neke doselekcije, dok se u KKP i KKCZ ocekuje barem jos po centar. Buducnost je tanka na klupi. 

 

Bez Danila, Buducnost je slaba na 4/5. Rid, Vili ok; MJK ok za ABA; ali Nikolic i Barovic... bas slabo. 

 

Na spoljnim pozicijama je to bolje, kad igraju kako treba Kobs, Sili, Atic, Micov su repektabilni igraci kad igraju kako treba, i van okvira ABA lige. Problem je sto su im zamene Sehovic, Popovic i Drobnjak. 

 

Tako da bih se slozio sa @Budha-om, dosta ce zavisiti od toga kako se Micov bude pokazao ali i da li ce biti neke doselekcije. Sta se prica, gledali se sta i na kojoj poziciji?

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, propolis said:

Da dosta zavisi od Micova,a Žoc teško da moze da napravi razliku... grešiš sinak to tako ne ide 😉

 

Ako meni odgovaras, procitaj opet sta sam napisao... 

 

 

3 hours ago, Kooineeperk said:

Nije samo ko stoji pored klupe u odelu

Da ti prevedem: Da, zavisi od trenera, ali ne samo i od njega... pa navodim duzinu klupe i formu lidera tima kao faktore.

 

 

3 hours ago, Kooineeperk said:

dosta ce zavisiti od toga kako se Micov bude pokazao

Da ti prevedem: "dosta ce zavisiti" ne znaci "jedino ce zavisiti".

 

 

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Kooineeperk said:

Ako meni odgovaras, procitaj opet sta sam napisao... 

 

 

Da ti prevedem: Da, zavisi od trenera, ali ne samo i od njega... pa navodim duzinu klupe i formu lidera tima kao faktore.

 

 

Da ti prevedem: "dosta ce zavisiti" ne znaci "jedino ce zavisiti".

 

 

 

Probaću sa google translate pošto ništa ne razumem 😝

Link to comment
Share on other sites

Ovo je najjače daleko. :lol_2:

 

Quote

Najluđa stvar mi se dogodila kada sam u prvom mandatu u Cedeviti igrao evroligaški meč protiv Zvezde u Beogradu. Jedan navijač je stajao veoma blizu terena i znao je imena moje majke i tri sestre. To mi je bilo smiješno jer je stvarno ‘uradio domaći zadatak’, govorio mi je: ‘Hej Džejkobe, j**em ti nju, nju, nju i nju’. Smijao sam se, svaka mu čast, uraditi nešto takvo je zaista impresivno” – ispričao je Džejkob.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, MrTwister said:

https://meridianbetsport.ba/featured/dzejkob-pulen-za-meridiansportbh/

Omiljeni ABA "divljak"

Sent from my EML-L29 using Tapatalk
 

Pulen o periodu dok je bio u Mornaru 😄 ovjektivno nema šta

 

Dok sam igrao tamo, konstantno sam čuvao najbolje protivničke igrače, asistirao i postizao najviše poena, radio sam sve što sam mogao da učinim tim boljim.

 

Kako bode oči ova reč čuvao, možda je bolja -stajao/šetkao se u defanzivi. Ti si sine najgori defanzivac u istoriji lige 😄

Edited by Liska Manjina
Link to comment
Share on other sites

Povodom izjave Dalasa Mura za Tegeltija Family TV da je FMP mala Zvezda, kk FMP je izdao saopstenje.

 

Ja ga ne bih prenosio, sramota me, samo da napomenem da je jedno 16 puta naglaseno da je Mur reprezentativac Albanije, i da se boje fizickog linca (?) sutra.

 

Ko li je idejni tvorac saopstenja?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, pantelia said:

Povodom izjave Dalasa Mura za Tegeltija Family TV da je FMP mala Zvezda, kk FMP je izdao saopstenje.

 

Ja ga ne bih prenosio, sramota me, samo da napomenem da je jedno 16 puta naglaseno da je Mur reprezentativac Albanije, i da se boje fizickog linca (?) sutra.

 

Ko li je idejni tvorac saopstenja?

brzo su ga zadojili.

Link to comment
Share on other sites

Taj klubic osnovan u NS ionako sluzi samo za lecenje frustracija ex gradonacelnika Beograda i ni zbog cega drugog.

 

Naravno, nije propustio da pomene "klub koji je osvojio 2 ABA lige", boli istina.

 

Ovo za reprezentativca Albanije je samo nastavak dna koje Covic kopa vec godinama. Lik funkcionise kao SNS, gleda sta ce najdebil... pardon, najostrascenijima najvise da se svidi i onda se pretvori u internet huligana i pise ono sto ti najdeb... pisu na nekim komentarima B92 i slicnim mestima.

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...