Jump to content

UEFA Champions League 2021/22


Xpert

Recommended Posts

ponovo se raspade plasticni psg, i to na kakav nacin. setite se onog penala mesija u prvoj utakmici. jedino mbape igra fudbal, previse du ima pozera koji se setkaju kroz francusko prvenstvo, nejmar, hakimi, nezainteresovani mesi...

Link to comment
Share on other sites

Modrić je na mojoj listi odavno zacementiran u top3-4 najveća igrača na svijetu u poslednjih desetak godina. Rola kod drugog gola je dobar primjer za tu tvrdnju. 

 

Benzema je uvijek bio ozbiljan igrač, ali poslednje 2-3 sezone su mu vjerovatno najbolji period karijere. On bi definitivno morao biti u nekoj najužoj konkurenciji za Zlatnu loptu.

 

Edited by Sjećaš li se Rum kasato
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Džaba malom klubu da pojede Real u 3 poluvremena od 4, kad odigraju 20min kao pijani rekreativci i useru sve. Poketino može da se pakuje, nema on ništa da ponudi velikim klubovima. Totenhem je za njega plafon. Odavno Real nije bio ovako slab, ali i to je dovoljno za mali klub koji sanja da bude veliki.

Link to comment
Share on other sites

Luka i Karim, fascinantan nivo.

 

Karim meni licno bez sumnje najbolji napadac svijeta. Lewa mozda jeste bolji strijelac ali kao kompletan paket Benzema je nivo iznad. Ovo veceras je bilo perverzno.

 

Modric, sta vise reci. Covjek sa 37 godina dominira protiv jedne od najjacih ekipa svijeta. Iniesta i Xavi kao najveci veznjaci uz njega u zadnjih 20 godina su u ovim godinama vec odavno bili u rekreativnim ligama. Apsrudan igrac. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Je l' se sećate kad sam pričao da je Modrić najbolji igrač na Svetu(još tamo 2015eta godina možda bilo)?
Što kaže moj, sada već bivši šef, profesor i doktor nauke, na Stenfordovoj listi najboljih svetskih naučnika, čovek koji radi napredne koncepte veštačke inteligencije i analitike "Tvoja sposobnost zaključivanja, i stvaranja mapa korelacija, taj tvoj talenat... to ne mogu da nadjem na fakultetu, to generalno nema šanse da nadjem negde....".
Samo da sam ranije barem malo otkrio čari samo-discipline 😞

E pa pošto su mi se mnogi smejali tad, jer jednostavno ne mogu da pojme moj nivo zaključivanja, vreme je da se pripreme za nešto novo, što još neće da razumeju, ali... evo, neka vam se kuva. 
Modrić je možda najbolji fudbaler svih vremena. U 3 sigurno.

 

Edited by BattleBender
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

Za mene Benzema jeste igrac utakmice, jer nisu samo golovi, borio se, uzimao lopte, igrao i levo i desno, pokusavao da proigra saigrace, sve je radio. Ovi pored njega u napadu Reala nisu ni taj nivo, mada je Vinisius zelen. Ja mislim da ce on uz ovo iskustvo od ove sezone moci da pruzi Realu u buducnosti ono sto takav klub trazi od igraca. Ali kakvo doktorsko poluvreme Modrica. Uzivanje je gledati ovakve igrace. Svaki pas ima smisao, vrhunski pregled igre i na kraju paklena inspiracija i egzekucija, a posto je on jedan od najboljih veznjaka koje sam ja ikada gledao onda to i izgleda tako. Koliko prosto i konkretno svaki njegov potez deluje za razliku od ovih sto pimpluju ovu loptu i vrte te ne znaju dal su posli ili dosli.

 

Ono sto je tuzno od ovog PSG-a je sto oni jesu delovali kao bolja ekipa od Reala u 3 od 4 poluvremena, a uopste ne mogu da kazem da je Real nezasluzeno prosao cak i naprotiv. Ovo sto je Real odigrao u pola sata je razbilo sve ono PSG-ovo do tada.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...