Jump to content

UEFA Champions League 2021/22


Xpert

Recommended Posts

11 hours ago, Ridji said:

Kakva sportska pravda je ovaj gol Mesija(sa) Atletiku. Igraju celu utakmicu kao štroke, prljavo a stalno nešto simuliraju i padaju. Još kakve Simeoneove bunker izmene… Zamalo da prodju sa samo jednom pobedom i to onom koju im je poklonio ona turski baraba Cakir. 
Milan hrabro i muški, bez dva svoja najbolja igrača ove sezone. Baš bi bila neverovatna priča da pobede Liverpul i prodju u 1/8-finala

 

Ne zna se sta je gore ako ces iskreno... neki X u Portugaliji i dominacija Takumi Minamina na San Siru za srecan rasplet grupe.

Edited by Darth Steva
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sinoc jedino sto je odlicno funkcionisalo u igri PSG je odbrana. City je skoro cijelu utakmicu smisleno napadao, to su bile vecinom odlicne akcije ali stoperi PSG-a su cesto sve stizali i bili odlicno postavljenI. Ali tesko da postoji takva odbrana koja moze da izdrzi konstantno cijelu utakmicu onakav nivo napada koje je City igrao a da ne primi gol. Ne znam da li je mogao nesto, ali Mauricio je trebalo nekako da reaguje jer se vidjelo da City ima potpunu kontrolu. Mozda i jeste Argentinac reagovao sa instrukcijama ali izgleda da nije dalo rezultata.

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, nlavrnja said:

Gleda li se mec u Milanu? Ko je igrao golove do sada je vec bacio tv kroz prozor, ne znam kako u prvom nije palo bar 3-4 gola

Upravo zato..jer sam ja imao 3+ za isplatu..:wink2:

Bravo,bravo za Milaniste..sad treba napraviti jos jedan mali podvig..videcemo u kakvom ce sastvu "Redsi" doci na San Siro..

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, DJORDJE said:

Imam utisak da je Pochetino sve blizi Unitedu. 

 

Jedino ako dobije otkaz na pola sezone.

 

Ne znam koji bi ludak menjao ligu bez briga i potencijalno osvajanje Lige sampiona za zlopacenje zbog kojeg je i napustio Premijer ligu prosli put, u timu kom treba kompletan remont.

Link to comment
Share on other sites

Pa opet i da nije, prilicno je besmisleno dolaziti iz boljeg tima sa manjim pritiskom u losiji tim sa najvecim pritiskom trenutno u jos jacoj ligi i za manje pare.

 

Nema apsolutno nijedan plus za prelazak, a minusa koliko hoces, potpuno je nelogicno, ali desavale su se i nelogicnije stvari u fudbalu jelte.

Link to comment
Share on other sites

On 11/25/2021 at 7:23 AM, McLeod said:

 

Jedino ako dobije otkaz na pola sezone.

 

Ne znam koji bi ludak menjao ligu bez briga i potencijalno osvajanje Lige sampiona za zlopacenje zbog kojeg je i napustio Premijer ligu prosli put, u timu kom treba kompletan remont.

Nisam ni mislio da bi on menjao ligu , vec da ce dobiti otkaz. Za taj tim domaca titula je nesto sto se podrazumeva, bas kao sto je slucaj u Bayernu. Ono sto se od Pochetina ocekuje je titula lige sampiona, sve manje od toga je neuspeh.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ne znam za vas, ali ja sam se baš ohladio za Champions League (i kontinentalna klupska natjecanja općenito) zadnjih godina. Grupnu fazu praktički ni ne pratim, a ni kasnije redovito. Generalno ne pratim sport kao ranije, to je točno, ali opet, CL sam baš "zapustio" totalno. Mogu zamisliti kako bi tek bilo da dođe Superliga. Hoće li Bayern pustiti ima li šanse za prolaz Barcelona? Mislim da Chelsea neće dobit u Rusiji. Salzburg 1. (2-1 dobiva), Lille 2. (1-1) u grupi, moja prognoza.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, svi pjevaju said:

Ne znam za vas, ali ja sam se baš ohladio za Champions League (i kontinentalna klupska natjecanja općenito) zadnjih godina. Grupnu fazu praktički ni ne pratim, a ni kasnije redovito. Generalno ne pratim sport kao ranije, to je točno, ali opet, CL sam baš "zapustio" totalno. Mogu zamisliti kako bi tek bilo da dođe Superliga. Hoće li Bayern pustiti ima li šanse za prolaz Barcelona? Mislim da Chelsea neće dobit u Rusiji. Salzburg 1. (2-1 dobiva), Lille 2. (1-1) u grupi, moja prognoza.

Ako pobedi Čelzi, a krenulo je tako, uplaćujem suprotno od onog što si rekao za druga dva para.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Satan said:

barsa je svojevremeno birala izmedju mbapea i dembelea i izabrala dembelea

Dembele je bio opasan talenat i stvarno je djelovalo da ce biti cudo ali povrede niko nije ocekivao. Jbg, bas bas steta. 

 

Inace, Barsa je teski k.... od ekipe, kako su sjebali sve pa to je nevjera.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...