Jump to content

UEFA Champions League 2021/22


Xpert

Recommended Posts

Nas je vec neko nalupao, to je bio Celzi u Londonu. Ono sinoc nije nalupavanje, Viljareal je dao 3 gola iz jedne greske Ruganija. Pre toga u drugom poluvremenu jedva da su centar presli, a u prvo su nekako uspeli da zavrse bez primljenog gola. 

Za ostalo si u pravu, nemamo krila, nemamo kreativne vezne, nemamo bekove. Zapravo imamo jednog beka da valja, a on je prebacen na krilo. Plus kamara povredjenih igraca. Tako da cekamo leto i jedno jako pojacanje u veznom redu.

Link to comment
Share on other sites

Prosto je neverovatno da je posle prvog poluvremena bilo 0:0 , jer je Juventus promasio takve zicere da sam barem 3 puta video loptu u golu. Nije mi jasno zasto su krenuli sa Moratom , a Debala na klupi, mada kada je usao nije Bog zna sta pokazao. Nisam dugo gledao Juventus , ali ta ekipa ce morati da se obnovi novim igracima. Tanki su na gotovo svim pozicijama. Emery je ponovo pokazao da sa ekipom koja je ispod proseka moze cudo da napravi.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
34 minutes ago, SunZero said:

Atletico igra najodvratniji fudbal u Evropi, od timova iz lige šampiona na tragu mu je jedino Villareal

Igra, da. Izgleda da Simeone ne može protiv sebe koliko god novaca za pojačanja imao i kakve god igrače doveo. A uz to je najplaćeniji trener na svijetu. Atletico ga otpustiti neće jer su do njega bili potpuno nebitan klub u europskim okvirima, i negdje 6-7 klub u Španjolskoj. Drugo je što su predstavljali povijesno. Kada je on došao bili su jadni. I on je of tog kluba napravio europskog giganta koji svake godine ide daleko u CL i uz to uzima prvenstva Barci i Realu, i to u vrijeme kada su i jedni i drugi TOP 5 klubova svijeta po kadru, parama, svemu. On je tamo car i otići će kada sam bude htio. 

38 minutes ago, Haklberi said:

Kojom logikom je ovaj mail Felix prešao kod njih nije mi jasno. Mora da ga je neko naterao, nema drugog objašnjenja. 

A koliko drugih klubova je bilo spremno u tom trenutku dat te pare, i koliko su bolji od Atletica bili tada? 

Kojeg god igrača pitaš kaže da je lik fenomenalan stručnjak i da ga obožava (Trippier zadnji).

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Haklberi said:

Kakve veze ima kakav je stručnjak i tip kad je on smrt za napadače.

Smrt je za Suareza?

Misliš da Felix nije znao kako Atletico igra prije nego je došao?

I nije da su stalno u duplom bloku. United su nagurali u njihovih 20-30 metara 😁 

Link to comment
Share on other sites

Da, smrt je za Suareza i za svakog napadača, ne postoji napadač koji voli da igra u takvoj ekipi.

 

Nisam rekao da nije znao već da mi nema logike da dođe u takav tim, to je bukvalno jedini klub iz tih top 20 klubova evrope u koji nije trebao da dođe. Bukvalni mi je žao momka.

Link to comment
Share on other sites

Velika pobeda Sitija. Atletico se vraski dobro branio, Pep je morao jednostavno da startuje Foddena posto je najprodorniji igrac ovde i najbolji dribler, ali ajde bar su se stvari promenile nakon trostruke izmene, odlican pas Phila i sigurna realizacija De Brujnea. Verujem u prolaz dalje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Znao sam da ce City teskom mukom iscupati pobedu,ako je uopste ostvari. Atletico voli da igra protiv ekipa koje imaju posed,ali umeju da budu jalove u njemu..a to se Citijy zna dogoditi..utakmicu je odlucio pad koncentracije Atleticovog duplog bloka,kad je Foden neometan usao u medjuprostor,lako primio loptu i onda je fenomenalno odigrao u prostor za KDB..a ovaj opet umakao neopreznoj odbrani...mogu misliti koliko je Cholo izbesneo na tako primljen gol..bice neizvestan revans jer su "Jorgandzije" ipak pokazale da su podigli formu u poslednje vreme..

Drugu utakmicu sam pogledao samo kroz sazetak. Liverpul ocekivano lako prosao gostovanje,iako je u 30 prvih minuta nastavka malo pao i umalo prosuo sve sto je napravio.. Benfikina odbrana prenaivno isprimala golove..mogao je Jota na kraju da odagna svaku dilemu za revans,mada je i ovako reseno..steta ipak sto veceras na terenu nije bio Ajax.. Benfika im nikako nije dorasla..

Edited by Drug Crni
Link to comment
Share on other sites

Nije ni da Siti igra neki leprsav fudbal, no bunker ne igraju to je jasno. 

 

Ajde bre 70% poseda u prvom poluvremenu i 0 suta u okvir gola. 

 

Taj fudbal koji je bio lep za oko a da se usetas u gol jedino je Barselona znala da igra kada su bili Cavi i Iniesta na vrhuncu.

 

Sad sam video zasto je Grilis onoliko bio placen, odvratan je za sve pare.

Edited by dzoneee
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...