Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

2 hours ago, Edward Louis Severson III said:

 

Ovo zapravo oni misle. Mi nikad nismo napisali da smo esencija kosarke niti fudbala, oni svakako jesu. Misle da su najbolji klub u evropi sto se kosarke tice. Tako da ovo ne stoji.

Uh ala generalizuješ, oni, mi…

Neki oni i neki mi misle tako, ali nebitno je to, svi Zvezdaši i ako ne misle ovo da naglas kažu a uplašeni kukaju kako će nas sad uništiti jer su dobili EL idu u tom smeru.

 

Quote

Uporedi rostere Zvezde 2011 godine i Partizana sada, pa ces valjda videti razliku. Mi smo imali Mileta Ilica i metalca Adama Morrisona, a oni imaju kao da su osvojili evroligu pa se ima para.

A što tim iz 2011. i ovaj Partizanov? Što ne Zvezdin iz prvog Karijevog mandata, ili 2005/06 i Partizanov iz na primer 2015/16 sezone?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Marcus said:

Ne slazem se da ide znak jednakosti izmedju nas i njih sto se tice tendencije za koju su se oni zalagali u vreme Vujosevica. To je svakako bilo najmracnije vreme u nasoj kosarci po svim aspektima, ne moze se porediti sa nasom dominacijom u zadnjih 10 godina. Ono je bilo sve samo ne na cisto sportskim osnovama zasnovana dominacija. Inace ovih dana sam ulazio u avangarda forum, malo ispratio komentare posle njihovog ulaska u EL. Ono je ozbiljna patologija sta se tamo pise. Tegeltija style x 1000. Oni su stvarno uvereni da su nesto posebno, nesto uzviseno, komentari haos, ludilo koje su to lobanje 😄 za sve ovo vreme nase dominacije nisam video nista ni priblizno slicno kod nas. Ove godine su ozbiljno fejlovali, delom i zbog tog stava , mislim da ce se sledece bas zesce polupati.

Atmosfera je cudo,pravice sou na svakom koraku.Seti se kako je bilo kada smo se mi vratili u EL i godinu pre toga,neke druge stvari te jednostavno malo poguraju i na terenu,daju vetar u ledja.S tim sto oni imaju/imace ozbiljan sastav.A ovog puta ce biti i medjusobnog nadigravanja u EL,dodatno ulje na vatru.Vrhovnom nije za verovati cesto ali s obzirom koliko su ulozili u prvoj sezoni,sezoni u EK treba se setiti one njegove ~"vraticu zelimira u srpsku kosarku a partizan na vrh evrope jer to zasluzuju".Ipak se u kosarci sa dosta manjim sredstvima nego u fudbalu moze vise.

U EK su uzeli Pantera i Ledeja Armaniju,Kuruca od 700k-meleon(kaze Urbonas) sutnuli kao dobar dan,niko ni da se osvrne,pa ti vidi sta ce biti ovog leta.

Dakle njihov fejl u EL je moguc samo ako je zelimir bas izlapeo i ne iskoristi sve gore navedeno ili ako se bas ne snadju da igraju na dva fronta,no mislim da ih domaca prvenstva nece ni zanimati mnogo.A ako zapne tu su i delioci pravde u ABA da se trener godine ne naljuti i pobegne :D.

Izvinjavam se na offu ali ovo mi je pogled na ceo sledeci period a jednostavno se Zvezdi putevi dosta ukrstaju sa komsijskim pa ima veze sa temom.

Zbog svega navedenog i mislim da je ova nasa sezona bila istorijska,bas smo mnogo dokazali.Za dalje ce nam biti potrebno jos cuda koja se ipak ne redjaju bas tako.Za njih znamo da dobijaju celu tortu a videcemo koji deo kolaca mi dobijamo,da li ce drzava gledati da ipak bude prividno isto zbog nezadovoljstva jedne strane ili racunaju na neku podelu njima kosarka nama fudbal...

Edited by UDresuKvinsiMilera
  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Produženje Radonje je odličan početak, sledeći prioritet bi bio ostanak Kaline i Holinsa. Zatim dolazak Gudure. Onda dalje Petrušev i Ilić. Ako uspemo da privolimo Lorenca, druga petica može na kraju, ali ne kao ove sezone. :classic_biggrin: 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Obi-Wan said:

Devile? Nadzorni Odbor? 

 

Ruka ruci... 😀 

Sa njim ni u crkvu😁😁

 

 

Jbga, kao 13 to prase smo. Treba da nam je cast sto je DR odbio sve ponude iz top EL klubova ( citaj 0 ponuda) i ipak se teskom mukom odlucio da radi sa takvim nesposobnjakovicima da mu obezbede roster igraca sa kojim je on u  razgovorima duze od godinu dana zajedno sa managerom.Bas tipicno za trenera koji ne planira ostanak u KKCz iako mu PR odavde zamlacuje nas glupostima po obicaju da je na izlaznim vratima i kako ono bese kamen na kamenu ?

 

Budem li citao u 5kolu kako nije dobio sto je trazio sam cu se banovati ako krenemo lose. 

 

Cudo od dogovora i veliko iznenadhenje WOW

Edited by Šarac
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Marcus said:

Ne slazem se da ide znak jednakosti izmedju nas i njih sto se tice tendencije za koju su se oni zalagali u vreme Vujosevica. To je svakako bilo najmracnije vreme u nasoj kosarci po svim aspektima, ne moze se porediti sa nasom dominacijom u zadnjih 10 godina. Ono je bilo sve samo ne na cisto sportskim osnovama zasnovana dominacija. Inace ovih dana sam ulazio u avangarda forum, malo ispratio komentare posle njihovog ulaska u EL. Ono je ozbiljna patologija sta se tamo pise. Tegeltija style x 1000. Oni su stvarno uvereni da su nesto posebno, nesto uzviseno, komentari haos, ludilo koje su to lobanje 😄 za sve ovo vreme nase dominacije nisam video nista ni priblizno slicno kod nas. Ove godine su ozbiljno fejlovali, delom i zbog tog stava , mislim da ce se sledece bas zesce polupati.

Meni to potpuno neshvatljivo kako oni na to gledaju. Gde to inace ima, ta egocentrika i narcisizam? Pa, sta bi onda trebala Cibona da kaze ("Daj, spasite nas bankrota!")? Ili Jugoplastika? Ili Zvezda u fudbalu ("Ceferin, mi moramo imati zagarantovano mesto u cetvrtfinalu svake godine!")? Sta je ovo, cirkus Medrano ili Colorado?

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ridji said:

Uh ala generalizuješ, oni, mi…

Neki oni i neki mi misle tako, ali nebitno je to, svi Zvezdaši i ako ne misle ovo da naglas kažu a uplašeni kukaju kako će nas sad uništiti jer su dobili EL idu u tom smeru.

 

A što tim iz 2011. i ovaj Partizanov? Što ne Zvezdin iz prvog Karijevog mandata, ili 2005/06 i Partizanov iz na primer 2015/16 sezone?

 

Ne bih rekao da je bilo ko uplasen vec da smo frustrirani dvostrukim arsinima , gdje se na jednom topicu raspravlja najnormalnije da li uzeti Karija ili Batlera na poziciji beka dok na drugom se iskljucivo moraju gledati igraci sa ociglednim falinkama a ako neko predlozi slucajno malo boljeg EC igraca pitaju ga sta je pio i jeli normalan uopste .  Samo jedan primjer. 

Ovo vjecito prepucavanje sa njima me podsjeca na odnose u Jugoslaviji kad su "jadni" hrvati uvjek bili ugnjetavani od vecinski srba i onda se njima uvjek moralo podilaziti al koliko god da si im podilazio oni su bili jos gori i jos bezobrazniji.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, srlepajce said:

 Ako je na 3 znaci da postoji neki plan 😏

 

6 hours ago, Devil In My Pants said:

Sve ove godine uz Deja nisam zeleo EL iskorak, mislim da nije bio spreman. Teske godine u Zvezdi pa Bayern..sad je vreme za iskorak, mislim da je potpuno sazreo. Ko ne vidi pomak u njegovoj filozofiji kosarke taj ne zna sta je kosarka i sma kosarka mu se svodi na gledanje Zvezdi... Igrom slucaja sam ziveo u BG dve godine kad se cula skripa patika i da smo tad imali ovu podrsku.. Navijaci rezultata, mislim da se sad sa razlogom moze traziti F8 i bice neuspeh ko ne budemo u...bar po meni.

 

Ne pita se tu samo Dejo, vec i Covic i ova nesretna uprava. Cenim da nam treba 2.5m za tri extra igraca, bez toga nista, treb nam suv kvalitet u skoku, asistencijama i poJenima.

 

Nadam se da ce Nebojsa naci neki dinar, da ce se manje krasti  obezbediti budzet kao u Sakota sezoni.

 

Jednostavno je vreme, a imacemo i dve sigurne pobede protiv komsija 🙂

 

Čestitke najboljem treneru koji je ikada seo na Zvezdinu klupu.

 

Nadam se boldovanom.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Nek grmi jako said:

Radonjić je potpisao ugovor i ostaje u Crvenoj zvezdi još tri godine, a to znači samo jedno: lošu vest za Zvezdine sportske rivale u naredne tri godine.

 Ako je tačno za dužinu ugovora , moglo bi da znači da imamo neka obećanja za 2/3 godišnji ugovor sa Euroligom ???

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Marcus said:

Ne slazem se da ide znak jednakosti izmedju nas i njih sto se tice tendencije za koju su se oni zalagali u vreme Vujosevica. To je svakako bilo najmracnije vreme u nasoj kosarci po svim aspektima, ne moze se porediti sa nasom dominacijom u zadnjih 10 godina. Ono je bilo sve samo ne na cisto sportskim osnovama zasnovana dominacija. Inace ovih dana sam ulazio u avangarda forum, malo ispratio komentare posle njihovog ulaska u EL. Ono je ozbiljna patologija sta se tamo pise. Tegeltija style x 1000. Oni su stvarno uvereni da su nesto posebno, nesto uzviseno, komentari haos, ludilo koje su to lobanje 😄 za sve ovo vreme nase dominacije nisam video nista ni priblizno slicno kod nas. Ove godine su ozbiljno fejlovali, delom i zbog tog stava , mislim da ce se sledece bas zesce polupati.

Potpuno je promašeno tumačenje mog posta, nije suština nikakvo stavljanje jednakosti a zapravo je to najčešće problem u odnosima navijača i klubova, traženje znakova jednakosti, većeg od, manjeg od, znaka pitanja i ko zna kojih matematičkih/logičkih simbola.

Poenta je u zabrinutosti i strahu zbog nečega što se ne dešava u našem dvorištu. Da, gazili su nas kad smo bili slabi i nemoćni, sada ako smo stabilan i ozbiljan klub, kakav uglavnom mislimo da jesmo, jedina briga treba da nam bude kako mi radimo i funkcionišemo.

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Edward Louis Severson III said:

Može i taj tim. Svi su bili značajno jeftiniji od ovog Partizanovog.

Ovaj Partizanov tim je najskuplji u istorije srpske kosarke.

 

I to se sve desava nakon korona sezone u kojoj su zavrsili na 7. mestu Aba lige i ispali u ranoj fazi Evrokupa. Niti su prodavali karte i sezonske niti su prodali nekog igraca. Pride isplacivali zakasnele ogromne plate raznim Trinkijerijima, Parahuskima itd. Igraca nisu prodali godinama.

 

Zvezdi drzava manje ili vise pomaze isto vec 10 godina, niti je ovoliko koliko je njima sada ikada dala novca ni blizu niti je i ona stara vlast dala Vujosevicevom Partizanu, takodje ni blizu.

 

Sta je problem u tome da se kaze istina da KK Partizan ima najskuplji tim u istoriji pod vlascu SNS-a a svi dobro znaju koliko vladaju svime u ovoj drzavi, pritom se na svim nivoima ponavljala mantra da ih upravo oni unistavaju.

 

Ja licno ne vidim da nas hoce da ugase, ali je cinjenica da su ih isfavorizovali i ne znam sta je tako strasno u tome da se to prizna i porekne istina.

 

Nisu oni kukali kao Kalimero na nepravdu, kukali su da bi iskukali, i sada kad su iskukali sve je u redu i sve se zaboravlja.

 

Postoje ovde ljudi koji ne zaboravljaju period izmedju 2007. i 2011. kad se tamo davalo puta 4, odnosno njima cetri cetvrtine a nama 0. Postoje i ljudi koji nece zaboraviti poslednje 3 godine gde im se daje gotovo duplo vise sa sve "privatnim" preduzecima. Postoje ljudi i koji u Alimpijevic f4 sezoni se secaju kako smo od iste ove vlasti izduvali za podrsku pa morali da rasprodamo ce tim i ne zadrzimo Radonjica, a udjemo sa mladjanim Alimpijevicem i najlosijim odnosno najjeftinijim timom u poslednjih 8 godina od kada igramo Evroligu.

  • Like 14
  • Thanks 6
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...