Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

5 minutes ago, Kooineeperk said:

Pehar urucuju dve devojke zaduzene za nosenje tepsija sa medaljama?! 

 

Auuu jbt, nestvarno. 

Da nije pobegao i predsesnik saveza??

Inace, mnogo mi je zao sto se rastajemo sa nekima. 

Kuzmic koliko god me nervirao, falice mi taj dobri div, Simon da se tu negde mota onako duguljast kao zmija, obrijani Pefi da se guzi ka kosu, Vanilica sa pogledom vecitog decaka... 

 

Bas gotivna ekipa, svi odreda

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Devil In My Pants said:

Ovo je najmanje sto sam ocekivao. Samo, da daju Zelimiru najbolji trener u ABA je skandal.

 

Pisao sam pljuvacima da sacekaju kraj sezone. Sledeca je bitn za EL, OCEKUJEM F8!!

Cuti,izabrace ga i za najboljeg trenera Kls😆

  • Like 2
  • Ha-ha 11
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Srecno i Simi u penziji, ovo mu je bio poslednji mec 🙂

Tako ga je i odigrao, penzionerski :classic_biggrin:

 

Šalu na stranu neka mu je srećna penzija a nastavak košarkaškog angažovanja jednako uspešan kao karijera - (minus) kradja pehar :classic_biggrin:

  • Like 5
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

 

Dejan Radonjic je postao najtrofejniji trener od osamostaljenja lige/drzave Srbije.

 

15 trofeja (5x ABA, 5x KLS, 5xKRK), a ima cak 4 triplete! Toliko ih nema ni Dule Vujosevic - ima ih 3, i to 2008. 2009. i 2010., a prestigao ga je i u ukupnom broju trofeja od osamostaljenja lige/drzave Srbije - Dule ih ima 14 (5x ABA, 6x KLS, 3x KRK). 

 

(bold - da ne bi neko pogresno protumacio)

 

  

 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Kooineeperk said:

 

Dejan Radonjic je postao najtrofejniji trener od osamostaljenja lige/drzave Srbije.

 

15 trofeja (5x ABA, 5x KLS, 5xKRK), a ima cak 4 triplete! Toliko ih nema ni Dule Vujosevic - ima ih 3, i to 2008. 2009. i 2010., a prestigao ga je i u ukupnom broju trofeja od osamostaljenja lige/drzave Srbije - Dule ih ima 14 (5x ABA, 6x KLS, 3x KRK). 

 

(bold - da ne bi neko pogresno protumacio)

 

  

 

 

🤣

 

Screenshot-20220619-230853-Chrome.jpg

 

  • Like 2
  • Ha-ha 11
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Kooineeperk said:

 

Dejan Radonjic je postao najtrofejniji trener od osamostaljenja lige/drzave Srbije.

 

15 trofeja (5x ABA, 5x KLS, 5xKRK), a ima cak 4 triplete! Toliko ih nema ni Dule Vujosevic - ima ih 3, i to 2008. 2009. i 2010., a prestigao ga je i u ukupnom broju trofeja od osamostaljenja lige/drzave Srbije - Dule ih ima 14 (5x ABA, 6x KLS, 3x KRK). 

 

(bold - da ne bi neko pogresno protumacio)

 

  

 

 

Svaka mu čast zaista, ozbiljan rezultat.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ciganin sam to ne menja svari, ciganin je bio i moj stari...

Srecna istorijska tripleta, mislim da je zasluzena, teskom mukom osvojena i da su momci zasluzili da odmore, a na nama ostaje da im budemo baterije iduce sezone. 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Kakva sezona jbt!!!

 

Kako smo lepo krenuli sa zdravim Vajtom i Kalinom i kao još taj centar...i onda peh za pehom. Na kraju spoznaja da ides sa 7.planom, izmoren, iscrpljen, da te čeka zaseda sa svih strana. I pored toga, nije bilo predaje, kukanja...majke mi svaka im čast. Radonji najviše ipak je preuzeo odgovornost za svoje odluke.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Kao Neo u Matriksu, u poslednjih 13 godina osećao sam da nešto nedostaje... Da nešto jednostavno fali.

 

I sad je konačno izbrisana ta anomalija, sistem je restartovan kako bi funkcionisao na način na koji je funkcionisao otkad se košarkaška lopta prvi put zakotrljala Malim Kalemegdanom.

 

Pa je tako domaća košarka opet učinjena onakvom kakvom su je zamišljali očevi srpske igre pod obručima Nebojša Popović, Bora Stanković, Aleksandar Nikolić i Radomir Šaper, igrajući za Crvenu zvezdu kada je postala prvi šampion države.

 

I red je da ih se prisetimo u ovom momentu slave našeg i njihovog kluba, jer da nije bilo njih, ne bi bilo ni najtrofejnijeg srpskog košarkaškog kolektiva...

 

Košarkaškog kluba Crvena zvezda.

Edited by Nek grmi jako
  • Like 14
  • Love 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Realno, najbolji tim ove sezone je jos jednom potvrdio da je najbolji.

 

Jeste Covic ove sezone imao svoje momente, saopstenja i sve ostalo, ali je ovo jedna od sezona kada nije bilo potrebno nekada zapusiti nos ili sklanjati pogled da bi se otpratila od pocetka do kraja. Steta samo sto White nije dao svoj doprinos i steta sto se Hollins povredio u kljucnom momentu inace bi i TOP 8 bio tu.

 

Mislim da je (ako Kalinic ostane) sledeca sezona jedinstvena prilika da se tim popuni sa dobrim pojacanjima i da se uradi nesto i u EL. Za nas kojima je svaki mesec pracenja klupske kosarke vazan bitno je da je sezona "ziva" i u oktobru, novembru, decembru, januaru... Tako da se nadam i da ce Partizan imati slabiji tim nego sto se ocekuje, a da ce Buducnost, Cedevita, Igokea imati jos jace, a da ce KKCZ konacno zasijati i u EL i napraviti vrhunski rezultat.

 

Protekla sezona je bila velika skola i nadam se da smo nesto u njoj i naucili.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Ra-do-njić De-jan...!!!

Je-dan je Ra-do-njić De-jan !!!

 

 Kalina brate ostaj...tek sad kreće Rage Against The Machine.

 

Čestitke treneru, ekipi, upravi i svim ciganima.

 

Izvinjavam se ali i u ovakvom trenutku moram da primetim da jedan ćoravi grobar nije nabasao ovde da čestita, makar i uz neku fejk kurtoaziju.

Ali očigledno mora tako, jer nismo isti.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...