Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

17 minutes ago, Losmi17 said:

Bez ljutnje ali ja nijedan tvoj post nisam procitao. Svaki je na nivou duzeg eseja.

Prosto nemam vremena.

Ne ljutim se naravno napisah u ovom odgovoru narednom od tog upisa da ko ima vremena da cita nek cita, a to je mozda 10-15minuta citanja.

 

Nista onda odmoricu malo od pisanja vidim da ne odgovara nekoliko ljudi pa da ne kvarim temu.

Edited by 1945
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Čvarkov said:

 

Brat 45 sa Boškićem i sa mnom u kancelariji. 🙂

A ne bi da si tica... Jel si ti to naso mene da zajebavas balavac jedan balavi, da cujem prvi postulat arhivatorstva? 😀

 

Elem, ko zeli da cita nek cita ko ne zeli neka preskoci komentar, ne vidim svrhu da neko ne zeli da cita nesto a jos ima potrebu da to isto komentarise.

 

@Okle su tvoji Napisao sam u prvom pasusu da se ohrabrimo da cemo osvojiti Aba i igrati El u sta ja cvrsto verujem pa u tom pravcu da razmisljamo o sklapanju rostera za narednu bez imena igraca vec samo koga bi zadrzali, raskinuli i na kojim pozicijama doveli pojacanja bila to skupa pojacanja za El ili pak jeftnija za daleko bilo Ek i naveo sve moguce scenarije svih mogucih odlazaka i dolazaka.

 

Juce sam video ovu vest https://www.mozzartsport.com/kosarka/vesti/panatinaikos-sprema-tim-za-narednu-sezonu-na-radaru-siva-blizanci-kalaicakis-i-bivsi-bek-klipersa/418533 da Pao uveliko planira roster. Real je odstranio Ertela i Tompkinsa, Zalgiris doveo novog trenera i produzio Ulanovasa i Lekaviciusa, Armani produzio Mesinu, Monako Obradovica, Baskonija pre neki dan dovela igraca iz Nbl-a i potpisali do kraja 2023. Cak i da u klubu stvarno ne planiraju nista oko pojacanja pre kraja Aba plej ofa ne vidim razlog zasto mi ovde ne mozemo da komentarisemo to.

 

U tom smislu mozemo bar navijacke zelje izgleda rostera da izrazavamo u nadi da cemo igrati El.

 

Mada ne moramo ako svi misle da je to nepotrebno, samo sam dobronamerno zeleo da pokrenem neku temu za diskusiju u nedostaku utakmica al manje vise samo je tvoj komentar bio dobronameran, uz jos par saljivih, pa tebi i odgovaram.

 

 

Edited by 1945
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Бар нису измашили као остале награде, мада је могао и Брајс из ФМП-а бити. Али кад већ није био у првој петорци онда Калинари и јесте заслужено.

Edited by Урош19
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, Okle su tvoji said:

Ne mozemo da diskutujemo o potencijalnom rosteru jer jos uvek ne znamo koje takmicenje igramo.

To je za nas glavni faktor u sastavljanju tima.

Ako kojim slucajem ne obezbedimo EL, mogu da zamislim kakav ce nam budzet biti..Bice seci usi, krpi zadnjicu.

 

 

... a mozda cak i dupe.

Link to comment
Share on other sites

Alimpijevic prema mojim istrazivanjima, ako sam omanuo-dopunjujte, bi trebao da je 4. najmladji srpski trener koji je daleko dogurao u evropskim takmicenjima. (minimum polu finale).

 

Pre njega su to bili:

1. Zeljko Obradovic, 1992, sa 32 godine prvak Evrolige sa Partizanom

2. Bata Djordjevic, 1982, sa 34 godine drugo mesto Evrokupa sa Zvezdom

3. Svetislav Pesic, 1984, sa 35 godina trece mesto Evrolige sa Bosnom

4. Dusan Alimpijevic, 2022, sa 36 godina minimum polufinale Evrokupa sa Bursom

 

Da ostanem na temi, kada smo kod Bate Djordjevica na danasnji dan, 1972, je osvojio titulu sa Zvezdom u bivsoj Jugoslaviji. Iste godine smo igrali finale tadasnjeg Evrokupa, trebalo bi da je to prvo finale evropskih takmicenja od srpskih klubova, ako neko zna da nije neka me ispravi.

 

Za Zvezdu su nastupali:

Rakocevic, Pesic, Cvetkovic, Kapicic, Simonovic, Slavnic, Vucinic, Zugic, Pavlovic, Bogosavljevic, Kubura, Latific.

Edited by 1945
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...