Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

2 hours ago, Losmi17 said:

Kakvog smo trenera propustili...

Pero Kantic je najveci krivac sto je bojkotovan gospodin Alimpijevic. Jedan se docekuje sa plaketom a drugi se vredja kao da je trener u rangu celavog Obradovica

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Na pocetku sezone sam bio ubedjen da smo poprilicno nasankali Partizan tako sto smo im prepustili Avramovica, a doveli Ivanovica. Pretpostavljam da su u slicnom plateznom rangu. Medjutim, posle svega vidjenog, moram priznati da je Aleksa konstantniji, kompletniji i kvalitetniji kosarkas. Ipak, ne bih voleo da ga gledam u Zvezdi. IQ mu je u minusu, pa precesto prospe sve dobro sto uradi. Defanzivno bi se fino uklopio, ali tesko da bi kod Dejana dobio i pribliznu slobodu u napadu. Jos kad vidim one kretenske grimase i busanje, pa se setim kako je provocirao nasu klupu, a i danas se nesto zaletao na Alimpija... Neka njega ipak tamo.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Nisam gledao ni jednu itakmicu Tuti Fruti lige ove god, ali moracu da odgledam kako Sv Alimpije ubiva azdahu.

 

Bila je neka prica kako ce Partizan, kroz Tuti fruti biti uigran za Plej of ABA lige i u prednosti u odnosu na Zvezdu, jer mi necemo igrati 20ak dana ni jednu utakmicu.

 

Ali eto, oni ljudi uzese odmor pre nas.

Svakako, koliko smo utakmica odigrali i u kakvom ritmu, mahom nekompletni, a pri tome ubedljivo uzeli kup u Nisu, obezbedili 1 mesto u ABA ligi nekoliko kola pre kraja i bili u prici za top 8 EL do pred sami kraj, moze se reci da je ovo za sada uspesna sezona.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Don Radonja said:

Ja se ovog Partizana ne bojim.Ako ce ovako igrati kad je bitno...Lagano resavaju nasi momci to.

 

Kod njih su u pitanju problemi sistemske prirode za koje nisu nasli resenje a uzmi u obzir da je vec je proslo 80 % sezone. 

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Mile1 said:

Pero Kantic je najveci krivac sto je bojkotovan gospodin Alimpijevic. Jedan se docekuje sa plaketom a drugi se vredja kao da je trener u rangu celavog Obradovica

 

Po hiljaditi put. . .

Pocetak te sezone je bio nesto najprogresivnije i najbolje u datim okolnostima sto je uprava kkCZ uradila jos od daleke 2011 koje se secamo. Problemi koji su doveli do kolapsa nisu bili sistemske prirode nego su nastajali u toku sezone i nisu

hendlovani kako treba i nije im se pristupilo kao i celoj toj sezoni sa jednim novim nacinom razmisljanja vec se pri prvoj prepreci upotrebio zastareo metod.

 

edit: lose sam se izrazio prvi put

Edited by Tamburinjo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Pero_Cameron said:

Jbt imamo mesec dana pauze do plej ofa.

Prekosutra igramo sa Igokeom nakon toga cemo imati 24 dana puze.

 

Protiv Igokee je besplatan ulaz bilo bi lepo da se pojavimo u sto vecem broju i iskazemo zahvalnost za borbu i karakter ove sezone ako nista drugo i trebalo bi opet da vidimo Topica, nije igrao juce protiv Borca jer je danas igrao protiv komsija koje smo razbili 30 razlike i to bez petorice u rosteru od cega znacajnih Vudragovica i Gacica o kojima sam vec pisao. Sadasnja juniorska generacija 04/05 se smatra jednom od najltalentovanijih u istoriji kluba o tome sam takodje vec pisao. 

 

Video sam da je Aba liga jos kad je odredila datume najavila i fleksibilnosti sto se tice datuma za plej of pa bi bilo dobro da Cedevita ispadne iz Evrokupa s obzirom da Buducnost i Partizan vec jesu i da plej of pocne ranije, cak i kad bi ispali iz polu finala Ek sigurno bi mogli koji dan ranije jer su stavili drugu utakmicu cetvrtfinala Aba 7og Maja a eventualnu trecu cak 14og pretpostavljam sa pretpostavkom da ce Cedevita/Partizan/Buducnost igrati finale a sada su se sanse jos  vise smanjile. Ukoliko bi Cedevita i Buducnost zavrsili sa 2-0 u cetvrtfinalu Aba onda gotovo sigurno bi poceli polufinale pre 18og.

 

Ukoliko sve ostane sa sadasnjim planiranim datumima Aba ce se zavrsiti 6og ili 11og Juna ako dodjemo do petog meca do kog se nadamo da nece ni doci. Gde je tu odmor 6-7 dana minimim nakon velikog praznjenja nakon Aba plej ofa i gde su tu jos minimum 6 utakmica Kls-a ako se bude igrao sistem kao prethodne sezone.

 

Znaci ako ostanu ovi datumi mi ne mozemo zavrsiti sezonu pre pocetka Jula... Prelazni rok ce vec tad uveliko poceti mnogi kapirasati kapitalna pojacanja, mnogi klubovi vec sad produzuju trenere ili dele otkaze ili produzuju pojacanja.

 

Rece neko ovde pre neki dan manite se pojacanja i naredne sezone a prelazni rok pocinje za 2 meseca, skoro polovina El timova je vec napravila bar jednu promenu neki i vise u vec ovom periodu a mi zelimo iskorake i da pariramo svim tim klubovima koji uzgred imaju vece budzete bas zato mi mora da budemo korak ispred njih na znanje i pamet a ne korak iza jer po budzetima ocigledno ne mozemo da pariramo 90% El.

 

Mi ako budemo tek nakon sezone znaci Jul mesec seli da razgovaramo sa Radonjicem da li ostaje ili ne mi necemo ni pedalj odmaci naredne sezone na tabeli Evrolige. Sta ce tek tad da traze pojacanja kad ce vecina igraca vec znati gde ce i granice se pomeraju na pocetak leta poslednjih par sezona. Primer su Lojd potpisao za nas 1og Jula i Panter za Partizan 2og Jula. Ako Radonjic ne ostaje mora se odma izjasniti, ne mislim  javno vec barem da se zna u klubu i da se odma sad nadje novi trener ukoliko ne ostane pa nek objave javno ako Radonje ode(sto naravno ne zelim) nakon zavrsetka sezone a odma sada da se baci na posao pojacanja barem ovkirno da mu se kaze imas toliko i toliko za pojacanja i da se kontaktiraju polako na vreme tako smo doveli Lojda bio je dogovoren jos krajem sezone iza a sto ne bi uboli nekog novog Lojda, ili starog ukoliko se ukaze prilika a ako Radonjic ostane cemu se nadam onda se mora vec sad u ovoj pauzi u plej ofu koja ce ionako biti dugacka baciti i na kontaktiranja agenata i pojacanja, ako zaista zeli plej of u Evroligi sa Zvezdom naredne godine. Moje misljenje.

 

@Šarac Sta nam radi nadzorni odbor, znaju li se sanse ostanka Radonjica za narednu sezonu i da li imamo plan b ako nije siguran ostanak?

Edited by 1945
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, propolis said:

Pa plan b mozes da vidis na portalima i bombastičnim naslovima,ako ćemo trenera menjati u kafani.

Ma rekoh ne ocekujem da plan b izlazi u javnost to sam i napisao samo pitam dal postoji nagovestaj icega oko ostanka Radonje a i pojacanja i budzeta nevezano sa njim. Armani je produzio Mesinu u ovom periodu, Monako Sasu Obradovica, Zalgiris doveo novog trenera, Pao i Makabi raskinuli sadasnje. Zbog cega ne produzavamo Radonjica vec sada postavljam pitanje nadzornom i kolike su sanse po njemu da ostaje jer cini mi se da je on pisao ranije za interesovanja drugih klubova za Radonju i da zato nije hteo da potpise visegodisnji.

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, СтелаРоса said:

Zamisli produzimo Radonjica i ne osvojimo Aba ligu kakav bi haos nastao. Vecina zamera Radonji sto nije usao u top8 sa ekipom u kojoj 70% igraca ne bi videlo EL da nije Zvezde, a sta bi tek bilo da ne osvojimo Aba?

 

 

Ostaje Radonja i da ne osvoji Aba!!!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, СтелаРоса said:

Zamisli produzimo Radonjica i ne osvojimo Aba ligu kakav bi haos nastao. Vecina zamera Radonji sto nije usao u top8 sa ekipom u kojoj 70% igraca ne bi videlo EL da nije Zvezde, a sta bi tek bilo da ne osvojimo Aba?

 

Pa relano, nebi bilo ništa. Ovi koji radonji zameraju top 8, oni bi ga smenili i da osvoji ABA, kad bi se oni pitali.

 

(Mi) čuvari vatre bi rekli da nema ko bolji, i da ne osvoji aba ligu.

 

Čović če reči, neče meni vox forum da smenjuje trenera, itd.

 

Biče kako bude. A mislim da če na to dali ostaje ili ide najmanje uticati to dal če navijači da stvaraju haos ili ne,

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...