Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

2 hours ago, 1945 said:

Upravo tako. 

 

Pritom te 14/15 je Radonjic u Evroligi imao 10 pobeda i 14 poraza a Alimpijevic 11-19 sto nije mala razlika i jos jedan bitan faktor ako se sve uporedjuje.

 

Babe i žabe. EL 14/15 je imala 24 tima i samim tim manju koncentraciju kvaliteta nego u novom sistemu.

 

2014-15: U top 16 grupi smo imali skor 4-10, što je oko 28% uspešnosti. 

Alimpijevićeva sezona je cela bila top 16 i imao je 36% uspešnosti. 

 

EDIT: Da ne bude zabune, i ja verujem Radonji i ne bih ga menjao za tri Alimpijevića. 

Edited by Tunji Awojobi
Link to comment
Share on other sites

On 5/5/2022 at 3:46 AM, 1945 said:

https://www.google.com/amp/s/informer.rs/amp/sport/c-zvezda/700105/sport-kosarka-crvena-zvezda-branko-lazic-ognjen-dobric

 

Ovo sam citao u stampanom Zurnalu a izgleda da je jedino Informer od portala preneo pa sam morao njihov link.

O da li je moguce,nasa medicina,oporavak kao iz 15. veka.

Ali da ne brinete puno video sam Zirbesa juce,izgleda fit,sa duksem na sebi😄.Ima da melje u finalu.

 

Col je mozda malo pala u formi,protiv Burse los sut,protiv Igokee bledo ali mozda nisu imali motiva.Svakako jako nezgodan protivnik a sve ce se videti u prvom poluvremenu,ili im necemo dati da disu,igraju svoju izvrsnu tranziciju ili ce to uspevati a onda..muka...

Branko bi neizmerno znacio.

 

 

 

Meni je Tomic bio lepo osvezenje,ok igra pod njim,zavrsnica sezone pod konac.Alimpije dobra ideja ali prerano.

Tomiceva druga i Alimpijina sezona se ne mogu bas sagledati kosarkaski,ipak su pukli zbog svlacionice.Imajte u vidu da bi Alimpije osvojio ABA da ga nisu pokrali ili Lesor pogodio zicer.Ono sto me je obradovalo je to sto je imao lose reci za Lesora posle meca sa partizanom a on je bio izvor mnogih gresaka u igri te sezone.Znaci Alimpije mu pamti muke,i uradio bi drugacije da moze.

Ono sto je "problem" je ta njegova filozofija u kojoj je stvarno dobar,talentovani trpaci,cesto i niski i losi u odbrani(feldin,rocesti.nidam...),ne znam koliko je to pogodno za ABA i skalpove u EL.EK je ipak jedno oskudno takmicenje bez ekipa sa stabilnom igrom i talentom tek neke imaju jedno od ova dva.U el nije tako.U polufinalu je igrao protiv ekipe nivoa FMP-a u dobrom danu...

Za ABA mozda i gresim,mozda bi i uspeo sa takvom filozofijom,ipak smo bas mi ekipa koja istrebljuje takve kakve on gaji a protiv ostalih bi bilo znatno lakse.

Edited by UDresuKvinsiMilera
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Tunji Awojobi said:

 

Babe i žabe. EL 14/15 je imala 24 tima i samim tim manju koncentraciju kvaliteta nego u novom sistemu.

 

2014-15: U top 16 grupi smo imali skor 4-10, što je oko 28% uspešnosti. 

Alimpijevićeva sezona je cela bila top 16 i imao je 36% uspešnosti. 

 

EDIT: Da ne bude zabune, i ja verujem Radonji i ne bih ga menjao za tri Alimpijevića. 

 

pa i ovo je sada detaljisanje, razlika najmanja moguća tj samo 1 pobeda, da je Radonja ima 5-11 to je istih 36%

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Tunji Awojobi said:

 

Babe i žabe. EL 14/15 je imala 24 tima i samim tim manju koncentraciju kvaliteta nego u novom sistemu.

 

2014-15: U top 16 grupi smo imali skor 4-10, što je oko 28% uspešnosti. 

Alimpijevićeva sezona je cela bila top 16 i imao je 36% uspešnosti. 

 

EDIT: Da ne bude zabune, i ja verujem Radonji i ne bih ga menjao za tri Alimpijevića. 

Da ali je to uvezano i nisu bas babe i zabe. Ne mozes Radonjicu oduzeti pobede iz top24 faze protiv Baskonije, Valensije, Galatasaraja nisu to neki poljski zalutali timovi u El pa bi mu ja ipak tu racunao ukupan procenat uspesnosti. Drugaciji sistem takmicenja al mora se racunati ukupan procenat pobeda, barem po meni.

 

Alimpijeviceva sezona se iz mog ugla vise ogleda losom kroz titulu nego kroz El jer ipak izgubio 3 utakmice od Buducnosti a imao si prednost domaceg terena na stranu Lesorov zicer i faktor sudjenja, i od Mornara smo izgubili jednu u polufinalu ako se dobro secam.

 

Alimpijevic je toliko mlad da ce da se bavi ovim poslom jos 30 godina nek se usavrsi i stekne iskustva jos par godina pa nek nam dodje ponovo.

 

Kad smo kod bivsih trenera Sakota je vezao nekoliko pobeda za redom u ACB i verovatno ce spasiti klub od ispadanja, bili su pretposlednji(17.) kad ih je je preuzeo a sad su 14. na deobi 13. mesta, mada imaju sad Baskoniju na strani i jos 2 kod kuce, fali im jos jedna pobeda da izbore opstanak.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, necke said:

Pa cekaj, zar nije Informer napisao da cemo biti bez Lazica i Dobrica 🤨🥱

Napisali su 2. Maja da su tada bili van stroja i da su upitni za prvi mec.

 

Ipak od 2. Maja je proslo 5 dana verovatno su poceli danas, juce, prekjuce. Svakako odlicna vest.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, 1945 said:

Napisali su 2. Maja da su tada bili van stroja i da su upitni za prvi mec.

 

Ipak od 2. Maja je proslo 5 dana verovatno su poceli danas, juce, prekjuce. Svakako odlicna vest.

dragane ti si?

Link to comment
Share on other sites

Dobar dan, oprostite što upadam na temu ali imam pitanje, za one upućenije od sebe. 😄 Treba da vodim drugaricu na utakmicu CZV, oni su domaćini sad 12.5. pa je Olimpija domaćin 16.5. ABA se igra na dve dobijene (valjda?), da li to znači da je Zvezda domaćin u potencijalnoj trećoj utakmici? Fala unapred ✌️

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, 1945 said:

Mitar rekao u podcastu (snimljen u cetvrtak-petak) da je gotovo siguran da ce Branko i Ognjen moci da igraju.. Videcemo svakako, znamo kakav je Radonja po pitanju povreda, da samo 100% zdravi igraci dolaze u obzir za mec. 😁

8 minutes ago, DameTime said:

Treba da vodim drugaricu na utakmicu CZV

Eh, drugaricu.. 🤣

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DameTime said:

Dobar dan, oprostite što upadam na temu ali imam pitanje, za one upućenije od sebe. 😄 Treba da vodim drugaricu na utakmicu CZV, oni su domaćini sad 12.5. pa je Olimpija domaćin 16.5. ABA se igra na dve dobijene (valjda?), da li to znači da je Zvezda domaćin u potencijalnoj trećoj utakmici? Fala unapred ✌️

Dobar dana, da li ste ti i drugarica zauzete i da li ste lepe? Ukoliko ste slobodne, tu sam sa drugom da vam pravim drustvo cak i u Mariboru, ako treba. Ne morate biti puno lepe, onako, solidno. Ako volite kosarku moze i ruznjikave. Pozdrav 🖐

1 hour ago, Don Radonja said:

Au @Devil In My Pants dobio si rivalku. 😄

Mozda je zapravo ta drugarica Devil??

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Redstar0356 said:

Dobar dana, da li ste ti i drugarica zauzete i da li ste lepe? Ukoliko ste slobodne, tu sam sa drugom da vam pravim drustvo cak i u Mariboru, ako treba. Ne morate biti puno lepe, onako, solidno. Ako volite kosarku moze i ruznjikave. Pozdrav 🖐

Mozda je zapravo ta drugarica Devil??

Ovde fali samo na kraju "gej stop!"

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Redstar0356 said:

Dobar dana, da li ste ti i drugarica zauzete i da li ste lepe? Ukoliko ste slobodne, tu sam sa drugom da vam pravim drustvo cak i u Mariboru, ako treba. Ne morate biti puno lepe, onako, solidno. Ako volite kosarku moze i ruznjikave. Pozdrav 🖐

Mozda je zapravo ta drugarica Devil??

 

Dobar dan, može li neka dobra fora? Ne, a? 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...