Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

14 hours ago, 1945 said:

Dejo je poslednje 3 sezone sa Zvezdom kada je selektirao tim 2015/16 igrao top8, 2016/17 bio 9.(isto pobeda kao i 8.), 2021/22 bio  11.(isto pobeda kao i 9.).

 

Ne znam o kakvom 15. mestu pricas, mozda si mislio na Alimpijevicevo 14. mesto?

 

Pride smo izgubili titulu sa Alimpijevicem.

 

U svakom slucaju prestrogo se ocenjivao Alimpijevic ali je cinjenica da Dejo "ziheras" poslednje 3 sezone u kkcz kada je selektirao tim jednom igrali top8 i 2 puta za malo, a sa Alimpijevicem nismo bili ni blizu ni u jednom trenutku i to su takodje cinjenice.

Ne bih rekao da je Dejo ziheras vec da je Korona utekako uticala i na nas tim kako će izgledati a i u kakvom ćemo sastavu igrati. Evo na primer ove sezone ja ne znam da li smo mi dve ili tri utakmice odigrali kompletni.

Dejo je kao i Vujosevic ovaj u Zvezdi ovaj u Partizanu kao ribe u vodi.

Svoji na svome navijaci ih obozavaju znaju podneblje igraci im veruju.

Alimpijević je imao prvu tu nesrecu da dodje posle dejine najbolje sezone, drugomnogo mlad je ubacen u vatru ali i tu su kumovale neke stvari 

pa je on brze bolje ubacen u nesto sto realno nije bio spreman. Uvek sam pricao da kod njega ima trenerskog stofa koji se mora brusiti ali glavni barem tada njegov nedostatak je bio što nije znao da uspostavi odnos sa igracima i sto je bio da tako kazem kurcevit.

Ovo sto radi sa Bursom kapa dole mozda i njemu odgovaraju ekipe koje nemaju pritisak rezultata.

Ako bude ovako nastavio ili u Bursi ili u nekom drugom klubu i ako je izvukao pouke iz perioda u Zvezdi imaće on dobru buducnost.

 

I da se nadovezem oko Radonjica i Sarac sto je napisao da ceka ponude nije to istina niti se razmišlja u tom smeru.

Koliko je meni poznatoo rade i oko produzenja a verovatno i oko rostera tima za sledeću sezonu ali su sada vise usmereni ka plej ofu.

 

  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, daba said:

I da se nadovezem oko Radonjica i Sarac sto je napisao da ceka ponude nije to istina niti se razmišlja u tom smeru.

Koliko je meni poznatoo rade i oko produzenja a verovatno i oko rostera tima za sledeću sezonu ali su sada vise usmereni ka plej

 

  Ako je tako , ne vidim problem da Radonja ne produži ugovor i pre početka PO .Čak sam ubeđen da bi to delovalo pozitivno na atmosferu pre početka PO ...I kod navijača i kod igrača 

    

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Guru said:

Nama ako budžet zavisi od takmičenja koje ćemo igrati onda i ne zaslužujemo da igramo Evroligu.

Velikoj većini klubova budžet zavisi od takmičenja koje će igrati. Isključujem timove sa A licencom EL.

Edited by pavijan2
Link to comment
Share on other sites

Npr Virtus sad dovodi Heketa, Sengeliju, Belinelija, Teodosica, Judoa, mogu zamisliti sta ce da bude kad se vrate u EL.

 

Njima je budzet takav kakav je bez obzira sta igraju, dok mi i kad igramo EL gledamo samo da skupimo onaj minimum dovoljan da bi se stekao uslov za igranje takmicenja.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, pavijan2 said:

Velikoj većini klubova budžet zavisi od takmičenja koje će igrati. Isključujem timove sa A licencom EL.

 

Velika većina klubova ne igra Evroligu. A ako nas u slučaju igranja Evrokupa čeka smanjivanje budžeta (koji je i sada bio najmanji ili među najmanjima u EL), onda nam je možda i mesto u EC.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, daba said:

 

 

I da se nadovezem oko Radonjica i Sarac sto je napisao da ceka ponude nije to istina niti se razmišlja u tom smeru.

Koliko je meni poznatoo rade i oko produzenja a verovatno i oko rostera tima za sledeću sezonu ali su sada vise usmereni ka plej ofu.

 

Onda je pitanje zasto Sarac kao clan uo prenosi ovde lazne informacije i baca crv sumnje svima, da li je zbog mrznje prema Radonjicu ili neceg drugog? Bilo bi ok da to rade Vepar ili Devil al Sarac kao clan Uo da nam baca rovce i lazne informacije.. sta je cij? Destabilizacija kluba?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Redstar0356 said:

Onda je pitanje zasto Sarac kao clan uo prenosi ovde lazne informacije i baca crv sumnje svima, da li je zbog mrznje prema Radonjicu ili neceg drugog? Bilo bi ok da to rade Vepar ili Devil al Sarac kao clan Uo da nam baca rovce i lazne informacije.. sta je cij? Destabilizacija kluba?

Sarac to na racun Devila 😂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Guru said:

 

Velika većina klubova ne igra Evroligu. A ako nas u slučaju igranja Evrokupa čeka smanjivanje budžeta (koji je i sada bio najmanji ili među najmanjima u EL), onda nam je možda i mesto u EC.

Pa sagledavssi kompletnu sitaaciju, nama je najbolje da ne udjemo u plej of Abe, budemo tipa 7-8 u aba i onda za Ec dovedemo 2 igraca sa F4 El i budemo konkuretni i medju 3 najjaca tima u Ec nego da za El dovodimo igrace iz donjeg doma El i Ec igrace  

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Redstar0356 said:

Onda je pitanje zasto Sarac kao clan uo prenosi ovde lazne informacije i baca crv sumnje svima, da li je zbog mrznje prema Radonjicu ili neceg drugog? Bilo bi ok da to rade Vepar ili Devil al Sarac kao clan Uo da nam baca rovce i lazne informacije.. sta je cij? Destabilizacija kluba?

Da, to mi je cilj da rusim klub preko foruma . Jebes klub gde jedan forum rusi klub i pogotovo clan njegove uprave da bi uneo nemir u navijacke redove na forumu. 

 

Cuj ja mrzim Radonjica, znaci ti si Devilov fan kad si pao ne njegove upise. 

 

Uzivaj , poslednji sam ja, pogotovo ovde na ovom forumu  koji ce da rusi klub.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Redstar0356 said:

Pa sagledavssi kompletnu sitaaciju, nama je najbolje da ne udjemo u plej of Abe, budemo tipa 7-8 u aba i onda za Ec dovedemo 2 igraca sa F4 El i budemo konkuretni i medju 3 najjaca tima u Ec nego da za El dovodimo igrace iz donjeg doma El i Ec igrace  


A ne može tako. To može samo ako si opozicija i vlast pokušava da te EfeMErIZujE. 😂

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

S obzirom da su i Cedevita i Buducnost pobedili po 2-0, sada bi bi trebalo da igramo 8. i 12. i eventualnu trecu 16.

 

Dobra stvar je sto smo umesto pauze od 24 dana dobili pauzu od 14 dana.

 

Potencijalno losa stvar je da Lazic i Dobric ne budu 100% spremni za prvi mec.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Kosjan Willavić said:

Bese mmajstor trajno banovan?  😞Setih ga se veceras, bas bi mogao generalski da udje na temu ako bi Celafuto 2 otisao na F4 ( iako ce Celafuto 1 da dobije nogobulj u Feneru ), steta.

 

Ja se večeras setio onog što je ispravljao pravopisne greške, Daniel Dravot hehe.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, 1945 said:

S obzirom da su i Cedevita i Buducnost pobedili po 2-0, sada bi bi trebalo da igramo 8. i 12. i eventualnu trecu 16.

 

Dobra stvar je sto smo umesto pauze od 24 dana dobili pauzu od 14 dana.

 

Potencijalno losa stvar je da Lazic i Dobric ne budu 100% spremni za prvi mec.

 

   Prva utakmica 12 .maja 

Opera Снимак екрана_2022-05-04_235216_www.aba-liga.com.png

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Kosjan Willavić said:

Bese mmajstor trajno banovan?  😞Setih ga se veceras, bas bi mogao generalski da udje na temu ako bi Celafuto 2 otisao na F4 ( iako ce Celafuto 1 da dobije nogobulj u Feneru ), steta.

the-simpsons-enter.gif

 

Ovako? :D

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Setite se 2011 said:

   Prva utakmica 12 .maja 

 

Da ali pise na sajtu lige da ce doci do fleksibilnosti datuma ukoliko se otvori prostor i evo otvorio se, pretpostavljam da su mislili ukoliko se cetvrtfinala zavrse sa po 2-0. Mislim da nema potrebe da se ceka sad nedelju dana vec da ce pomeriti na 8. ili eventualno 10. prvi mec.

 

edit: Sad vidim i sliku, neshvatljivo da su samo Buducnost-Partizan pomerili 10.

Edited by 1945
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...