Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

Upravo sam video onaj transparent iz Morače...Isuse, koji je to nivo frustracije i zlojadnosti.
Stećom...znajući upravu Future, sigurno su već po završetku susreta kontaktirali Radonjića da se ograde od ovog blamiranja kluba i svoje najveće legende.

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Quote

Suđenje je bilo sramotno na našoj strani. Mi bi svakako pobedili taj meč jer smo bili kvalitetniji ali je suđenje bilo katastrofalno. 

Quote

Utakmicu u kojoj je suđenje bilo baš domaćinsko.

  

 Priznaćeš , prilična razlika u dva posta 😏 

23 minutes ago, Johnny Štulić said:

Mi kao navijači od incidenta sa Omićem ne bi smeli da govorimo da bilo ko smrdi.

  

  Ta utakmica služi na čast velikom broju navijača kkcz koji su se žestoko suprostavili "grupi" . Bio si , pa znaš o čemu se radi . 

26 minutes ago, Johnny Štulić said:

Da je nestalo tv prenosa protiv Cedevite i da smo mi izgubili na način na koji su oni izgubili

 

  Bio sam i na toj utakmici (stotinak ljudi) .Ništa se posebno nije desilo , osim što su ljudi iz Olimpije smatrali da je bio faul nad Perijem  .Od tog nestanka struje napravljena je "teorija zavere " bez ikakvog razloga .Sudija Nikolić je tada razlupao svlačionicu jer ga je neki kreten sve vreme vređao zbog onog faula koji je svirao Panteru u Nišu na KRK

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Wingwalker said:

 

 

 

 

 

 

Najiskrenije me interesuje objašnjenje ovog "dovitljivo"....jer ostavljam mogućnost da ga nisam razumeo...ili je tebe lako nasmejati.

 

 

 

Mene je lako nasmejati, a dovitljivo u smislu, nisu istakli transparent da ih psuju, vec su se setili forice da Ivanovic i Radonjic drze Covica za guzu hahaha. Mislim, kao, dobra forica, nije klasicno vredjanje

Link to comment
Share on other sites

Meni isto taj transparent nije naročito problematičan. Fora je u tome što Radonjića 5 godina u Morači dočekuješ aplauzom, pa onda odjednom menjaš ploču i skandiraš dejo splačino, a da se ustvari ništa bitno nije desilo u međuvremenu.

 

Nije smetalo kad je direktno od njih prešao nama, a sad je frka što je kao free agent odbio njihovu ponudu i prihvatio našu. Za tako nešto ne možeš vređati čoveka. Mislim možeš, ali ispaneš glup.

 

Sad, kapiram ja da mišljenje tih hardcore navijačkih grupa može da se menja ubacivanjem žetona. Toga ima i kod nas i kod drugih. Ali ono što cenim kod navijača Crvene Zvezde je da u večini prepoznavaju takve situacije i iskontriraju Delijama kad treba. Neznam kako su ostali navijači Budučnosti odreagovali tu. Ako su se pridružili vređanju Radonjića, onda se tu radi o bezobraznim ljudima, ili takvima kojima mišljenje može da iskreira svako sa 2 minuta vremena. Čast izuzetcima.

Po drugoj strani, ako je Radonjić vređan samo od one glavne grupe, onda cela ova situacija ni ne zaslužuje mnogo pažnje. Jer kako sam rekao, ta skandiranja i transparenti su onda isplanirani na nekom drugom mestu iz neke lične sujete, tako da nisu mnogo bitni.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Za nas koji nismo mogli da gledamo utakmicu, šta je pisalo na transparentu? U svakom slučaju, vređati Radonjica je, u najmanju ruku jeres. Čovek niti u jednom nastupu nije dao povoda  najmanjeg. Iskreno niko ne zaslužuje da bude vređan, a Radonja pogotovu. 

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Redstar0356 said:

Ne znam sto je taj transparent toliki problem, cuj nisu navikli na takva vredjanja Radonjic i Ivanovic. Pa ne igraju labudovo jezero vec kosarku. Meni je cak transparent smesan, zanimljiva provokacija, dovitljivo.  

pogotovo što ni mi ne zaostajemo sa provokacijama prema protivniku 

Link to comment
Share on other sites

Meni su sve te sitne provokacije jako simpaticne i ne prelaze granice dobrog ukusa podjebavanja narocito ako Radonji to ne smeta, a po reakciji na konferenciji reklo bi se da je sve u redu. Nije covek pozeleneo, zapenio i izleteo sa nekom izjavom tipa "Ja sam veći crnogorac od svih njih tamo na tribinama", tako da opušteno. Obrazac ponašanja za poželeti. Sad će ovi naši da naprave neki poster kako Bokan i Milo izlaze na crtu u nekom vagonu sa bananama, to bi bile zaista dobre karikature u rangu Petričića.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Mikel said:

Meni su sve te sitne provokacije jako simpaticne i ne prelaze granice dobrog ukusa podjebavanja narocito ako Radonji to ne smeta, a po reakciji na konferenciji reklo bi se da je sve u redu. Nije covek pozeleneo, zapenio i izleteo sa nekom izjavom tipa "Ja sam veći crnogorac od svih njih tamo na tribinama", tako da opušteno. Obrazac ponašanja za poželeti. Sad će ovi naši da naprave neki poster kako Bokan i Milo izlaze na crtu u nekom vagonu sa bananama, to bi bile zaista dobre karikature u rangu Petričića.

Ko da napravi, @Setite se 2011 ili ja ,ili jos neko nase generacije koju godinu mladje ili starije,.

Grupa koja ima logistiku i crtace za takve transparente ne dolazi na ABA ligu niti ucestvuje u pljuvacini izmedju dva tj tri kluba, njih ne zanima da li dobili ili izgubili u aba ligi a gnusaju se vredjanja navijaca KK BUDUCNOST sa prozivkama da su siptari. 
Vredjanja koja krenu sa tribina kada je ABA LIGA je proizvod masa navijaca bez ikakve organizacije niti kolovodje. Cista frustracija, koja se obicno ispoljava  u finalnim serijama, dok u regularnom delu kada PIonir zvrji polu prazan nema tih prozivki. 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, L' Imperatore said:

Meni isto taj transparent nije naročito problematičan. Fora je u tome što Radonjića 5 godina u Morači dočekuješ aplauzom, pa onda odjednom menjaš ploču i skandiraš dejo splačino, a da se ustvari ništa bitno nije desilo u međuvremenu.

 

Nije smetalo kad je direktno od njih prešao nama, a sad je frka što je kao free agent odbio njihovu ponudu i prihvatio našu. Za tako nešto ne možeš vređati čoveka. Mislim možeš, ali ispaneš glup.

 

Pa desilo se svasta u medjuvremenu, Buducnost je presla na level vise i sad njihovi navijaci zele da se odnosi KKCZ - KK Buducnost tretiraju kao odnosi KK Partizan - KKCZ.

 

Naravno da je legitimno misljenje da svaki igrac moze da ode gde god pozeli, ali onda nemoj da isti ti prozivaju Avramovica da je mali covek koji se prodao za ko zna koliku platu, a bio je neki navijac KKCZ. Pa Ivanovic je bukvalno simbol Buducnosti u poslednjih 10 godina i ako takav igrac ode u KKCZ to je kao da je Lazic ove sezone otisao u Partizan. Pa ako ste saglasni da svako moze da igra gde zeli, a da mu se ne zamera izdaja, da se optuzuje za nemoral ili nesto slicno, onda razumem da takvi imaju problem sa vredjanjem Ivanovica (kao sto i ja imam problem sa vredjanjem Ivanovica).

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, goldberg said:

 

Pa desilo se svasta u medjuvremenu, Buducnost je presla na level vise i sad njihovi navijaci zele da se odnosi KKCZ - KK Buducnost tretiraju kao odnosi KK Partizan - KKCZ.

 

Naravno da je legitimno misljenje da svaki igrac moze da ode gde god pozeli, ali onda nemoj da isti ti prozivaju Avramovica da je mali covek koji se prodao za ko zna koliku platu, a bio je neki navijac KKCZ. Pa Ivanovic je bukvalno simbol Buducnosti u poslednjih 10 godina i ako takav igrac ode u KKCZ to je kao da je Lazic ove sezone otisao u Partizan. Pa ako ste saglasni da svako moze da igra gde zeli, a da mu se ne zamera izdaja, da se optuzuje za nemoral ili nesto slicno, onda razumem da takvi imaju problem sa vredjanjem Ivanovica (kao sto i ja imam problem sa vredjanjem Ivanovica).

 

 

Buraz nije isto kad igrac predje u tim sa kojim rivalstvo datira jos od 1945. i kad igrac predje u tim sa kojim je neko rivalstvo pocelo 2018. 

 

Ja mislim da je Mitrovic igrao u Partizanu umesto u Buducnosti da nema teorije da bi iko vise voleo da ga vidi ponovo u nasem dresu. Jesu bile neke uvrede na njegov racun tokom finala prosle godine ali to ne vredi komentarisati

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, goldberg said:

 

Pa desilo se svasta u medjuvremenu, Buducnost je presla na level vise i sad njihovi navijaci zele da se odnosi KKCZ - KK Buducnost tretiraju kao odnosi KK Partizan - KKCZ.

 

Naravno da je legitimno misljenje da svaki igrac moze da ode gde god pozeli, ali onda nemoj da isti ti prozivaju Avramovica da je mali covek koji se prodao za ko zna koliku platu, a bio je neki navijac KKCZ. Pa Ivanovic je bukvalno simbol Buducnosti u poslednjih 10 godina i ako takav igrac ode u KKCZ to je kao da je Lazic ove sezone otisao u Partizan. Pa ako ste saglasni da svako moze da igra gde zeli, a da mu se ne zamera izdaja, da se optuzuje za nemoral ili nesto slicno, onda razumem da takvi imaju problem sa vredjanjem Ivanovica (kao sto i ja imam problem sa vredjanjem Ivanovica).

 

 

 

Za Ivanovića mi je donekle i jasno. Zato sam u sovm postu namerno ispostavio Radonjičev slučaj i činjenicu da je bio do nedavno u Morači dočekivan kao kralj, a sad to više nije slučaj.

 

Za dvostruke aršine, i da neki reaguju različito u zavisnosti od toga na kojoj strani je njihov klub, se slažem. Ali iskreno mislim da ja to ne radim, niti se sječam slučaja u prošlosti kad bi tako postupio (možda stvarno davno, kao klinac). Posebno su mi uvek smešne te priče ko je bio čiji navijač i kako je izdao klub za koji je kao mali navijao i podpisao za rivala.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...