Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

5 hours ago, MrTwister said:

Zamisli tek nightmare scenario, egal meč zadnji SLOB ide lob na njega samo ovaj put pogadja za pobjedu emoji1.png

P.S. Čisto sumnjam da ce do tog doći, mislim da dobija Zvezda ovu petu bez neke prevelike drame.

Drame ce biti svakako.  Za vreme i posle utakmice.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Chaos Is Me said:

Avramoviću braniti levu stranu po svaku cenu, bukvalno ga provocirati da ide u desno. Ne znam zašto je to tako teško izvesti. Dobrića mučenika bacaju kao krpu driblinzima, čovek ispada iz patika na svaku fintu.

 

Naša odbrana kojom se najviše dičimo je doživela pravi fijasko.

 

Ne znam da li ćemo pobediti u ponedeljak ali ako izostane borba kao da je za spas planete meč onda je to veliki poraz. Samim tim, White ne treba da dobije ni sekund, igra kao najveći mekušac a i kad nije u kontaktu to je jako slabo. Jebiga, neke priče se jednostavno ne poklope.

Upravo tako. Istamburao i izmesao nam odbranu Zoc u play off seriji samo tako. Uz to smaranje sudija cim dozvole malo vise kontakta.

4 hours ago, Kankkunen said:

Nećmo se valjda držati ugovora ko pijan plota ... :classic_biggrin:

Naravno da necemo. Idemo da zaradimo.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, L' Imperatore said:

 

Akcija, reakcija, ko je prvi počeo... To može da se u svakoj takvoj situaciji razglaba do sutra. 

 

Ja samo kažem da ako več kritikujemo ponašanje igrača Partizana, treba spomenuti i situacije gde se naši nisu pokazali u najboljem svetlu. I to je sigurno bila jedna od takvih, gde je Luka iskoristio situaciju da malo "nagazi" protivnika dok je u downu. Kao, dodji da ti šapnem nešto lepo na uvce, u stilu Radeta Zagorca.

 

Nervira me takvo ponašanje, posebno kad naši to rade.

Ma ja to ne zameram. Peckanja, gurkanja, sve je to u granicama prihvatljivog. Nije mi ni ovo strašno što je uradio Trifa, čak za nas može biti i korisno. Samo na 30 razlike nepotrebno, pogotovo što je to uradio u blizini Radonjića.

 

Inače, svaka čast svima koji su danas bili da pruže podršku.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Volter said:

Ma ja to ne zameram. Peckanja, gurkanja, sve je to u granicama prihvatljivog. Nije mi ni ovo strašno što je uradio Trifa, čak za nas može biti i korisno. Samo na 30 razlike nepotrebno, pogotovo što je to uradio u blizini Radonjića.

 

Inače, svaka čast svima koji su danas bili da pruže podršku.

 

Ok, to je malo  i subjektivna stvar. Neko to razume, neko voli, neko ne voli.

 

Ja recimo ne volim to da gledam od svoje ekipe, ali razumem da su emocije na vrhuncu i da se je nekad teško iskontrolisati. Elem, ono na šta sam ja hteo da ukažem svojim postom je to da je bezveze osuđivati protivnika za neke stvari, a braniti svoje za iste takve stvari. Samo to

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam koliko ima smisla nazivati Lesora glupim, uz to i nije bas neka ok kvalifikacija. Njegov resor je fizicki kvalitet koji obilato koristi ako mu se dozvoli. Izgleda da je cak i slobodna bacanja popravio, zna i da udeli povratni pas, tako da moze da bude vrlo opasan za nas. To se vidi cak i kad igra protiv naseg najboljeg centra (nazalost) Davidovca.

S druge strane, cesto se ponasa kao dripac, ali se valjda bolje uklapa u neku globalnu timsku sliku.

 

I da, Zelimir...

Kakav covek.

Juce na KZS rece da mnogo osudjuje postupak Trifunovica, bez obzira na to da li je bio isprovociran. Naravno, u pravu je i treba da kritikuje, ali perfidno ubacivanje reci "isprovociran" nije slucajno. Zvuci kao da je i kritika sama po sebi iznudjena, da bi Zelimir pokazao koliko je veliki covek.

Edited by duboko
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, BojanaCZV said:

Sto je bilo do mene, ja sam obavila 🙂

 

Nadam se da ce se dva Gospodina sa videa, vratiti pisanju na forumu.

 

 

 

Do pobede sa nama ti!

Ko bi rekao da je prošlo sedam godina od tog okupljanja . Tu su Daba , Veteran , Bojana , Radonja , Cirbes , Kalina , Luka , Laza .Tu sam i ja ,negde pored Duleta i Dabe 😏

 

Samo još da i rezltat bude isti kao tada .Što reče @daba od ovog mož se rikne 🙂

  • Like 5
  • Love 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kankkunen said:

Al ste omatorili ... :smiley53:

Pre 13 godina sam ja prvi put pisao na onom bivšem forumu pa ti vidi sada.

Krckam polako šestu deceniju.

Boka osvetlala obraz došla sa ćerom mi matorci polako ustupamo mesta mladjima i selimo se u pozadinu.

Od nas je dosta red je mladji da preuzmu štafetnu palicu.

Jiš ako bog da zdarvlja u ponedeljak osvojimo od nas dosta.

Da bio je i Laki nemoj njega da izostavite.

 

  • Like 17
  • Love 10
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Mi matorci smo imali tu čast da uživo ispratimo najzlatnije doba zvezdine istorije, do sada su to bile 70 -te godine koje ja kao dete pamtim, Setite se 2011 on to bolje sigurno pamti i čoveku naklon do poda svaki put je na utakmici svaku akciju isprati a ne živi u Bgd.

Mi smo doživeli mnogo radosti što iskreno želimo i ovim mladjima u narednom periodu i da vole Zvezdu makar kao i mi ako ne i više.

Bilo je tu sjajnih putovanja, sjajnih druženja, sjajnih priča pobeda, poraza svega je bilo.

Za jedan život dosta.

Bićemo mi i dalje tu ali kao što sam rekao polako iz pozadine red je mladji da stanu sada ispred i da oni nose našu Zvezdu u nove pohode.

I šta god da urade u ponedeljak a a nadam se najboljem ja te momke volim kao najrodjenije.

I šro bi rekao veliki Cvele

Zvezdo hvala ti što postojiš. 

Just now, BojanaCZV said:

Bile su mi 2 cerke od 3, samo da dopunim 😁

 

Laki je ladno bio sve vreme pored mene, a nismo se skontali.

 

Mene je bilo lako prepoznati, sve vreme nosim dete i roze patike 😄

Boko ti si zastitni znak ovakvih stvari.

Bože samo kad se setim pre sedam godina stomak do zuba a Boka plače kao kiša.

Eto i danas ja matori jarac zamalo da suzu pustim nije ovo više za nas od ovoga može zaista da se rikne.

  • Like 20
  • Love 12
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Setite se 2011 said:

Ko bi rekao da je prošlo sedam godina od tog okupljanja . Tu su Daba , Veteran , Bojana , Radonja , Cirbes , Kalina , Luka , Laza .Tu sam i ja ,negde pored Duleta i Dabe 😏

 

Samo još da i rezltat bude isti kao tada .Što reče @daba od ovog mož se rikne 🙂

 

Znači ti si ovaj što ga Bojana ne zna? :classic_tongue:

  • Like 1
  • Ha-ha 10
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, BojanaCZV said:

 

Ne moze Bojana da radja decu bas svaki put kad je frka u basketu 😁

 

15 minutes ago, BojanaCZV said:

Bile su mi 2 cerke od 3, samo da dopunim 😁

 

 

Sta mislis da ovog puta bude musko, ipak je ozbiljna situacija sada? 🙂 

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, BojanaCZV said:

Bile su mi 2 cerke od 3, samo da dopunim 😁

 

Laki je ladno bio sve vreme pored mene, a nismo se skontali.

 

Mene je bilo lako prepoznati, sve vreme nosim dete i roze patike 😄

@Laki21 sram te bilo devojci da se ne javis.Pa nasa Boka je javna licnost!Ako ona tebe nije skontala ti si morao nju da skontas! :P :D

 

Salim se. :D

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ajde da rešimo ovu seriju pa da nam prelazni rok bude pun novorodjenčadi kao nekad. ❤️

 

Puca me poslednjih nekoliko postova na emociju! 

 

Spoiler

A i radža da budem iskren. :classic_biggrin:

 

Edited by Čvarkov
  • Like 1
  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, BojanaCZV said:

Inace, bio je jedan mnogo simpatican deckic, toliko je bio nervozan, samo je isao napred nazad. 

 

Ja ga pitah na kraju, je l dobijamo, on posle 3 sekunde, samo klimnu glavom 😄

 

A bilo je, blago meni i snaznih Daaaa.

Jebeš mi sve (da izvine ženska populacija, Boka naročito), ako se u ponedeljak, Cirbić ne skine, samoinocijativno uđe na teren, nabije Lesora u konstrukciju odakle ga iznose onesvešćenog. Na kraju unosi se u kameru i kaže "ovo je za Boku, od mene dosta!'

 

  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

Pa dobro, mislim, sta sad, u trecoj su nas sudije izmasakrile a ipak smo bili nadomak pobede. U cetvrtoj, jbg, bolje da se tad desilo da oni ubacuju sve i svasta nego u eventualnoj petoj utakmici. Mislim, budimo realni mali, trebalo je da igra ovaj, trebalo je onaj. Trebao je da igra Majkl Dzorzdan da bi se suprotsavio nekome ko ubacuje belu tehniku onako. Plus su i tu poceli seriju nedosudjenim koracima Lesora i laktom u glavu sto nije bilo okarakterisano kao faul. Jebi ga, psihicki smo se raspali i to je bilo to. Radonja je verovatno svesno povukao rucnu, jer nema svhre da se boris ako protivnik ima dan da ubacuje sve. Videcemo sutra sta ce biti,  zivot je ionako sam po sebi tuzan, sutra nam mozda daju 2-3 dana srece i onda opet idemo u tuznu rutinu zivota.. A ako nam pak prirede tugu, na nju smo naviknuti, kolicina je manje bitna. I tako. Videcemo

Link to comment
Share on other sites

Kako se brzo zaboravlja kako izgleda Cirbes u ovoj fazi karijere, poluprofesionalni košarkaš koji može trenutno da uzme poslednji dinar samo kod nas. Uz veliko poštovanje šta nam je ranije doneo.

 

Stavljati ga u isti koš sa Vajtom koji izgleda kako izgleda nakon teške povrede je u najmanju ruku smešno.

 

Kockamo se cele sezone sa pozicijom centra i sad će u odlučujućoj utakmici Cirbes da nas spašava, kako da ne.

 

Iskreno verujem u pobedu, za to su potrebne više stvari, svakako nije jedna od njih da igra Majk.

 

Moramo izaći sa ogromnom energijom i željom da pobedimo, Radonja da nema u istom momentu na parketu 4 zadnja vezna, kontrola skoka i dobar % slobodnih bacanja, koristiti mismečeve, pokušati da kkp igra što više iso košarku, borba za svaku ničiju loptu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...