Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

3 minutes ago, Dzep said:

 

Ne znam za labudovu pesmu, ali sam ja tek sinoć shvatio da vama najmlađi igrač u rotaciji ima 26 godina 😲

 

lazarus ima 25, sve do 20og avgusta. nikada ne dodaj ljudima godine unapred, treba da uživaju u mladosti 😐

  • Like 2
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Dzep said:

 

Ne znam za labudovu pesmu, ali sam ja tek sinoć shvatio da vama najmlađi igrač u rotaciji ima 26 godina 😲

A vi sa ovom najmladjom ekipom na svetu koliko pobeda mislis da uzimate u EL ako uopste budete igrali? 

Zato ne palamudi previse jer bi zeljko sve te vase golobrade klince menjao za jednog Bjelicu

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Zli Coban said:

A vi sa ovom najmladjom ekipom na svetu koliko pobeda mislis da uzimate u EL ako uopste budete igrali? 

Zato ne palamudi previse jer bi zeljko sve te vase golobrade klince menjao za jednog Bjelicu

 

Apsolutno nijednom nisam pomenuo naše mlade u postu niti nas bilo gde upoređujem. 

 

KKP bi sa ovom postavom držao dno u Evroligi

Edited by Dzep
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Zli Coban said:

A vi sa ovom najmladjom ekipom na svetu koliko pobeda mislis da uzimate u EL ako uopste budete igrali? 

Zato ne palamudi previse jer bi zeljko sve te vase golobrade klince menjao za jednog Bjelicu

Cemu ovaj ulet djonom, Dzep je korektan covek i nije patkomer

Edited by Kosjan Willavić
  • Like 26
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Zli Coban said:

Zato ne palamudi previse 

 

to što si zao čobanin ne znači da ne treba da povedeš računa o načinu komunikacije, pogotovo što prekoputa imaš jednog osvedočenog gospodina, koji uvek bira reči kada hoće nešto da primeti.

  • Like 30
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Dzep said:

Pozdrav komšije. 

 

Nemam nikakvu nameru da provociram, a moram da pogledam snimak da bih se ponovo uverio, ali utisak sa lica mesta koji sam stekao je frapantan nedostatak energije u vašoj igri sinoć (ne samo moj, ljudi su se redom pitali koji vam je i zašto izgledate kao starački dom). Naravno da se takve stvari dešavaju, a naravno i da ne pomaže kad protivnik šutira 75 posto iz igre u prvom poluvremenu, ali opet sve je bilo nekako mrljavo, beskrvno, ne sećam se da sam vas takve gledao ove godine (a trudim se da gledam EL kad god mogu).

 

I dalje mislim da imate više prednosti za revanš - iskustvo, domaći teren, publiku, pa i neki sistem koji je tu godinama. Što se mene tiče, makar smo vam malo crnila uneli u eventualnu titulu, ako ništa drugo, i to je dosta od ovog našeg low iq šizofrenog tima

Potpuno si u pravu. 

Naša baterijske u crvenom, a za punjač je kasno.

Nadam se nekom dozvoljenom stimulativnom sredstvu pred utakmicu u ponedeljak.

 

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Dzep said:

Pozdrav komšije. 

 

Nemam nikakvu nameru da provociram, a moram da pogledam snimak da bih se ponovo uverio, ali utisak sa lica mesta koji sam stekao je frapantan nedostatak energije u vašoj igri sinoć (ne samo moj, ljudi su se redom pitali koji vam je i zašto izgledate kao starački dom). Naravno da se takve stvari dešavaju, a naravno i da ne pomaže kad protivnik šutira 75 posto iz igre u prvom poluvremenu, ali opet sve je bilo nekako mrljavo, beskrvno, ne sećam se da sam vas takve gledao ove godine (a trudim se da gledam EL kad god mogu).

 

I dalje mislim da imate više prednosti za revanš - iskustvo, domaći teren, publiku, pa i neki sistem koji je tu godinama. Što se mene tiče, makar smo vam malo crnila uneli u eventualnu titulu, ako ništa drugo, i to je dosta od ovog našeg low iq šizofrenog tima

 

Čak i nije to koliko je kratka rotacija na nekim pozicijama. Vi imate malo dužu rotaciju od nas, ne govorim ukupno, već ono što treneri koriste. A posebno smo tanki na petici i dvojci. Luka je jadan izmučen. Neko ko je 4/5 nama igra ključnu rolu u finalnoj seriji plej ofa jer je Kuzmić bivši igrač, a Cirbes je...nemam definiciju, upiši po želji. Klaber?

 

Prednost imamo, neku blagu 60-40, ali će mnogo zavisiti od toga kako vam bude išao šut, jer u ISO košarci koju igraju Aleksaaaaaaaa i Punter, mi nemamo šta da tražimo. Na veliki broj poena je 50-50, na mali je 65-35 za nas. Tako da eto, to je to. Videćemo. Ako dobijete seriju, to će biti jedna od retkih situacija da napad osvoji titulu.

 

13 minutes ago, Dzep said:

 

Ne znam za labudovu pesmu, ali sam ja tek sinoć shvatio da vama najmlađi igrač u rotaciji ima 26 godina 😲

 

Pa znači nisi nas pratio ove godine 🙂 Niste vi mladi koliko mi jesmo stari 🙂 

 

I da dodam... ne moraš da objašnjavaš da nemaš nameru da provociraš, znamo te dovoljno, korektan si sagovornik. Čak je malo i smešno kad to napišeš, jer se iz upisa vidi da li je neko ili nije maliciozan. Pozdrav.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, bodo said:

A tvoj je vredan čega. Šta prosipas tu. Mudrost.

Na tatu na zalazim a bogami ni na vasem topicu nisam nikad pisao.

 

A šta smo mi, neprijatelji koji se gledaju preko nišana, pa se ti sad hvališ kako nisi nikad bio u našem rovu?

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Cavani said:

Pa ima ona scena gde se Konan najponiznije moli svom Bogu kome se moli ceo zivot, a na kraju kaze "a ako mi to sada ne ucinis.. dodjavola i sa tobom!"

🙂

Nego da relaksiramo malo temu, jel znas onaj vic sa Konanom Varvarinom u banci semena, da se kulturno izrazim?

 

Ma znam scenu i ceo fim napamet, nego mi bilo simpaticno da zna jos neko 🙂 nije bas obavezna filmaska literatura. Mada soundtrack jeste. Gospodin Bazil je napravio genijalno delo. 

Inace cela taj monolog kada se obraca Kromu je mindfuck. Prvon kaze Krome nisam ti se molio nisam imao vremena, onda mu trazi uslugu, pa ga unapred prokune ako mu je ne ispuni 😄

 

 

2 hours ago, uini said:

 

Daleko je važnije razumeti kako lessort dolazi u poziciju da lagano poentira, tj šta treba uraditi da se taj napad (tj varijante tog napada) iseku mnogo pre nego što on dođe u poziciju da igra dole 1na1 

 

Stalno napada sa leve strane koja mu se ocisti i svaki put je ta jedna jedina akcija. U drugoj je odatle napadao Lazarevica i Davidovca u drugom pol u prvom unosio Mitra. Juce pogledaj pocetak i kako je dao 17 poena za 15 min... Imao sam flashback sa kkcz napadom na zonu 2015-e. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Tamburinjo said:

Stalno napada sa leve strane koja mu se ocisti i svaki put je ta jedna jedina akcija. U drugoj je odatle napadao Lazarevica i Davidovca u drugom pol u prvom unosio Mitra. Juce pogledaj pocetak i kako je dao 17 poena za 15 min... Imao sam flashback sa kkcz napadom na zonu 2015-e. 

 

jasno, nisam hteo reći da je neka misterija kako dolaze u te pozicije, već da nađe način da poremeti kretnje pre nego što dođemo na gotovo, gde lessort očigledno ima prednost.

Link to comment
Share on other sites

Jos ne mogu da se opasuljim od sinoc, jedva sam oka sklopio. Nisam ni smogao snage da gledam drugo poluvreme, niti da ulazim posle na forum, toliko je mucno i jadno ono sve bilo. Mnogo bolan samar koji ce tek prestati da pece eventualnom pobedom u ponedeljak, mada ce obraz svakako brideti jos neko vreme.

 

Nisam video tu situaciju sa Trifunovicem, ali nimalo me ne iznenadjuje. Na stranu sto je taj mali uvek bio teska dijabola, puno se frustracija kod njih nakupilo. Sto zbog nase visegodisnje dominacije, sto zbog njihove apsolutno neuspesne sezone do sad na svim poljima. Ogroman novac je upumpan u taj projekat, ocekivanja su velika, pritisak jos veci i generalno su ocajno sve to izneli do sada i manje-vise se izblamirali u svim takmicenjima. Nema igraca koji nije prosao kroz temeljne kritike tegigarde i prozivke na drustvenim mrezama, cak ni Zeljko nije ni senka onog bozanstva sa pocetka sezone. Ovo im je poslednja sansa da izvuku sezonu, svesni su toga i sluze se svim sredstvima, pa zasto da ne i dzukackim provokacijama. Nije Trifunovic jedini, Avramovic je vec uradio nesto slicno i generalno se majmunise na svakoj utakmici, kao i vecina njihovih igraca (Lesor, Panter, Koprivica, Ledej)... Kod nas nisam vidjao takve stvari, cak ni posle onih ludackih trojki Dobrica u trecoj nije bilo nikakvih gestikulacija, busanja i gluposti.

 

Elem, takvo njihovo ponasanje moze samo da posluzi kao dodatni motiv, ako im je isti uopste potreban nakon onakve blamaze juce. 

Upravo taj neki inat kod Dejana i nasih igraca je i jedini faktor na kojem zasnivam umereni optimizam, jer je prilicno neprijatno igrati pred nasom publikom kada je jedan Lazic u pit bul modu, a kamoli jos Kalina, Dobric, Deda i svi ostali. Nece im biti prijatno, to je sigurno.

 

Cisto kosarkaski, ne mogu biti optimista. Oducili su nas od kosarke sinoc, igraju bolje, brze i modernije, sa boljim protokom lopte i mnogo vecim ofanzivnim potencijalom. Ovakva pobeda im je sigurno ulila veliko samopouzdanje, jer ne samo da su sada svesni da mogu da nas pobede, vec znaju da mogu da nas razbiju. Panter, Ledej, Lesor, pa cak i Mur i Avramovic, svaki moze da nam spakuje 20, svi oni imaju vise poena u rukama od bilo kog naseg igraca i to je prilicno porazavajuce. A na sve to, nije im strano da odigraju vrlo agresivno u odbrani, posebno kada se nadje neki Boltauzer, Javor ili Petek da im to svesrdno omoguci. 

 

Obecava sto smo ih prilicno lako resili u kupu, u jedinoj do-or-die utakmici do sada, dok s druge strane imamo uzasno iskustvo u Minhenu, gde su isto bila velika ocekivanja pred mec protiv ofanzivno potentnije ekipe slicnog kvaliteta. 

 

Sanse su 50-50, ako ne i 45-55 u njihovu korist, jer ce uci u mec sa vise samopouzdanja. Uzasno je bitno da se pojavi Mitrovic, jezivo je podbacio u ova dva meca, treci je verovatno i direktno prelomio u njihovu korist. Isto vazi i za Kalinu, ali za njega nekako ne sumnjam da ce se pojaviti. Pa, nek nam je sa srecom. Nisu momci zasluzili, a ni Radonja, da se ova sezona pretvori u potpuni fijasko.

Edited by fradler
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Tamburinjo said:

 

Ma znam scenu i ceo fim napamet, nego mi bilo simpaticno da zna jos neko 🙂 nije bas obavezna filmaska literatura. Mada soundtrack jeste. Gospodin Bazil je napravio genijalno delo. 

Inace cela taj monolog kada se obraca Kromu je mindfuck. Prvon kaze Krome nisam ti se molio nisam imao vremena, onda mu trazi uslugu, pa ga unapred prokune ako mu je ne ispuni 😄

 

 

konan je remek-delo.

a taj monolog valjda treba da govori o njegovom mindsetu, self-made man

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, uini said:

 

to što si zao čobanin ne znači da ne treba da povedeš računa o načinu komunikacije, pogotovo što prekoputa imaš jednog osvedočenog gospodina, koji uvek bira reči kada hoće nešto da primeti.

Nikoga nisam uvredio, samo branim svoj stav da nema potrebe da nam grobari izigravaju dobre vile i da se prave Tesovici na forumu KK Crvena Zvezda, a ti sto mislis da su oni korektni i da nas nece gurnuti u provaliju vec pruziti ruku to je tvoja licna stvar
Nisam za svadjanje to me ne zanima

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Zli Coban said:

Nikoga nisam uvredio, samo branim svoj stav da nema potrebe da nam grobari izigravaju dobre vile i da se prave Tesovici na forumu KK Crvena Zvezda, a ti sto mislis da su oni korektni i da nas nece gurnuti u provaliju vec pruziti ruku to je tvoja licna stvar
Nisam za svadjanje to me ne zanima

 

samo malko pripazi na rečnik, to je sve. nije to neki grobar, već džep.

bolje tako nego da te vodimo da mu se izviniš, kao željko zagorca i trifunovića kod radonje  ( :

  • Like 4
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, uini said:

 

samo malko pripazi na rečnik, to je sve. nije to neki grobar, već džep.

bolje tako nego da te vodimo da mu se izviniš, kao željko zagorca i trifunovića kod radonje  ( :

hehehehe dobra fora, samo ces morati da me uhapsis😉

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Izgubimo li u ponedeljak, moze se reci da nam je jebeni Lesor ukrao dve titule 😄

 

Lessort je solidan centar, svakako bolji nego kad je bio kod nas jer je nakupio iskustva u međuvremenu i popravio neke segmente igre. Da nije tako glup, igrao bi redovno u EL.

 

Na stranu što su naši centri zastiđe pa svaki iz druge ekipe izgleda bolji nego što jeste.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kako god da se zavrsi voleo bih da Radonja za dalje pocne da koristi:

-bekove skorere koje znaju sa loptom,

-atleticne centre,

-mlade igrace, ovo je pod must

-crnce.

Verujem da smo jedina vrhunska ekipa samo sa jednim tamnoputim igracem, bez atleticnog centra i beka skorera.

 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, 1945 said:

Misljenja sam da je Davidovac najbolja opcija da cuva Lesora. Videcemo sta ce Radonjic da spremi.

Ne može njega niko od naših igrača da čuva 1 na 1, međutim dečko ima nizak bb iq, dodavanje, razumevanje igre i ne bi trebalo da bude problem da ga značajno usporiš timskom odbranom. Kao Kalinića koji je 100 puta pametniji igrač i bolji dodavač što udvajaju pa rotiraju posle pasa i uspevaju da ga na taj način svedu na za njih prihvatljiv učinak. Kod Lesora bi to davalo o veći efekat. Slabo je Radonja spremio odbranu od njega za razliku od Obradovića i odbrane od Kalinića. 

 

Bez obzira na to što je po mom mišljenju nadigran od svog kolege, inače najboljeg non-NBA trenera ikada, Radonjića su delile jedna-dve lopte od 3-0 i bajke bi se pisale o njime ovde. Sad dođosmo do toga da mu cela reputacija zavisi od jedne utakmice ili čak da treba da ide i u slučaju pobede. To su stravične gluposti.

 

Radonja je ove sezone samo potvrdio ko je i šta je, pojačao utisak. Ništa novo nismo saznali pa ne može ni doći do promena što se reputacije tiče. Slažem se da to što on jeste nije dovoljno da sa zvezdinim budžetom uradi nešto u EL ili da se na duge staze konstantno u plejof serijima pobeđuje Željko Obradović koji ima isti toliki ili veći budžet. Samo što ne znam nijednog trenera koji bi mogao takve ciljeve da ostvari u kontinuitetu. Da nešto uradi u EL verovatno da ne bi mogao nijedan, da se nose sa Željkom koji ima isti budžet bi mogli top EL treneri ali i oni bi neke serije gubili a neke dobili. 

 

Partizan ima pare, Obradovića, Savića, istoriju, navijače...nije nikakvo rušenje reputacije izgubiti plejof seriju od njih.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...