Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

35 minutes ago, Markoss said:

I treba Cirbes u 12 pre Vajta, pa sve i da ima 30 kila viska. 

 

Apsolutno.

 

Neka odigra 5 minuta na krv i nož, pokaže ovom kako izgleda tvrdo. Nikakav problem ako nakupi faulove.

 

Od Vajta teško da će bilo kakve koristi biti.

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Mozda cak i Simon bi bio upotrebljiviji od Vajta da zaigra svoj last dance sa dekocentracijom u svom pantentiranom odbrambenom stavu gde radi nizak skip i mlatara rukama a naravno da u 3 minuta koliko verujem da moze da odigra da pogodi 2-3 trojke.

 

Al mozda preterujem... Svakako Kalinic i Lazarevic na 4, Davidovac na 5 da brani Lesora vecinu vremena.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

nije bas fer ovaj kategoricki stav prema whiteu. igrao je po nula i 5min u seriji osim poslednje tekme gde je usao kada je bilo - 25/30

 

mislim, ako radonja misli da ne treba, okej ali nikad dosta suta za tri, pogotovo ako bude tvrda i cvrsta tekma a bice. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Svi domaci igraci plus Cirbi ce karijere zavrsiti kod nas. Luka, Kuz, Simon, Pefi i Laza ne mogu nigde da igraju više. Kalina je anomalija, ali se uklapa. Deda i Dobric mozda probaju negde, ali za sest meseci, najvise godinu dana, eto njih nazad.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Setite se 2011 said:

Dele se , ali će ti trebati neko sa sezonskom.A možda i nećeemoji57.png

U svakom slučaju idi do Pionira

Послато са M2101K9G помоћу Тапатока
 

Имам ја сезонску него да знам да ли банкомат да посећујем пре јер ми није баш близу.

 

Хвала

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ne kazem da bi nesto promenilo i sigurno Radonjic ima razloga ja li opravdanih ili ne ali je meni totalna enigma kako je koristio Lazarevica ove sezone, poceo je, bio redovno u rotaciji dobio na samopouzdanju poceo cak i da ubacuje po koji sut i odjednom nula minuta , ABA, EL nebitno, kad se odlucuje ili garbage....i onda odjednom ga vraca u polufinalu stidljivo sada vec redovan clan rotacije, mislim pegla on i dalje odbranu fantasticno, uzme neki skok u napadu ali da je imao kontinuitet verujem da bi i pogadjao ponesto a ne ovako ne sme da pogleda na kos.

i nismo ni morali da targetiramo centre na tom nivou, misljenja sam da bi nam jedan Dalibor Ilic zavrsio brdo posla kod zastite reketa, kontrole skoka pa cak i u nekim rotacijama cuvanja protivnickih centara, a mozda da smo ga doveli grejao bi klupu Simonovicu, ko zna, mnogo postujem Radonjica ali ponekad mi je mnogo tesko da ga razumem

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Имам ја сезонску него да знам да ли банкомат да посећујем пре јер ми није баш близу.  

Хвала

 

I nemojte da uznemiravate komšije dok treniraju [emoji57]7b5ec644b3a0c231822fe753fede0b1c.jpg 

Послато са M2101K9G помоћу Тапатока

 

 

 

 

 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Где су нам клупске просторије

30 minutes ago, uini said:

jel sezonska znaci da si automatski prijatelj kluba a ako ne, ko je jaci. 

Врв они "фини" из мајсторице против Будућности 2к19

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Урош19 said:

Где су нам клупске просторије

Врв они "фини" из мајсторице против Будућности 2к19

Kakve su sanse da se aktivira ta ekipica?

Ja se iskreno nadam da Coki nece ici (opet) tako nisko, mada je jutros na prvoj bio vrlo ostar i ratoboran, deluje spreman na sve.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Rajon Rondo said:

Kakve su sanse da se aktivira ta ekipica?

Ja se iskreno nadam da Coki nece ici (opet) tako nisko, mada je jutros na prvoj bio vrlo ostar i ratoboran, deluje spreman na sve.

Више сам се шалио. Не верујем да ће тога бити јер би онда испразнили пиониру у року од одмах, а не верујем баш да би тако ризиковао у мајсторици.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Урош19 said:

Више сам се шалио. Не верујем да ће тога бити јер би онда испразнили пиониру у року од одмах, а не верујем баш да би тако ризиковао у мајсторици.

Ma znam da ti jesi, ali znam da se on ne sali 😁 Neki plan ima sigurno.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...