Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

Kinsey je prešao kod nas u jednom trenutku i ispravite me ako griješim. Ja nisam primijetio u derbijima nikakvo njegovo dodvoravanje publici i ispoljavanje neke netrpeljivosti i mržnje prema klubu za koga je prethodno igrao. Pamtim da je imao ritual pred početak svakog meča i da je spominjao boga i jaku zaštitu njegovu ako mu bilo tko želi nauditi. Šta su naši tukli Puntera i Lessora dok su igrali za nas da sa toliko mržnje ulaze u svaki meč sa našima. Samo što im očnjaci ne iskoče. Koja je to indoktriniranost, majko moja Bolesno i totalno nezdravo. Mislim da su naši dosta bili fini i kulturni momci i da je nastupilo krajnje vrijeme da uzvrate istom mjerom. Dosta je bilo ponižavanja i iživljavanja pojedinaca. To treba zaustaviti.Zato sam uvjeren da će naši ostaviti srce na parketu. Da li će biti to dovoljno ne znam ali želim večeras Zvezdu sa kojonima vani i grintom.

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

a možda je samo stvar u tome da su punter i lessort generalno paljevine a kinsey nije takav lik?

ja se ne sećam da je kinsey u bilo kom potezu ili partiji nešto vidljivo proslavljao i gestikulirao, dok je punter, kada je ubacivao one clutch trice u zvezdi, trčao kao perica ognjenović ka severu.

 

generalno se previše bavimo izlivima gestikulacija; to se oduvek najbolje rešavalo tako što na poen odgovoriš sa par svojih, po mogućstvu iz dobre odbrane.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, uini said:

a možda je samo stvar u tome da su punter i lessort generalno paljevine a kinsey nije takav lik?

ja se ne sećam da je kinsey u bilo kom potezu ili partiji nešto vidljivo proslavljao i gestikulirao, dok je punter, kada je ubacivao one clutch trice u zvezdi, trčao kao perica ognjenović ka severu.

 

generalno se previše bavimo izlivima gestikulacija; to se oduvek najbolje rešavalo tako što na poen odgovoriš sa par svojih, po mogućstvu iz dobre odbrane.

Ne bih se nikada dotakao te teme da to nije toliko eklatantno i naglašeno. Zapravo patogeno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, uini said:

a možda je samo stvar u tome da su punter i lessort generalno paljevine a kinsey nije takav lik?

ja se ne sećam da je kinsey u bilo kom potezu ili partiji nešto vidljivo proslavljao i gestikulirao, dok je punter, kada je ubacivao one clutch trice u zvezdi, trčao kao perica ognjenović ka severu.

 

generalno se previše bavimo izlivima gestikulacija; to se oduvek najbolje rešavalo tako što na poen odgovoriš sa par svojih, po mogućstvu iz dobre odbrane.

Nije Kinsey takav lik osim sto je javno na TV isprozivao sve iz Lokomotive Kuban i da ce ih uvek puniti gde god ih sretne. Bas bez emocija. 🤣

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Just now, ǝɔɐɟ ǝdɐʇ said:

 

Hoćeš da kažeš da ni Davidovac nije centar? 😏

 

hoću da kažem kako bi ubacivanje jenkinsa da prevede loptu i organizuje nešto (bilo šta), bio potez koji ne bi doneo ništa dobro ( :

Just now, Šarac said:

Nije Kinsey takav lik osim sto je javno na TV isprozivao sve iz Lokomotive Kuban i da ce ih uvek puniti gde god ih sretne. Bas bez emocija. 🤣

 

hahahah tačno, sećam se. ali to je opet nekako verbalna pretnja rešenog čoveka van tekme.

na tekmi se ne sećam da je ispoljavao ikakve emocije, ni u efesu, ni u partizanu ili zvezdi.

Link to comment
Share on other sites

Just now, uini said:

a možda je samo stvar u tome da su punter i lessort generalno paljevine a kinsey nije takav lik?

Ova tvoja teza bi imala utemeljenja da je to jedan-dva izolovana slucajeva kao takva.

 

Sada imamo situaciju sa Panterom i Lesorom gde pokazuju srednji prst i hvataju se za medjunozje, gadjaju navijace itdn nikada nigde drugde ni u jednom drugom klubu nisam video ni cuo da su to uradili.

 

Avramovic, Trifunovic kao bisvi navijaci Zvezde minimum postovanja ne pokazuju, cak sta vise samo protiv Zvezde se plezili klupama i nikad drugde ni video ni cuo, dodaj Trifunovic psovao navijace nakon onog incidenta i skocio da se bije a i nakon plezenja Radonjicu je bio spreman na ekces...

 

O Duletu sta reci koji je u 2 navrata radio u Zvezdi nikada nisam cuo da mu je Zvezda nesto lose uradila ili da je ostao neisplacen ili sta vec. Sigurno covek koji je najvise mrzeo Zvezdu od svih ikada iz Partizana. Tako je i dalje.

 

Bogdanovic takodje koji je bio navijac Zvezde nije propustao priliku da se busa protiv iste, a ne vidim da se u Nba bas na svaki kos busa protiv nekog odredjenog tima. Al aj on od busanja i klimanja glavom dalje nije isao a i generalno je ok momak.

 

Trinkijeri pricao sve najlepse o Zvezdi kad je bio trener Bamberga pa onda kad je zaseo na klupu Partizana imao nekoliko provokativnih izjava iako niko nikakvim gestom ka njemu nista ruzno nije uradio, nicim izazvano.

 

Sigurno ima jos primera ovo mi je prvo palo na pamet..

 

Kako bas nijedan bivsi igrac iz Partizana koji je presao u Zvezdu ili njihov navijac koji je zaigrao kod nas kako god... Katic, Volden, Gist, Kinzi ko god bilo je dosta primera. Kako bas niko od njih nije tolika paljevina a kamoli pokazivao srednji prst i hvatao se za medjunozje?

 

Kako nisu pokazivali Partizanu to kad su igrali kod nas ako su vec takve paljevine i ponese ih atmosfera derbija?

 

5 minutes ago, uini said:

generalno se previše bavimo izlivima gestikulacija; to se oduvek najbolje rešavalo tako što na poen odgovoriš sa par svojih, po mogućstvu iz dobre odbrane.

Postoji razlika u gestikulacijama i ovoga na primer:partizan-zvezda-playoff2-030.thumb.jpg.9c6c728f613df0b4dbe103dc7712351f.jpg

 

Sve isto kao sada. Od dziberisanja, preko niskih udaraca o cemu sam kacio klip na temi KK Partizan pre neki dan do pokazivanja srednjeg prsta i svesnog provociranja publike.

 

Mora da su pitali Duleta za savet kako sa Zvezdom u finalu.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

pa dobro, onda će bit još slađe tj njima teže kad dobijemo večeras.

 

još je tarmi rićmi to opevao u stihovima

mogu samo da nas mrze oni što nas ne vole

 

..a slabo se zna da je mtrov originalni stih bio

ne može nam niko ništa

jači smo od sudijeee

 

ali su onda potegli veze da se to prepravi u sudbinu  : i

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Veceras je najvaznija utakmica u novijoj istoriji kluba. Ne smijem da zamislim sta ce biti sa naseg kk ako ne daj boze izgubimo.

Imamo situaciju gdje jedan klub duguje 5 miliona na ime poreza, a dovode se onakvi igraci, znaci njima nece biti problem (ma kakav god rezultat bio vcrs) da dovedu f4/nba igrace.

Zato momci hrabro veceras i uz navijanje ko protiv Buducnosti (samo bez ubacivanja i incidenata) da pokazemo ko je bolji 🔴

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Vasa123 said:

Veceras je najvaznija utakmica u novijoj istoriji kluba. Ne smijem da zamislim sta ce biti sa naseg kk ako ne daj boze izgubimo.

 

 

Ništa se neće desiti i ako izgubite, nastavićete da postojite, sledeće godine ćemo opet da se rvemo i to je to.

 

Quote

Imamo situaciju gdje jedan klub duguje 5 miliona na ime poreza, a dovode se onakvi igraci, znaci njima nece biti problem (ma kakav god rezultat bio vcrs) da dovedu f4/nba igrace.

 

A šta bi sa onim klubom što je dugovao 13M?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, mfmilan said:

 

Ništa se neće desiti i ako izgubite, nastavićete da postojite, sledeće godine ćemo opet da se rvemo i to je to.

 

 

Znam da cemo nastaviti da postojimo, ali u kojem sastavu cemo da igramo? Sigurno necemo dovoditi milionske igrace za Evrokup. Ostali bi jedino Lazic, Cirbes, Pefi i Simonovic. Dovedemo nekog iz fmpa i to bi nam bila prva petorka...

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, mfmilan said:

 

Ništa se neće desiti i ako izgubite, nastavićete da postojite, sledeće godine ćemo opet da se rvemo i to je to.

 

 

A šta bi sa onim klubom što je dugovao 13M?

Sad duguje 500k. Sve u skladu sa zakonom.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Vasa123 said:

Znam da cemo nastaviti da postojimo, ali u kojem sastavu cemo da igramo? Sigurno necemo dovoditi milionske igrace za Evrokup. Ostali bi jedino Lazic, Cirbes, Pefi i Simonovic. Dovedemo nekog iz fmpa i to bi nam bila prva petorka...

 

Nažalost, na ovim prostorima je to uvek pitanje, kao i u svakoj drugoj sferi života. I ovako je moglo da se desi da se zavrne slavina, pa bi bila i titula za džabe.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, mfmilan said:

 

Nažalost, na ovim prostorima je to uvek pitanje, kao i u svakoj drugoj sferi života. I ovako je moglo da se desi da se zavrne slavina, pa bi bila i titula za džabe.

Upravo se to i desilo pred F4 koji je bio u BG. 

Ono sto je misterija je kako da KKP kao neko ko igra drugorazredno takmicenje dobije vise para od ucesnika EL. 

Sto se tice 13m, nije bilo 13 vec nesto vise od 12m, a i sve je vise puta prezvakano. Postoje zakonski propisi i sve je uradjeno po zakonu. Vecina duga je vracena, a manji deo (oko 2m) je otplacen u simbolicnom iznosu. KKP niko nije kriv sto onaj sto je radio za slavu nije hteo da njegovo potrazivanje bude umanjeno. Cini mi se da vam je drzava i tada ipak izasla u susret pa ste reprogramirali nesto sitno, pa odustali od dalje primene. 

Ipak, sada stoji da KKP duguje 5m, ali vas to ne sprecava da placate EL F4 igrace i najtrofejnijeg trenera. 

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Vasa123 said:

Imamo situaciju gdje jedan klub duguje 5 miliona na ime poreza, a dovode se onakvi igraci

To je zato sto su opozicija i Vucic ih mrzi pa zbog toga mogu da posluju sa 5 miliona duga drzavi a Zeljko je dosao besplatno kao antinarodni element jer je rekao da njemu ne treba ugovor sa Partizanom i on je zapravo dosao da busi Ostoju i SNS iznutra i spasi Partizan kao pravi heroj od onih koji su ga zarobili. Sve za ljubav sve za Partizan.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...