Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

57 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Ajde da osvojimo ovo sutra pa da dodje na red prelazni rok, smorila vise kosarka postenog ciganina

 

Ne znam sta posteni cigan moze jos da pozeli od kosarkaske sezone? Za sada 10/10. 

 

Vazda turbulentni prelazni rok, gomila youtube klipova, laznih insajdera, suludih infoa iz kafica, gspa i deda sa Kalisa. Oce Noko nece Noko. 

Povampireni arhineprijatelj i to sa grofom Drakulom, Sauronom, Sarumanom, Antoan Cigurom, T1000 i Perom Miticem na celu.

Price o budzetima... pa sta reci poslastica koja nije utihnula od prvog dana do danas. Panter vs Kalina, Nordeus vs Djokovic, drzava vs drzava, beda i jad od budzeta gradjana vs beda i jad od budzeta gradjana, nedostajace mi ovo sledece sezone.

Konstantna, perfidna, otvorena, prikrivena i javna sudijska kradja sto u EL, sto u Aba, sto u PO, sto sada u finalu, i toen samo na strani nego i kod kuce, mislim toliko je evidentno da samo ne vide ostrasceni i Vini naravno. Ali ciganija voli sto je tako jer ciganija voli kad je kradu, neki mazo fazon volimo da odrzavamo sa sudijama i njihovim krovnim organizacijama. Neprijatelj nikad ne spava, kao u 1984, ako ne ratujemo sa stranim sudijama ratujemo sa domacim. 

Finale... pa klasik a la Godfather za sada. Atmosfera linca, saopstenja, svadje, provokacije, gadjanja, ruzni povici sa tribina, praznjenje hale, Javor Belosevic Pukl ikolic i ostali iz zlocinackog udruzenja ugasimo kkcz, majstorica u ponedeljak tenzije nikad vece. Cak smo dobili i dildo na terenu ne mislim metaforicno na cetvrtu utakmicu, tako nesto orginalno jos od papaka ne videsmo, kudos za pronalazaca. 

Na forumu nikad vise grobara (opet malo) al kvalitetnih patkometara, naostrenih eksel tabelama i insajd pricama sve provereno prva ruka od nekog iz KKCZ. 

 

Apel ABA ligi i svim ljudima dobre volje koji vole kosarku da se produzi ova finalna serija na 5 pobeda, minimum.  

  • Like 7
  • Love 1
  • Ha-ha 15
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Hogar said:

Al ga se plašite, to je strašno. 

Utero vam strah u kosti pa ga svugde vidite. 

 

32 minutes ago, Hogar said:

Još ako može bez onog mulja, bez kretenluka što su stvorili gmaz Tegeltija i svinja Dulo. 

 

Ovo samo Nebojša može staviti u recenicu bez da pomene(š) sebe.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Alex_Serbia said:

 

 

Ovo samo Nebojša može staviti u recenicu bez da pomene(š) sebe.

Koji strah jbt. Saberi se Aleksa,neće ti se desiti ništa na šta niste navikli. 

Možete  nastaviti bitisanje u mulju. 

Edited by Hogar
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Tamburinjo said:

 

Ne znam sta posteni cigan moze jos da pozeli od kosarkaske sezone? Za sada 10/10. 

 

Vazda turbulentni prelazni rok, gomila youtube klipova, laznih insajdera, suludih infoa iz kafica, gspa i deda sa Kalisa. Oce Noko nece Noko. 

Povampireni arhineprijatelj i to sa grofom Drakulom, Sauronom, Sarumanom, Antoan Cigurom, T1000 i Perom Miticem na celu.

Price o budzetima... pa sta reci poslastica koja nije utihnula od prvog dana do danas. Panter vs Kalina, Nordeus vs Djokovic, drzava vs drzava, beda i jad od budzeta gradjana vs beda i jad od budzeta gradjana, nedostajace mi ovo sledece sezone.

Konstantna, perfidna, otvorena, prikrivena i javna sudijska kradja sto u EL, sto u Aba, sto u PO, sto sada u finalu, i toen samo na strani nego i kod kuce, mislim toliko je evidentno da samo ne vide ostrasceni i Vini naravno. Ali ciganija voli sto je tako jer ciganija voli kad je kradu, neki mazo fazon volimo da odrzavamo sa sudijama i njihovim krovnim organizacijama. Neprijatelj nikad ne spava, kao u 1984, ako ne ratujemo sa stranim sudijama ratujemo sa domacim. 

Finale... pa klasik a la Godfather za sada. Atmosfera linca, saopstenja, svadje, provokacije, gadjanja, ruzni povici sa tribina, praznjenje hale, Javor Belosevic Pukl ikolic i ostali iz zlocinackog udruzenja ugasimo kkcz, majstorica u ponedeljak tenzije nikad vece. Cak smo dobili i dildo na terenu ne mislim metaforicno na cetvrtu utakmicu, tako nesto orginalno jos od papaka ne videsmo, kudos za pronalazaca. 

Na forumu nikad vise grobara (opet malo) al kvalitetnih patkometara, naostrenih eksel tabelama i insajd pricama sve provereno prva ruka od nekog iz KKCZ. 

 

Apel ABA ligi i svim ljudima dobre volje koji vole kosarku da se produzi ova finalna serija na 5 pobeda, minimum.  

 

Svaka cast, sazeo si precizno celu sezonu u dva pasusa 🙂

 

Sto bi rekao pok. Ivan Tomic "stani malo Dzingis Kane s Marakane..." 🙂

 

 

Edited by duboko
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, duboko said:

 

Svaka cast, sazeo si precizno celu sezonu u dva pasusa 🙂

 

Sto bi rekao pok. Ivan Tomic "stani malo Dzingis Kane s Marakane..." 🙂

 

 

Džingis Kan s Marakane beše Milko Đurovski ili Sulejman Halilović?

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, pavijan2 said:

Džingis Kan s Marakane beše Milko Đurovski ili Sulejman Halilović?

Milko.

Oborio ga Rumora i napravio penal, pa je bilo receno da su novinari potrosili litre mastila da opisu sta se dogodilo, a Ivan Tomic je jednom recenicom precizno kazao sve...

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, feanorlfc said:

Ma kakvi ima i kls odmah posle. Taman jos 5 utakmica s Partizanom. Ima da bude 50 stepeni, jos ako se nasi navijaci poskidaju...

 

Pusti ti nase navijace, sta ce da bude ako se Tegi skine, havarija u Pioniru u najavi.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Hogar said:

Da rešimo sutra ove grobuse, uzmemo još jednu titulu pa Kalemegdan. 

Još ako može bez onog mulja, bez kretenluka što su stvorili gmaz Tegeltija i svinja Dulo. 

Hogar je vazda bio kulturan lik, iako viking, pa bi mogao i ti malo da povedeš računa o načinu pisanja i ophođenju prema drugima. Ovako stvarno nije lepo. Mislim i na postove posle ovog.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Quote

AdmiralBet ABA liga dobiće u ponedeljak uveče šampiona, nakon pete utakmice finalne serije regionalnog takmičenja.

Rezultat u duelu Crvene zvezde i Partizana je 2:2.

 

Trener crveno-belih Dejan Radonjić istakao je da ne želi da se ponovi situacija iz četvrte utakmice.

"Posle četiri odigrane utakmice i 2:2, došli smo do petog, odlučujućeg meča u ovoj finalnoj seriji. Tri meča su bila odigrana na jedan način, ovaj poslednji potpuno drugačije i to ne želimo da se ponovi. Čvrstom igrom, svom energijom koju imamo u ovom trenutku, sa dugim intervalima dobre koncentracije i potpuno drugačijom igrom u oba pravca želimo da odigramo ovu utakmicu", rekao je Radonjić u najavi utakmice.

"Pozivam još jednom naše navijače da nas bodre, pruže nam podršku u utakmici koja je važna, ali da to čine fer, sportski i korektno i da se na kraju radujemo dobrom rezultatu".

Kapiten ekipe Zvezde Branko Lazić takođe je najavio odlučujući susret.

"Očekuje nas veliko finale i peta utakmica. Sve mora biti drugačije od prethodne utakmice, od odbrane, čvrstine, energije. Očekujem reakciju iako ova serija nije samo jedna utakmica, već deo celine u kojoj su ostale tri koje su bile potpuno drugacije. Spremni ćemo dočekati ovu utakmicu. Borili smo se za naše navijače u petoj poslednjoj utakmici, i sada smo došli do te situacije. Još jednom apelujem na naše navijače da nas bodre kako samo oni znaju, ali bez ikakvih uvreda na račun protivnika niti ubacivanja predmeta na teren", rekao je Lazić.

 

Link to comment
Share on other sites

Vec se zaboravilo kako je izgledao u Sakota sezoni?

U mom slučaju je moguće jer sam odveč star...možda zato bolje pamtim kako izgleda, tačnije na šta liči, Pefi u Radonja sezoni. Srećom i to ću brzo zaboraviti, izuzev ako me ne podsete i 2023-e pomerio sam se smesta.

 

 

 

 

 

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

On 6/4/2022 at 11:14 PM, duboko said:

Ja nekako verujem da bi se Zirbes bolje gurao sa Lesorom nego nasi centri. Mozda bi ga bar malo ugruvao 🙂

 

Zirbes IN, White OUT...

 

White ionako ne igra pa mi se cini da ti je plan da Zirbes bolje mase peskirom i tako brze rashladi saigrace?

 

Ne znam zasto su toliko bitni igraci sa kraja klupe kad se zna da nece igrati. Partizan ima Vukcevica, Glasa i Koprivicu (koji je zakucan za klupu u ovoj seriji), ne mora ni Crvena zvezda da rotira svih 12 igraca. Dovoljni su Mitrovic, Kuzmic, Davidovac, Kalinic i Lazarevic na pozicijama 5 i 4.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Don Radonja said:

Vec se zaboravilo kako je izgledao u Sakota sezoni?

 

Igrao sa mnogo vise energije i bolju odbranu nego Markovic sada, sto se moze videti na kraju ovog klipa (zanemariti osobu koja pre toga daje trojku).

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...