Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

10 hours ago, 1945 said:

Prekosutra igramo sa Igokeom nakon toga cemo imati 24 dana puze.

 

Protiv Igokee je besplatan ulaz bilo bi lepo da se pojavimo u sto vecem broju i iskazemo zahvalnost za borbu i karakter ove sezone ako nista drugo i trebalo bi opet da vidimo Topica, nije igrao juce protiv Borca jer je danas igrao protiv komsija koje smo razbili 30 razlike i to bez petorice u rosteru od cega znacajnih Vudragovica i Gacica o kojima sam vec pisao. Sadasnja juniorska generacija 04/05 se smatra jednom od najltalentovanijih u istoriji kluba o tome sam takodje vec pisao. 

 

Video sam da je Aba liga jos kad je odredila datume najavila i fleksibilnosti sto se tice datuma za plej of pa bi bilo dobro da Cedevita ispadne iz Evrokupa s obzirom da Buducnost i Partizan vec jesu i da plej of pocne ranije, cak i kad bi ispali iz polu finala Ek sigurno bi mogli koji dan ranije jer su stavili drugu utakmicu cetvrtfinala Aba 7og Maja a eventualnu trecu cak 14og pretpostavljam sa pretpostavkom da ce Cedevita/Partizan/Buducnost igrati finale a sada su se sanse jos  vise smanjile. Ukoliko bi Cedevita i Buducnost zavrsili sa 2-0 u cetvrtfinalu Aba onda gotovo sigurno bi poceli polufinale pre 18og.

 

Ukoliko sve ostane sa sadasnjim planiranim datumima Aba ce se zavrsiti 6og ili 11og Juna ako dodjemo do petog meca do kog se nadamo da nece ni doci. Gde je tu odmor 6-7 dana minimim nakon velikog praznjenja nakon Aba plej ofa i gde su tu jos minimum 6 utakmica Kls-a ako se bude igrao sistem kao prethodne sezone.

 

Znaci ako ostanu ovi datumi mi ne mozemo zavrsiti sezonu pre pocetka Jula... Prelazni rok ce vec tad uveliko poceti mnogi kapirasati kapitalna pojacanja, mnogi klubovi vec sad produzuju trenere ili dele otkaze ili produzuju pojacanja.

 

Rece neko ovde pre neki dan manite se pojacanja i naredne sezone a prelazni rok pocinje za 2 meseca, skoro polovina El timova je vec napravila bar jednu promenu neki i vise u vec ovom periodu a mi zelimo iskorake i da pariramo svim tim klubovima koji uzgred imaju vece budzete bas zato mi mora da budemo korak ispred njih na znanje i pamet a ne korak iza jer po budzetima ocigledno ne mozemo da pariramo 90% El.

 

Mi ako budemo tek nakon sezone znaci Jul mesec seli da razgovaramo sa Radonjicem da li ostaje ili ne mi necemo ni pedalj odmaci naredne sezone na tabeli Evrolige. Sta ce tek tad da traze pojacanja kad ce vecina igraca vec znati gde ce i granice se pomeraju na pocetak leta poslednjih par sezona. Primer su Lojd potpisao za nas 1og Jula i Panter za Partizan 2og Jula. Ako Radonjic ne ostaje mora se odma izjasniti, ne mislim  javno vec barem da se zna u klubu i da se odma sad nadje novi trener ukoliko ne ostane pa nek objave javno ako Radonje ode(sto naravno ne zelim) nakon zavrsetka sezone a odma sada da se baci na posao pojacanja barem ovkirno da mu se kaze imas toliko i toliko za pojacanja i da se kontaktiraju polako na vreme tako smo doveli Lojda bio je dogovoren jos krajem sezone iza a sto ne bi uboli nekog novog Lojda, ili starog ukoliko se ukaze prilika a ako Radonjic ostane cemu se nadam onda se mora vec sad u ovoj pauzi u plej ofu koja ce ionako biti dugacka baciti i na kontaktiranja agenata i pojacanja, ako zaista zeli plej of u Evroligi sa Zvezdom naredne godine. Moje misljenje.

 

@Šarac Sta nam radi nadzorni odbor, znaju li se sanse ostanka Radonjica za narednu sezonu i da li imamo plan b ako nije siguran ostanak?

A zasto bih bilo sta delio ovde ako se ta info ne bude svidela ovde vecini i onda ja budem napusen. 

U startu se donose zakljucci koji je uvek lican i u stili "ja bih to bolje odradio" .

 

"Kapitalna pojacanja" ne mozes vezivati sa imenom naseg kluba jer nikada nismo bili u mogucnosti da vrbujemo igrace tog ranga u ovo vreme godine.

 

Radonjic je imao ponude top El klubova samo u upisima @dewila, jer sto je "babi milo "

 

Uzivajte u praznicima i u porazu komsija, cini mi se da nijedna nasa pobeda nije izazvalo toliko odusevljenje sto vise govori o nama.

 

Ne treba se ponavljati iz godinu u godinu, nama tim za sledecu sezonu zavisi od lige koju budemo  igrali.

 

Mozda i bolje da igramo cipiripi, veci budzet, bolji trener, skuplji roster. puna arena, medijska podrska, samo da se Alimpije izbegne kao protivnik. 

 

 

 

 

Edited by Šarac
  • Like 1
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

 

 

 

Sarac pred praznike

 

1 hour ago, Šarac said:

 

Uzivajte u praznicima i u porazu komsija, cini mi se da nijedna nasa pobeda nije izazvalo toliko odusevljenje sto vise govori o nama.

 

 

 

Isto Sarac pred praznike

1 hour ago, Šarac said:

 

Mozda i bolje da igramo cipiripi, veci budzet, bolji trener, skuplji roster. puna arena, medijska podrska, samo da se Alimpije izbegne kao protivnik. 

 

 

 

spacer.png

  • Like 4
  • Ha-ha 15
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Šarac said:

A zasto bih bilo sta delio ovde ako se ta info ne bude svidela ovde vecini i onda ja budem napusen. 

U startu se donose zakljucci koji je uvek lican i u stili "ja bih to bolje odradio" .

 

"Kapitalna pojacanja" ne mozes vezivati sa imenom naseg kluba jer nikada nismo bili u mogucnosti da vrbujemo igrace tog ranga u ovo vreme godine.

 

Radonjic je imao ponude top El klubova samo u upisima @dewila, jer sto je "babi milo "

 

Uzivajte u praznicima i u porazu komsija, cini mi se da nijedna nasa pobeda nije izazvalo toliko odusevljenje sto vise govori o nama.

 

Ne treba se ponavljati iz godinu u godinu, nama tim za sledecu sezonu zavisi od lige koju budemo  igrali.

 

Mozda i bolje da igramo cipiripi, veci budzet, bolji trener, skuplji roster. puna arena, medijska podrska, samo da se Alimpije izbegne kao protivnik. 

 

 

 

 

Devil uvek iznosi precizne podatke,cudo, ali i velika emotivna ljubav prema Zvezdi, Radonjica moze ostaviti kao trenera iste. 

 

Sto se tice ostatka posta sve ok, posle Deja bi vam valjao Alimpije opet 😁

 

Nego, jel nadzorni odbor ima velikog posla, papiri sve cisti, plate na vreme...daj neke pikanterije..mora se ubijas od posla

Link to comment
Share on other sites

On 4/21/2022 at 12:56 PM, Crni said:

Nisam gledao ni jednu itakmicu Tuti Fruti lige ove god, ali moracu da odgledam kako Sv Alimpije ubiva azdahu.

 

Bila je neka prica kako ce Partizan, kroz Tuti fruti biti uigran za Plej of ABA lige i u prednosti u odnosu na Zvezdu, jer mi necemo igrati 20ak dana ni jednu utakmicu.

 

Ali eto, oni ljudi uzese odmor pre nas.

Svakako, koliko smo utakmica odigrali i u kakvom ritmu, mahom nekompletni, a pri tome ubedljivo uzeli kup u Nisu, obezbedili 1 mesto u ABA ligi nekoliko kola pre kraja i bili u prici za top 8 EL do pred sami kraj, moze se reci da je ovo za sada uspesna sezona.

Naglasak na bold.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kankkunen said:

Dajte malo skautinga da se ubije vreme do tog plej-ofa ABA ...

 

Omari Spellman.

 

Ono, liga je smešna, ali brat trpa za sve pare. Iz hiljade i hiljade pozicija na hiljade i hiljade načina (kristjan Golubović voice).

 

Mada bio je on i u NBA, pa je tamo verovatno moglo realnije da se vidi šta i koliko može. Po ovome što sam ja vidio, nesporan (ofanzivni) kvalitet.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Derek Willis, po meni sve ono što je radonjić očekivao od Vajta a ovaj iz ovih ili onih razloga nije ispunio. 

Slicne prednosti mane, karakterstike, s tim da Willis sve što radi Vajt radi malo bolje. 

Bolji je šuter, tačnije prirorodniji, jer je dobar deo svoje karijere bio streč 4. Zadnje 2/3 sezone je dosta smanjio broj uzetih šuteva za 3 ali ih i dalje pogađa u dobrim procentima, Vajt npr nikad nije uzimao više od 1/2 suta za tri po tekmi, možda sad u Pao. Willis kao i vajt u zadnje vreme uzima poene iz Katova, kratkih otvaranja po koja polu distanca. Dosta dobar skakač i ofanzivni i defanzivni za razliku od Vajta koji je ceelu karijeru proseecan defanzivni skakač. Odličan rad nogu, solidno snazan u odbrani, nije bloker ali telom i pozicioniranjem šiti obruč. 

Mane isto ko Vajtove, nije kreator za sebe i druge, ball hendling onako. 

Sve u svemu ko nacrtan za Radonju, još da obrije brke.. 😂 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Šarac said:

A zasto bih bilo sta delio ovde ako se ta info ne bude svidela ovde vecini i onda ja budem napusen. 

U startu se donose zakljucci koji je uvek lican i u stili "ja bih to bolje odradio" .

 

"Kapitalna pojacanja" ne mozes vezivati sa imenom naseg kluba jer nikada nismo bili u mogucnosti da vrbujemo igrace tog ranga u ovo vreme godine.

 

Radonjic je imao ponude top El klubova samo u upisima @dewila, jer sto je "babi milo "

 

Uzivajte u praznicima i u porazu komsija, cini mi se da nijedna nasa pobeda nije izazvalo toliko odusevljenje sto vise govori o nama.

 

Ne treba se ponavljati iz godinu u godinu, nama tim za sledecu sezonu zavisi od lige koju budemo  igrali.

 

Mozda i bolje da igramo cipiripi, veci budzet, bolji trener, skuplji roster. puna arena, medijska podrska, samo da se Alimpije izbegne kao protivnik. 

 

 

 

 

Ako ti ista znaci ja sam zahvalan svaki put na procitanim novim informacijama i ne smeta mi nacin na koji pises. Razumem sta hoces da kazes i znam da su neki nezahvalni, al ja da sam na tvom mestu bi iznosio informacije i dalje i ne bi se nervirao i obazirao ako neko napise neki saljiv komentar ili cinican sa namerom da te iznervira ili nesvesno. To je moj savet.

 

Sto se tice pojacanja kapitalnih il ne kapitalnih, prosle sezone je Noko stigao 29. Juna, Lojd 1. Jula, Volden, 2. Jula, Hol 9. Jula a sve to smo pregovarali jos sredinom Juna.

 

https://www.mozzartsport.com/kosarka/vesti/zvezda-i-pangos---cekaju-se-garancije/360282 Pengos je uveliko bio u prici jos 26. Juna na primer a i ostala pojacanja. Verujem da se pojacanja dogovaraju nekoliko dana ili nedelja unazad a ne od danas do sutra, to je u retkim slucajevima.

 

Znam da je sezona iza nje bila prekinuta pa je bilo vremena na pretek, ali sad nemamo vremena na pretek jer ce El i Aba poceti istog datuma kao svake prethodne. Ukoliko ostanu ovi sad datumi Kls ce se zavrsiti pocetkom Jula. Druge lige se zavrsavaju ranije znaci svi drugi klubovi ce uveliko raditi na pojacanjima. Imamo situaciju iz ove sezone gde nismo mogli naci centra u Avgustu sad ako se ne radi u Maju, Junu najkasnije na dovodjenju centra onda se greska ponavlja a samim tim mozda i ne zasluzujemo iskorak. 

 

Kao sto kazes pojacanja zavise od lige koju budemo igrali, centar nam svakako treba koju god ligu budemo igrali. Imas lepo 3 centra spremljena i kontaktirana ako budes igrao Evroligu imas 3 centra pikirina kao plan b ukoliko ne daj Boze budemo igrali Evrokup a ne da imamo Pengosa dogovorenog on nas ispali i spadnemo na pleja bek apa da igra prvog pleja jer nismo imali opciju b ista prica sa centrom ove sezone i posle nam drugi krivi, ako pleja  nije bilo ko sto je kukao SO na tviteru sto je po meni bio skandal, centara je ove sezone u Avgustu sigurno bilo i to barem 5-6 da ne ulazim u to sto je svaki od njih bolji od Cirbesa. Covic iako daje svu autonomiju trenerima da dovode igrace po meni mora da lepo pita sta je plan b sta je plan c pa kad sve uzme u obzir onda da daje neke najave a ne da najavljuje napadanja vrha Evrolige bez startnog pleja ili centra kao sto je bio slucaj prosle sezone. Mozda ne bi bilo lose da nadzorni odbor skrene malo paznju na ove neke stvari, bez da ti pametujem da bi ja nesto bolje od tebe samo dajem svoj neki savet kao navijac.

Edited by 1945
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Devil In My Pants said:

Devil uvek iznosi precizne podatke,cudo, ali i velika emotivna ljubav prema Zvezdi, Radonjica moze ostaviti kao trenera iste. 

 

Sto se tice ostatka posta sve ok, posle Deja bi vam valjao Alimpije opet 😁

 

Nego, jel nadzorni odbor ima velikog posla, papiri sve cisti, plate na vreme...daj neke pikanterije..mora se ubijas od posla

Bas je tesko, 

 

cena goriva otislo u nebo, 

 

a ovamo treba naftna kompanija da nam bude jedan od sponzora, kako to da se uklopi, mozda se neki dosetili da bacanja para u projekat koji gubi od AleMPija nije bas za pohvalu.

 

sve je pod konac, ceka se jos da Djordi uplati za ovih 13 pobeda sto nam je Radonjic licno i personalno doneo, da bi nam trener i igraci bili koncentrisani na playoff,

 

Ali navikli su oni da im se kasni,ima ko ce to da smiruje i drzi ekipu na okupu, nije da mu je to prvi put.

 

Jebiga neko okrene 5 razlike u 13 sekundi a neko izgubi 6 razlike vise puta u istom tom vremenskom intervalu.

 

@1945

 

Ma sve i da se pregovara sa igracima, svakako ta informacija ne bi nikada izasla na ovom mestu, sve je do trenera, ako on ima zelju da ostane ima blanko ugovor na stolu, ali iz iskustva u klubu znaju da nije prvi put da je imao ugovor na stolu i da se cekala njegova odluka, Ne vidim da se bilo sta menja ni ove sezone, Radonjic se pita, klub tj Covic vec javno  izjavio da Radonjic moze da ostane koliko hoce, ja verujem da Radonjic ceka gore pomenutog devila da mu predoci sve te EL opcije boje od kKCZ,, pa se zato jos uvek necka.

 

 

 

 

 

 

 

Edited by Šarac
  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Šarac said:

Bas je tesko, 

 

cena goriva otislo u nebo, 

 

a ovamo treba naftna kompanija da nam bude jedan od sponzora, kako to da se uklopi, mozda se neki dosetili da bacanja para u projekat koji gubi od AleMPija nije bas za pohvalu.

 

sve je pod konac, ceka se jos da Djordi uplati za ovih 13 pobeda sto nam je Radonjic licno i personalno doneo, da bi nam trener i igraci bili koncentrisani na playoff,

 

Ali navikli su oni da im se kasni,ima ko ce to da smiruje i drzi ekipu na okupu, nije da mu je to prvi put.

 

Jebiga neko okrene 5 razlike u 13 sekundi a neko izgubi 6 razlike vise puta u istom tom vremenskom intervalu.

 

@1945

 

Ma sve i da se pregovara sa igracima, svakako ta informacija ne bi nikada izasla na ovom mestu, sve je do trenera, ako on ima zelju da ostane ima blanko ugovor na stolu, ali iz iskustva u klubu znaju da nije prvi put da je imao ugovor na stolu i da se cekala njegova odluka, Ne vidim da se bilo sta menja ni ove sezone, Radonjic se pita, klub tj Covic su vec javno  izjavio da Radonjic moze da ostane koliko hoce, ja verujem da Radonjic ceka gore pomenutog devila da mu predoci sve te EL opcije boje od kKCZ,, pa se zato jos uvek necka.

 

 

 

 

 

 

 

Alimpije je igro sa Zelimirom a Dejo sa EL trenerima i timovima...

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...