Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

4 hours ago, Setite se 2011 said:

Ovo oko Podgorice i Morače , sezone 17/18 , jednostavno nije tačno.

Ima ljudi koji su bili 4 dana u Podgorici i njihova sećanja su još gora od onoga što je Čović pričao po medijima.

Samo , radi podsećanja , za one koji su zaboravili...prve dve utakmice te serije su odigrane u Pioniru u potpuno normalnoj atmosferi.

Sezona posle je sasvim druga priča...

Послато са M2101K9G помоћу Тапатока
 

Ovo apsolutno nije tačno. Prvi incident se desio u trećem (odlučujućem) meču polufinala koji se igrao u Železniku.

Zapravo smo "mi" ti koji su pokrenuli tu lančanu reakciju Crnogoraca.

@celtic i još par administratora sa pokojnog foruma znaju dobro o čemu pričam.

Da ne glumimo žrtve uvek.

Do tog meča su odnosi između Bokana i Čovića bili odlični kao i između obe ekipe.

Edited by Johnny Štulić
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Leonard said:

Prozivke da su Siptari traju u kontinuitetu sigurno 10-ak god, takodje i za Mila.

 

Quote

 

 

 Što ti teško da kažeš da si pogrešio ? Nema potrebe da izmišljaš događaje koji se nisu desili .Milo Đukanović bio na našim utakmicama , Bokan i Čović bili najbolji prijatelji ( iz interesa naravno) onda se posle tog finala 17/1/8 sve promenilo 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Setite se 2011 said:

 

 

 Što ti teško da kažeš da si pogrešio ? Nema potrebe da izmišljaš događaje koji se nisu desili .Milo Đukanović bio na našim utakmicama , Bokan i Čović bili najbolji prijatelji ( iz interesa naravno) onda se posle tog finala 17/1/8 sve promenilo 

Nije se tada promenilo nego sezonu ranije u polufinalu nakon meča koji se igrao  u Železniku

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Johnny Štulić said:

Ovo apsolutno nije tačno. Prvi incident se desio u trećem (odlučujućem) meču polufinala koji se igrao u Železniku.

Zapravo smo "mi" ti koji su pokrenuli tu lančanu reakciju Crnogoraca.

@celtic i još par administratora sa pokojnog foruma znaju dobro o čemu pričam.

Da ne glumimo žrtve uvek.

Do tog meča su odnosi između Bokana i Čovića bili odlični kao i između obe ekipe.

Ne mogu vjerovati da je ovo neko rekao. Skidam kapu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Johnny Štulić said:

Nije se tada promenilo nego sezonu ranije u polufinalu nakon meča koji se igrao  u Železniku

 

  Ne znam na šta tačno misliš ? Bio sam i na toj utamici i lagano smo ih dobili . Znam samo ono što se dešavalao na terenu. Ako se dobro sećam , ona desna strana vip tribine je bila puna ljudi iz Podgorice . Sve i da si u pravu , to ne menja ništa o onome o čemu ja pišem .Prva utakmica , pobeda Budućnosti , skoro pa pozorišna atmosfera kao što se i @pavijan2seća , druga puniji Pionir ali ništa posebno loše se nije dešavalo 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Nemam_ti_kad said:

Ne mogu vjerovati da je ovo neko rekao. Skidam kapu.

Ovo je jedina i prava istina. Suđenje je bilo sramotno na našoj strani. Mi bi svakako pobedili taj meč jer smo bili kvalitetniji ali je suđenje bilo katastrofalno. Par pojedinaca je vređalo direktno Bokana u lice ako se dobro sećam, Čović nije stao u odbranu i valjda je koliko znam Bokan rekao kakvi smo to mi sportski prijatelji i od tada je krenulo sve. Ne mogu sad da se setim svih detalja ali dobro znam da su odnosi postali zategnuti nakon tog meča.

E sad velika sramota i jednog i drugog je ta što su mogli da stanu na "loptu" i primire i jednu i drugu stranu ali izgleda da im to nije bilo u planu već im je odgovaralo da dolazi do atmosfere "linča" na obe strane.

Sve je kulminiralo nakon njihovog osvajanja Aba Lige. Jer mi nismo navikli da gubimo pa je to valjda veliki udarac na ego navijača.

Moramo da budemo objektivni krivci se trebaju tražiti na obe strane. Ali sve je započeto u Železniku.

Edited by Johnny Štulić
  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, goldberg said:

Inace, ne znam zbog cega opet zalbe za sudjenje? Gledao sam celo drugo poluvreme i sve je bilo manje - vise u redu, jedino ako nije bilo nekih velikih nepravilnosti u prvom delu meca?

2. poluvreme je bilo ok, 1. bas i ne.

 

Trebalo je imati hrabrosti za onu odluku Koljensica kad je Kuridzi svirao faul u napadu na Hollinsu. Da su nas svesno hteli zajebati, ne bi to svirali. Kako god, Uros Nikolic i Zvezda nisu fit jedno za drugo...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Setite se 2011 said:

 

 

 Što ti teško da kažeš da si pogrešio ? Nema potrebe da izmišljaš događaje koji se nisu desili .Milo Đukanović bio na našim utakmicama , Bokan i Čović bili najbolji prijatelji ( iz interesa naravno) onda se posle tog finala 17/1/8 sve promenilo 

 Nema potrebe da se ti tako obracas jer ti se ne svidja istina.

Ne sumnjam da je za tebe vredjanje potpuno normalno od strane onih cija misljenja delis, meni nije, naprotiv, gadi mi se.

Edited by Leonard
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Johnny Štulić said:

Ovo je jedina i prava istina. Suđenje je bilo sramotno na našoj strani. Mi bi svakako pobedili taj meč jer smo bili kvalitetniji ali je suđenje bilo katastrofalno. Par pojedinaca je vređalo direktno Bokana u lice ako se dobro sećam, Čović nije stao u odbranu i valjda je koliko znam Bokan rekao kakvi smo to mi sportski prijatelji i od tada je krenulo sve. Ne mogu sad da se setim svih detalja ali dobro znam da su odnosi postali zategnuti nakon tog meča.

 

     Neka bude da je sve tako ali ja i dalje tvrdim da su prve dve utakmice u Pioniru , sezone 17/18 bile jako korektne za naše uslove i bez obzira na taj sukob Bokan vs Čović , to se nije osećalo , čak verovatno 99,99 % posto ljudi u hali nije imalo pojma o tom sukobu . 

 

    Posle onakve dve utakmice , pogotovo prve , samo se čekala prilika za haos koji je nastao , pogotovo u petoj sa "momcima sa basketa" 

Link to comment
Share on other sites

@Leonard @Johnny Štulić vredjanje zapravo i jeste u redu, ako ostane samo na vredjanju, posebno ako se uporedi sa dogadjajima iz hale moraca i stadiona pod goricom.

1998. posle pobede u trecoj utakmici plejofa nasi kosarkasi su jedva izvukli zivu glavu. sve se na srecu zavrsilo sa "samo" nekoliko dobijenih udaraca u hodnicima morace. jedna od zrtava je i milenko topic, koji je pljuvanje i zaletanje "navijaca" buducnosti doziveo i na terenu morace 2019.

u vreme kad su svi u podgorici, tadasnjem titogradu, bili najveci srbi i od njihovog srpstva se nije moglo ziveti, 1990. u tunelu stadiona pod goricom je fizicki napadnut i nekoliko puta udarem nas fudbaler zoran vujovic. to se tada nije desavalo nigde u sfrj.

ponasanje domacina u moraci nema veze ni sa covicem, ni sa bokanom , ni milom djukanovicem. jednostavno, to je takav mentalitet.

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Leonard said:

Nema potrebe da se ti tako obracas jer ti se ne svidja istina.

Ne sumnjam da je za tebe vredjanje potpuno normalno 

 

  Reagovao sam zbog istine jer si pomešao dve serije i ništa više od toga . Inače , teško da ćeš naći nekoga u Pioniru ko je veći protivnik bilo kakvog vređanja od mene ...pojedinačna psovka da , horsko vređanje nikada 

Link to comment
Share on other sites

Postoje snimci sa utakmica igrane kod nas ako pricamo o 2018 ne vidim nikakva pljuvanja, pretnje i slicne stvari, vredjanja je bilo i toga ce biti uvek, na zalost.

 

Ako nista drugo ja koliko znam na kkcz utakmicama nikada nismo nikome zeleli ni smrt ni zatvor niti vredjali neciju zenu ili decu, pricam o horskim skandiranjima ne o izolovanim slucajevima. Sve te stvari su se desavale u Moraci ili kod domacih komsija.

 

Pronasah vest ono o cemu sam pricao za pretnje u hotelu igracima 2018.

 

https://www.google.com/amp/s/www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php%3fyyyy=2018&mm=04&dd=13&nav_id=1380811&version=amp

 

https://www.maxbetsport.rs/redosled-dogadjaja-svi-incidenti-izmedju-zvezde-i-buducnosti-272902/

Edited by 1945
Link to comment
Share on other sites

Zanimljiva situacija je bila kako su pricali dzoni i druzina prije proslogodisnje majstorice, kada se odredjena "ekipa" spustila na ogradu do samog terena ,nekih dva tri sata prije meca, dok se gosti zagrijavaju i rastezu. Prazna sala , samo oni i igraci. Na meti je bio luka mitrovic. Ljudi su mu nabrajali adrese ,brojeve telefona, od djevojke ili zene (ne znam za formalni status), roditelja, sestre valjda ili nekog iz porodice uz standardni repertoar prijetni i uvreda. Naravno , prazna dvorana, mi cutimo, znaci nije se desilo a desilo se. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zanimljiva situacija je bila kako su pricali dzoni i druzina prije proslogodisnje majstorice, kada se odredjena "ekipa" spustila na ogradu do samog terena ,nekih dva tri sata prije meca, dok se gosti zagrijavaju i rastezu. Prazna sala , samo oni i igraci. Na meti je bio luka mitrovic. Ljudi su mu nabrajali adrese ,brojeve telefona, od djevojke ili zene (ne znam za formalni status), roditelja, sestre valjda ili nekog iz porodice uz standardni repertoar prijetni i uvreda. Naravno , prazna dvorana, mi cutimo, znaci nije se desilo a desilo se. 
Dok su u Podgorici navijači sve do jednog filantropi koji jednu ružnu reč ne bi rekli u životu a kamoli nekom da prete.

Govna ovde, govna tamo, samo je pitanje da li svi osećamo kako i naša smrde ili mislimo da samo tuđa smrde dok naša mirišu.
Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, Nemam_ti_kad said:

Zanimljiva situacija je bila kako su pricali dzoni i druzina prije proslogodisnje majstorice, kada se odredjena "ekipa" spustila na ogradu do samog terena ,nekih dva tri sata prije meca, dok se gosti zagrijavaju i rastezu. Prazna sala , samo oni i igraci. Na meti je bio luka mitrovic. Ljudi su mu nabrajali adrese ,brojeve telefona, od djevojke ili zene (ne znam za formalni status), roditelja, sestre valjda ili nekog iz porodice uz standardni repertoar prijetni i uvreda. Naravno , prazna dvorana, mi cutimo, znaci nije se desilo a desilo se. 

 

     Moj izvor za dešavanja u Podgorici su isto jedan igrač i čovek koji je bio sa njima četiri dana tamo u obezbeđenju. I ne radi se o jednom događaju ili i o događajima  na samoj , trećoj utakmici . Za razliku od tebe , ja ne sumnjam da je vrlo moguće da se to što ti pišeš , zaista i desilo .  Uostalom svi smo čuli da su ti likovi vređali Luku .

 

 

   

 

   

 

    

 

    

Link to comment
Share on other sites

Baš ste našli oko čega da se raspravljate. Ne vole da gube ni jedni ni drugi, jedno vreme im interes bio zajednički pa su spale tenzije ali čim je krenula borba za EL svako je upotrebio sva raspoloživa sredstva i ne stidi se toga. Ali neki vole više da prozivaju drugu stranu

 

Edited by Perkos2
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Nemam_ti_kad said:

Ja nisam rekao da su u pg filantropi...nemoj tako...naveo sam primjer koga nema u medijima, bez ikakve zelje da generalizujem, naveo sam da je samo odabrana "ekipa"

Svi znamo da su tvrda jezgra navijača i delija i varvara obična nacionalistička goveda i kreteni top klase, nema potrebe da brojimo ko je od koga gori, jer su govna i jedni i drugi.

 

Kako je sramotno vređanje Mitrovića tako je sramotan i ovaj sad transparent.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja nisam rekao da su u pg filantropi...nemoj tako...naveo sam primjer koga nema u medijima, bez ikakve zelje da generalizujem, naveo sam da je samo odabrana "ekipa"
Ja ti samo govorim da svaki klub ima bar po jednu takvu ekipu koja radi slične stvari i da je sreće sebi iz takvih ekipa bi gulili neku zatvorsku kaznu ali nažalost nisu. Tako da ne vidim potrebe da se izdvaja jedna takva ekipa, kao da je Podgorica i Budućnost nemaju.
A verujem da inače u Vijestima može da se pročita šta sve oni rade kad tamo gostuju Partizan i Zvezda...
Link to comment
Share on other sites

Bio sam u Pioniru 2018. godine na obe tekme sa Futurom (prvu smo izgubili), na prvoj je bila DOSLOVNO pozorišna atmosfera (očekivalo se, nerealno naravno, da ih relativno lagano rešimo) u drugoj je bilo par prozivki sa tribina, ali apsolutno ništa što odudara od "klasičnog" folklora koji je pre toga viđan decenijama.

 

Zatim sledi kriminal u Podgorici. 

 

Ove prve dve tekme u Beogradu nikako ne mogu biti povod za to, tako da svako ko tvrdi da su te dve tekme razlog laže kao pas.

 

Što se tiče sezone ranije i FMPa, ne sećam se jesam li bio pa ne mogu ništa da tvrdim, ali ovo što sam napisao gore ostaje zakucano. Dakle, te dve BG tekme NISU razlog za divljaštvo u PG.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...