Jump to content

KK Partizan 2021/22 - New dawn


Nelson Bighetti

Recommended Posts

33 minutes ago, Alek The Great said:

Mi ako igramo EL samo azdaje dolaze u obzir za dolazak, nikakvi Jogiji, Stefanovici i slicni njima. Eventualno ako se dobije npr trogodisnja licenca pa da se u prvoj probaju jeftinije varijante.

Sent from my RMX3301 using Tapatalk
 

Azdaje jedino ako se raskinu Panter ili Ledej, s obzirom da Ostoja kuka na finansije i na planiranih neostvarenih milion eura na karte na cetvrt, polufinale i finale Ek. To su njegove reci. Jedino da mu se upumpa jos jedno 2miliona za 2 azdaje sto mislim da nije realno. Ferel ili recimo Andrews/Nidam iz Burse bi svakako bili apgrejd u odnosu na Mura a zasto da ne i dobri za Evroligu, mozda je Ferelu trebalo malo vremena da se navikne na Evropu a i Panatinaikosu je odigrao svega nekoliko utakmica. Sva trojica su ozbiljni suteri za 3 i ozbiljni clutch suteri, eno Nejt Volters imao nista specijalno sezonu u Evrokupu u Uniksu pa zaigrao odlicno i Evroligi mozda cak nikad bolje, zato ne treba potceniti Ferela sa nekoliko Nba sezona iza sebe a vec ga imas pred sobom da vidis kako igra za razliku od Kuruca.

 

Sto se tice Stefanovica kapiram da je on planiran bio umesto Glasa pa je ovaj upao u tim spletom okolnosti. Sa idejom kao Koprivica u pocetku da dobija malu minutazu pa ako se dokaze da igra vise, ovo je moje misljenje. Al imas njegov intervju svi su preneli pre nedelju dana da je trebao doci u Partizan al je zeleo da ostane na poslednjoj godini NCAA.

Edited by 1945
Link to comment
Share on other sites

Ma kakav Jogi Ferel.

Partizan je imao ove godine najveći problem pri dovođenju igrača zato što igra EC i svaki kvalitetan igrač želi da igra EL. Možeš da dovedes igrače tipa Lidej i Panter samo ako preplatis,a to možeš samo sa jednim ili dva igrača malo teže sa 4 ili 5.

Ukoliko Partizan bude igrao El nema šanse da se juri Ferel ili Tonut oni su mi realnije opcije ukoliko se bude igrao EC.

 

IMO ukoliko Partizan uspe da udje u EL verujem da ce biti opasnih transfer bombi i to iz klubova iz Rusije pošto je bilo već nekih kontakta i ove sezone.

Link to comment
Share on other sites

Transfer bombe iz Rusije na poziciji pleja mogu biti samo Lorenco Braun iz Uniksa i Errick McCollum iz Lokomotive a mislim da ce obojica zabosti nesto jace od Partizana.

 

Lundberg iz Cska i Darius Thompson iz Lokomotive su kombo bekovi kao i Mur i mislim da bi bili apgrejd u odnosu na njega ali ih ne mogu nazvati transfer bombama  tipa Panter, Lidej ili Kalinic. Oni su otprilike u rangu Ferela.

 

Spissu iz Uniksa je po meni dosta dobar plej koji je malo ostao u senci u odnosu na odlicnog Lorenca Brauna. Frenkamp iz Zenita je takodje dobar. Njih dvojica su jos manje transfer bombe nego Ferel.

 

Ako bude bomba iz El to moze biti recimo Dilejni koji ce biti slobodan igrac, taman da nastave sa dovodjenjem igraca iz Armanija.

Edited by 1945
Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Alek The Great said:

Sta bi mi da nam nije ovih dobronamernih komsija da nam ukazu koga sve mozemo i moramo da dovedemo.

Sent from my RMX3301 using Tapatalk
 

 

Propali bi ko muda kroz pocepane gaće 😉

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

On 4/28/2022 at 10:08 PM, Setite se 2011 said:

"Sport kakav pamtimo "SK1 -Dule Vujošević 

 

 Topla preporuka 

Da li neko zna sta je Vujosevic zeleo tacno da kaze onim vezano za Dordja Sisketa Colovica vezano za danasnje odnose sa Zvezdom, tj. jasno mi je sta je zeleo da kaze za odnose, ali nisam do kraja razumeo ko je zapravo bio taj covek. 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, strah od vozova said:

Da li neko zna sta je Vujosevic zeleo tacno da kaze onim vezano za Dordja Sisketa Colovica vezano za danasnje odnose sa Zvezdom, tj. jasno mi je sta je zeleo da kaze za odnose, ali nisam do kraja razumeo ko je zapravo bio taj covek. 

Siske Čolović je bio nezvanično prvi ili drugi čovek Partizana osamdesetih i devedesetih, bez obzira na kojoj je funkciji zvanično bio.

Zastupao je Zvezdu u sporu sa PAOKom oko Peđe Stojakovića i uspeo da izvuče baš veliko obeštećenje. Možda i najveće u istoriji KK CZ do Kalininog prelaska u Fener.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, pavijan2 said:

Siske Čolović je bio nezvanično prvi ili drugi čovek Partizana osamdesetih i devedesetih, bez obzira na kojoj je funkciji zvanično bio.

Zastupao je Zvezdu u sporu sa PAOKom oko Peđe Stojakovića i uspeo da izvuče baš veliko obeštećenje. Možda i najveće u istoriji KK CZ do Kalininog prelaska u Fener.

Da, ok, znao sam te formalnosti, ali ocekivao sam nesto tipa DB i te price, jer je jasno da je Vujosevic ciljao na neko nadjacavanje sa Covicem, da je ovaj i dalje ziv. Drugim recima, stekao sam utisak da je zeleo da kaze da je bio mocniji od Nebojse. 

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, strah od vozova said:

Da, ok, znao sam te formalnosti, ali ocekivao sam nesto tipa DB i te price, jer je jasno da je Vujosevic ciljao na neko nadjacavanje sa Covicem, da je ovaj i dalje ziv. Drugim recima, stekao sam utisak da je zeleo da kaze da je bio mocniji od Nebojse. 

Siske je bio advokat. Za taj njegov honorarni posao stvarno ne znam.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jbt kakva tisina u klubu kao da je neko daleko bilo umro. Jeste neuspeh ispadanje ovako rano, ali nije kraj sveta. Nismo favoriti u nastavku sezone ali nije to bila ni Bursa protiv nas. Ja i dalje verujem da se vracamo u el sledece sezone.

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Jakob Aman said:

Jbt kakva tisina u klubu kao da je neko daleko bilo umro. Jeste neuspeh ispadanje ovako rano, ali nije kraj sveta. Nismo favoriti u nastavku sezone ali nije to bila ni Bursa protiv nas. Ja i dalje verujem da se vracamo u el sledece sezone.

 

Jedino ako Ostoja nije vise u klubu, inace ima ga u prethodna 3 dana skoro kao nikad pre. 

 

Te o slabijim rezultatima, te o neigranju KLS... 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Koliko god da su u formi a mi bili bedni, imali smo sve u rukama, na suvi kvalitet. I garantujem da bismo vec od naredne runde izgledali mnogo blize onome sto prikazujemo od derbija koji smo pobedili. Ali nije kome je namenjeno. 

 

 

1 minute ago, Shonewizard said:

Ne znam je li mi lakše ili teže što Bursa šuri redom. Bukvalno ne znam.

 

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

 

 

 

 

 

Meni je teze, iz gore navedenog razloga.

 

Sta znam. Ne mozes imati Ostoju i slicne za predsednika i jos fortunu na svojoj strani. Ne ide.

Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto locked and unlocked this topic
  • uvrnuto locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...