Jump to content

KK Partizan 2021/22 - New dawn


Nelson Bighetti

Recommended Posts

to sto je bursa o finalu, samo govori koliko vam je put bio otvoren, i da izuzev valensije(koja doduse trenutno ima problem sa povredama), nije bilo ni jedne druge ozbiljne ekipe u ec-u..:default_coffee:

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, n4l1m said:

to sto je bursa o finalu, samo govori koliko vam je put bio otvoren, i da izuzev valensije(koja doduse trenutno ima problem sa povredama), nije bilo ni jedne druge ozbiljne ekipe u ec-u..:default_coffee:

 

Govori i to da je Alimpije uspesniji trener od Radonje.

:default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

Okej, kupimo stan kod Marakane, da bi mi cerka nasla najbolju drugaricu ciji se tata druzi sa Perom Bozicem 😄

 

Dakle, sve je jasno kao dan, ako je ne preobrate, a nije da ce se ona buniti previse, evo ne znam 😁

  • Like 3
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, BojanaCZV said:

Okej, kupimo stan kod Marakane, da bi mi cerka nasla najbolju drugaricu ciji se tata druzi sa Perom Bozicem 😄

 

Dakle, sve je jasno kao dan, ako je ne preobrate, a nije da ce se ona buniti previse, evo ne znam 😁

Pera Bozic je valjda pomocni trener za tim u G ligi u Teksasu, tako da neko vreme nece vrbovati 🙂

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, BojanaCZV said:

Okej, kupimo stan kod Marakane, da bi mi cerka nasla najbolju drugaricu ciji se tata druzi sa Perom Bozicem 😄

 

Dakle, sve je jasno kao dan, ako je ne preobrate, a nije da ce se ona buniti previse, evo ne znam 😁

Buržuji!

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, Cavani said:

Pera Bozic je valjda pomocni trener za tim u G ligi u Teksasu, tako da neko vreme nece vrbovati 🙂

 

 As of 2021, he is the head coach for the Austin Spurs in the NBA G League.

 

mislim da je bio i prvak glige kao HC

Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto locked and unlocked this topic
  • uvrnuto locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...