Jump to content

Tenis - OI Tokio 2021


Recommended Posts

Just now, BattleBender said:

Nije razapet nego kritikovan, zbog ljudski nekorektnog postupka.

 

Ffs, da l je moguce da je TOOOOLIKO tesko da pokapirate takve stvari

ma da, samo uobicajena, fina i kulturna kritika, kao sto je: dzukacki potez i slicni epiteti. kakva divna kritika! :classic_huh:

 

Ffs, da l je moguce da je TOOOOLIKO tesko da pokapiras da ni Novak nije masina!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, BattleBender said:

Nije razapet nego kritikovan, zbog ljudski nekorektnog postupka.

 

Ffs, da l je moguce da je TOOOOLIKO tesko da pokapirate takve stvari

 

Men' se čini da na ovom forumu ljudi imaju potrebu za upotrebom hiperbole - bukvalno se sve prikazuje kao veće nego što jeste. Sad će još ispasti kako svi mi mrzimo Noleta i čekamo njegov kiks.

 

Kako je @Malkolm Brogdonlepo objasnio, kritikujemo ovaj potez jer ga ne smatramo korektnim s Novakove strane, pritom mu ne učitavamo neku lošu nameru niti da uživa u Nininoj patnji ili šta god. Kao što su porazi sastavni deo sporta, neke greške u koracima su sastavni deo života.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, wwww said:

 

sad si opet kontradiktoran.

prvo se kao slazes s alcestom, a onda opet krene kritika Novaka kao da je on iz hira otkazao mix. :classic_rolleyes:

ti jedino u celoj stvari vidis da je Nina ostecena (a njena "steta" moze da bude samo povredjena osecanja, jer nije imala priliku da igra mec za bronzu - mec ne bi dobili, to mogu da ti garantujem 100% - protivnici su im trebalo dabudu zenski #1 s iskustvom u dublu i iskusni dubl igrac). za tebe ne postoji opcija da Novak nekako bude ostecen (povredom - bilo postojecom koja bi se dalje pogorsala ili  koja bi se pojavila, jer je u mentalnom kanalu - npr. izvrtanjem clanka, jer mu mozak ne radi (prokljucao) i nije sposoban da kontrolise i uskladi pokrete tela). kao da je on masina/robot, i to savrsen (koji se ne kvari), te na osnovu toga izvodis zakljucak da je njegov potez pogresan.

 

kazes da niko nece da ga razapne (i da ne bi trebalo od bilo koga ocekivati perfekciju, ni na terenu ni van), a evo koliko stranica unazad se upravo to radi i upravo je Novak razapet ovde na forumu (ukljucujuci i od strane tebe).

Nisam ni najmanje kontradiktoran, cak sam i vrlo jasno u prethodnoj recenici objasnio moj pogled na situaciju.

 

Novak nije ostecen delovanjem neke druge osobe, Nina jeste, to je glavna razlika. 

 

Nisam ja razapeo Novaka, jasno sam napisao da ne mislim da kod njega postoji bilo kakva losa namera, vec da je doneo losu odluku.

 

Bio je pod bolovima, ipak odlucio da odigra singl znajuci da dubl zbog toga moze da ispasta (sto se i desilo), i na kraju je Nina ostala bez prilike da se bori za medalju.

 

Da nije odigrao svoj singl mec, mogao bi da odigra dubl, s obzirom da je mogao da odigra 3 sata tenisa, sto je utvrdjeno empirijski.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Mucno vas je citati bas, tako da sam po vertikali malo tu i tamo.

Da sam ja Nina, u ludilu ne bih izasla na teren sa onakvim Novakom, jos koji se onoliko fizicki patio (nema apsolutno nikakvih razloga da laze). Da bude 0:6 0:6 i koja je poenta toga? Nova pljuvacina? Mislim jeste duh Igra ucestvovati, sto je Novak eto doslovce i demonstrirao, ali kada imas egal borbu, nema veze sto su oni drugi bolji, ovako je besmisleno totalno.

A svi zaboravljaju da je pre DVE NEDELJE bio W, i RG neposredo pre toga. Da neko misli da moze da igra, a da nece, čovek koji je protiv svih saveta i zdravog razuma odlucio da igra i taj famozni mix dubl, bas je teska nebuloza i glupost.

Pametna odluka i da se oporavi sto pre i fizicki i mentalno, jer je covek sa misijom. Zato pravac Visoko [emoji854]

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Velika i opravdana ocekivanja sto se Novaka tice pre ovog turnira, koji je on sam toliko zeleo da osvoji.

Ipak, onaj psiholoski raspad koji je juce doziveo u 2.setu kod vodstva 3-2 nikada nisam video kod njega, makar ne od trenutka kada je poceo da vlada. Ono je bar po meni neobjasnjivo, i sam Novak sigurno je takav razvoj situacije podneo bas tesko, prakticno se uplasio pobede i odlaska u finale tj doziveo neku psiho barijeru...

Sve u svemu, njemu je najteze, danas nije licio na sebe i to je bio samo nastavak jucerasnje price.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

Nisam ni najmanje kontradiktoran, cak sam i vrlo jasno u prethodnoj recenici objasnio moj pogled na situaciju.

 

Novak nije ostecen delovanjem neke druge osobe, Nina jeste, to je glavna razlika. 

 

Nisam ja razapeo Novaka, jasno sam napisao da ne mislim da kod njega postoji bilo kakva losa namera, vec da je doneo losu odluku.

 

Bio je pod bolovima, ipak odlucio da odigra singl znajuci da dubl zbog toga moze da ispasta (sto se i desilo), i na kraju je Nina ostala bez prilike da se bori za medalju.

 

Da nije odigrao svoj singl mec, mogao bi da odigra dubl, s obzirom da je mogao da odigra 3 sata tenisa, sto je utvrdjeno empirijski.

molim te razjasni cime je to Nina ostecena? time sto nije igrala mec za bronzanu medalju?

ako ces vec Novaku sada spocitavas ovu stavku onda da navedemo i sta je to Nina dobila time sto je Novak uopste i resio da igra s njom mix, pa da podvucemo crtu (sto se tice OI), a da dodamo i one treninge od zimus ako mislis da podvlacis crtu generalno sto se tice odnosa Nine i Novaka: da li je on to vise nju ostetio ili joj pomogao.

 

Spoiler

(stvarno mi nisi jasan s ovim insistiranjem na tome da je Nina ostecena i da je Novak po svaku cenu morao da igra mec s njom. generalno mi nije jasan koncept da sad neko, ko je u losem stanju, treba da se zrtvuje za nekog drugog zbog neke gluposti. to bi bilo kao da neko sad ocekuje od teskog bolesnika da ustane iz postelje i ode da kupi buket cveca nekoj frajli da bi se ona osecala voljenom taj dan :classic_rolleyes: eventualno bi se ovako nesto moglo razumeti ako bi ta frajla recimo bila "ljubav njegovog zivota" ili majka doticnog teskog bolesnika, ali mislim da bi u tom slucaju i frajla/majka radije podnele "zrtvu" da ne dobiju buket nego da doticni teski bolesnik, s kojom imaju vrlo blizak odnos, ustaje iz postelje i ugrozava sebe zbog njene tastine)

 

kao sto rekoh, njihove sanse za pobedu nad Australijancima su bile male i da je Novak bio u boljem stanju (Barti je zenski #1 s odlicnim iskustvom u dublu i mnogo je bolja igracica od Nine, a partner joj je iskusan dublas koji je bolji od Novaka u dublu), a kamo li u ovom stanju u kom je bio. dakle, nije on Nini uskratio zagarantovanu medalju.

 

sanse za bronzu su bile mnogo vece u muskom singlu, prosto jer je Novak - Novak. No, ocigledno mu je rezervoar bio previse prazan (nije mogao da izvuce meceve kao sto je uspevao u onom cuvenom s AO protiv Simona ili jos neke). on i juce u drugom delu meca s Zverevim nije imao snage da uputi ostre udarce i zavrsi poen, vec ih je samo plasirao u polje, previse kratko, te su i juce Zverev i danas PCB lepo stizali loptice i uzvracali adekvatnim, dobrim udarcima - to smo svi koji smo pratili meceve videli. A ni Zverev ni PCB nisu neki ofrlje igraci, pa da ne iskoriste priliku. sta je razlog da mu je servis totalno otisao u aut od sredine drugog seta s Zverevim (a ove godine servira fenomenalno), da su mu udarci bili prilicno mlaki - to necemo saznati jer se takve stvari ne razglasavaju medijima i navijacima. samo mozemo da nagadjamo koja je povreda u pitanju (imao je juce jedan pad gde je potom otresao jednu ruku, ali ne znam da li je to bilo to).

a videli smo i kako su ga Vesnina i Karatsev urnisali u mixu juce (kad su uglavnom igrali na njega, a on nije bio u stanju da odigra svoje standardne poteze, bio je totalno usporen kod postavljanja na udarce, snage nije imao u rukama).

Link to comment
Share on other sites

Mislim da sve neslaganje na ovu temu potiče od toga što je gledamo iz različitih uglova - mi koji kritikujemo Novaka to radimo iz etičkog, ljudskog ugla, dok ga ostali brane iz teniskog ugla. Kad je izgubio od Zvereva i kad su krenuli komentari tipa "sramota" ja sam ga prva branila da su porazi sastavni deo sporta - jer je to sa teniske strane. Ali ovo je stvar postupanja prema drugima koja više nema nego što ima veze sa tenisom - ako pojedeš govno, da izvinete na izrazu, onda ga pojedi do kraja. Kada si sa nekim u timu imaš određenu odgovornost prema njemu. Nije Nole jutros ustao s mišlju ispaliću Ninu u borbi za medalju, i naravno da će ga Nina razumeti i neće ga napadati - zato što takođe posmatra sa teniske strane. Ali to ne znači da je Novakov potez ok i ne vidim poentu pisanja eseja kako bi se on opravdao od nečeg od čega se ne može opravdati. Moramo naučiti da živimo sa spoznajom da oni koje volimo i poštujemo nisu savršeni.

 

@wwwwOvaj deo upisa "koliko je Novak učinio Nini što je uopšte zaigrao sa njom" je prilično nipodištavajući prema njoj, pogotovo s obzirom na činjenicu da je bolja u dublu od njega.

 

12 minutes ago, alcesta said:

Zar nije tako na svakom forumu? :classic_biggrin: 

 

Ne bih znala, prvi put sam na forumu. xD

Edited by DameTIme
typo, nepismena
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, wwww said:

molim te razjasni cime je to Nina ostecena? time sto nije igrala mec za bronzanu medalju?

ako ces vec Novaku sada spocitavas ovu stavku onda da navedemo i sta je to Nina dobila time sto je Novak uopste i resio da igra s njom mix, pa da podvucemo crtu (sto se tice OI), a da dodamo i one treninge od zimus ako mislis da podvlacis crtu generalno sto se tice odnosa Nine i Novaka: da li je on to vise nju ostetio ili joj pomogao.

 

  Reveal hidden contents

(stvarno mi nisi jasan s ovim insistiranjem na tome da je Nina ostecena i da je Novak po svaku cenu morao da igra mec s njom. generalno mi nije jasan koncept da sad neko, ko je u losem stanju, treba da se zrtvuje za nekog drugog zbog neke gluposti. to bi bilo kao da neko sad ocekuje od teskog bolesnika da ustane iz postelje i ode da kupi buket cveca nekoj frajli da bi se ona osecala voljenom taj dan :classic_rolleyes: eventualno bi se ovako nesto moglo razumeti ako bi ta frajla recimo bila "ljubav njegovog zivota" ili majka doticnog teskog bolesnika, ali mislim da bi u tom slucaju i frajla/majka radije podnele "zrtvu" da ne dobiju buket nego da doticni teski bolesnik, s kojom imaju vrlo blizak odnos, ustaje iz postelje i ugrozava sebe zbog njene tastine)

 

kao sto rekoh, njihove sanse za pobedu nad Australijancima su bile male i da je Novak bio u boljem stanju (Barti je zenski #1 s odlicnim iskustvom u dublu i mnogo je bolja igracica od Nine, a partner joj je iskusan dublas koji je bolji od Novaka u dublu), a kamo li u ovom stanju u kom je bio. dakle, nije on Nini uskratio zagarantovanu medalju.

 

sanse za bronzu su bile mnogo vece u muskom singlu, prosto jer je Novak - Novak. No, ocigledno mu je rezervoar bio previse prazan (nije mogao da izvuce meceve kao sto je uspevao u onom cuvenom s AO protiv Simona ili jos neke). on i juce u drugom delu meca s Zverevim nije imao snage da uputi ostre udarce i zavrsi poen, vec ih je samo plasirao u polje, previse kratko, te su i juce Zverev i danas PCB lepo stizali loptice i uzvracali adekvatnim, dobrim udarcima - to smo svi koji smo pratili meceve videli. A ni Zverev ni PCB nisu neki ofrlje igraci, pa da ne iskoriste priliku. sta je razlog da mu je servis totalno otisao u aut od sredine drugog seta s Zverevim (a ove godine servira fenomenalno), da su mu udarci bili prilicno mlaki - to necemo saznati jer se takve stvari ne razglasavaju medijima i navijacima. samo mozemo da nagadjamo koja je povreda u pitanju (imao je juce jedan pad gde je potom otresao jednu ruku, ali ne znam da li je to bilo to).

a videli smo i kako su ga Vesnina i Karatsev urnisali u mixu juce (kad su uglavnom igrali na njega, a on nije bio u stanju da odigra svoje standardne poteze, bio je totalno usporen kod postavljanja na udarce, snage nije imao u rukama).

Upravo tako, ostecena je jer nije igrala mec za bronzu.

 

Vec sam prosao kroz to sto je Novak resio da igra miks. Samim tim je prihvatio odgovornost, i onda je na njemu da odradi to do kraja. Nije fer da prihvatis odgovornost, onda ne odradis to sto si zapoceo do kraja i kazes jbg, bez mene ne bi ni bila ovde.

 

A ovo za treninge je potpuno bizaran argument.

 

Pozajmio sam ti 100 jura pre mesec dana, sad mogu da ti nalupam par samara, sve u svemu u plusu sam na skali stvari koje sam uradio za tebe. Stvarno vrlo interesantan pristup etici, nisam do sada naisao na slicnu teoriju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Boxy said:

a05f5dbe7421d2fd448c105c12d39fd1.gif

Konacno malo srece ove godine u domu Federerovih. 😄 sad da se natempira forma za Win 2022. 

3 hours ago, Sprivel said:


Da li stvarno mislis da se povredio? Prso je, jebala ga olimpijada i sto je isao da ga pljujemo sad.

I meni deluje da izmislja, ali posto je ovo u pitanju sport, ostavicu mogucnost i da se povredio.

Ako se povredio juce, e onda je trebalo da bira mix, jer brounzu u singlu vec ima. To je ono sto mislim da je ljudski, ali ne i da striktno mora.

Link to comment
Share on other sites

Igranje bez dovoljnog odmora i akumuliranje umora do krajnjih granica iscrpljivanja povećava rizik od povreda, o tome smo govorili i pre nego što je otišao za Tokio. Povredu neku ima sigurno, ali mislim da je presudilo što je pukao potpuno psihički i fizički, sama povreda ne verujem da je preozbiljna.

Naravno to što mi ovde svi bolje znamo od njega je li povređen i u kakvom je stanju to je posebna priča :classic_rolleyes:

 

Ove dve se kolju solidno u finalu.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Jbg mozda je i bolje sto je odustao, igra na isparenjima fizicki a mentalno je mrtav. Vece su sanse da bi nekog pogodio reketom u glavu nego da bi pobedlili.  

Meni samo nije jasno zasto se on kao ipak pametan momak uopste upustao u pricu sa mix dublom, nije da je bilo tesko predvideti ovakav rasplet dogadjaja.

Prakticno je nula posto sansi da se odigra 8 meceva u 4 dana a da se ima neophodna svezina za singl borbe.

Jeste mi ga zao i krivo mi je, ali sam je kriv.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, alcesta said:

Igranje bez dovoljnog odmora i akumuliranje umora do krajnjih granica iscrpljivanja povećava rizik od povreda, o tome smo govorili i pre nego što je otišao za Tokio. Povredu neku ima sigurno, ali mislim da je presudilo što je pukao potpuno psihički i fizički, sama povreda ne verujem da je preozbiljna.

 

Upravo to, oni verovatno konstantno igraju sa nekom manjom povredom ali to je nesto na sta se naviknes kad si profesionalni sportista. Naravno, dosta je lakse da se tako neka nelagodnost mentalno blokira kada dobijas meceve i kada ti ide dobro nego kada gubis pa ti sve smeta.

 

Uostalom, da li stvarno neko misli da bi Djokovic dao WO za mix mec zbog povrede da je dobio danasnji mec protiv Buste? 

Apsolutno me niko ne moze ubediti da bi to bio slucaj i da ne bi izasao da pokusa da osvoji jos jednu medalju.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, DameTIme said:

Mislim da sve neslaganje na ovu temu potiče od toga što je gledamo iz različitih uglova - mi koji kritikujemo Novaka to radimo iz etičkog, ljudskog ugla, dok ga ostali brane iz teniskog ugla. Kad je izgubio od Zvereva i kad su krenuli komentari tipa "sramota" ja sam ga prva branila da su porazi sastavni deo sporta - jer je to sa teniske strane. Ali ovo je stvar postupanja prema drugima koja više nema nego što ima veze sa tenisom - ako pojedeš govno, da izvinete na izrazu, onda ga pojedi do kraja. Kada si sa nekim u timu imaš određenu odgovornost prema njemu. Nije Nole jutros ustao s mišlju ispaliću Ninu u borbi za medalju, i naravno da će ga Nina razumeti i neće ga napadati - zato što takođe posmatra sa teniske strane. Ali to ne znači da je Novakov potez ok i ne vidim poentu pisanja eseja kako bi se on opravdao od nečeg od čega se ne može opravdati. Moramo naučiti da živimo sa spoznajom da oni koje volimo i poštujemo nisu savršeni.

 

@wwwwOvaj deo upisa "koliko je Novak učinio Nini što je uopšte zaigrao sa njom" je prilično nipodištavajući prema njoj, pogotovo s obzirom na činjenicu da je bolja u dublu od njega.

 

 

Ne bih znala, prvi put sam na forumu. xD

uopste nije nipodastavajuci sto se tice Nine: cinjenica je da se za entry za zreb za mix (kao uostalom i za dubl) koriste renkinzi ili iz dubla ili iz singla (koji je bolji). tako da to sto je Nina bolja od Novaka u dublu (ali je #42 na WTA listi za dubl) joj ni u kom slucaju nije pomoglo da udje u zreb da je pokusala s Kecmanovicem. jedino je mogla da upadne u kombinaciji s Novakom. tad im je zbirni renking bio 43 i jedva su upali. a u mix zreb recimo nije uspela da udje Siniakova, koja je visestruka osvajacica GS u dublu (2xRG, 1x Wimbldon), PHH (5GS titula u dublu, ima karijerni GS) je jedva upao (i to samo zato sto je Badosa morala da se povuce zbog toplotnog udara, pa je spanski dubl otpao), Sabalenka (osvajacica dubl titula na AO i USO, plus SF na RG) nije uspela da udje u zreb.

tako da jeste Novak ucinio Nini da upadne u mix zreb, bez njega ne bi imala sanse da igra.

 

sto se tice etickog i ljudskog ugla - ne, ne gledate vi ovaj slucaj iz tog ugla, vec iz ugla Nine Stojanovic (mada je ovo pre izgovor) i Srbije, nikog od vas ne zanima eticki i ljudski deo sto se tice Novaka Djokovica (gledate ga kao masinu koja je duzna da ispostuje sve ostale (osim sebe) i da se pri tome totalno raspadne cineci to, nikog ne zanima ljudska strana Novaka Djokovica, da i on ima svoje limite i granice i da nije neunistiv, super heroj iz holivudskih blokbastera kome nista (pa ni kriptonit) ne moze da naudi, bozansko bice ili sta vec).

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, wwww said:

sto se tice etickog i ljudskog ugla - ne, ne gledate vi ovaj slucaj iz tog ugla, vec iz ugla Nine Stojanovic (mada je ovo pre izgovor) i Srbije, nikog od vas ne zanima eticki i ljudski deo sto se tice Novaka Djokovica (gledate ga kao masinu koja je duzna da ispostuje sve ostale (osim sebe) i da se pri tome totalno raspadne cineci to, nikog ne zanima ljudska strana Novaka Djokovica, da i on ima svoje limite i granice i da nije neunistiv, super heroj iz holivudskih blokbastera kome nista (pa ni kriptonit) ne moze da naudi, bozansko bice ili sta vec).

Nema sta da gledamo eticki iz ugla Novaka Djokovica jer je on taj koji je u ovom slucaju donosio odluke i povlacio poteze, ne moze potez da bude neeticki prema samom sebi.

 

Niko nije trazio od njega da bude neunistiv, vec da ispuni odgovornost koju je prihvatio igranjem u miks dublu. Povukao je evidentno pogresan potez jer je igrao za bronzu u singlu i posledica tog poteza je bila da Nina nije mogla da se bori za bronzu.

 

To sto ona ne bi mogla da igra bez njega je potpuno irelevantno za ovu pricu. Niko njega nije mogao da natera da igra i miks dubl konkurenciju, sam je prihvatio to i na njemu je da ispadne korektan prema partneru i odigra to do kraja.

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

Upravo tako, ostecena je jer nije igrala mec za bronzu.

 

Vec sam prosao kroz to sto je Novak resio da igra miks. Samim tim je prihvatio odgovornost, i onda je na njemu da odradi to do kraja. Nije fer da prihvatis odgovornost, onda ne odradis to sto si zapoceo do kraja i kazes jbg, bez mene ne bi ni bila ovde.

 

A ovo za treninge je potpuno bizaran argument.

 

Pozajmio sam ti 100 jura pre mesec dana, sad mogu da ti nalupam par samara, sve u svemu u plusu sam na skali stvari koje sam uradio za tebe. Stvarno vrlo interesantan pristup etici, nisam do sada naisao na slicnu teoriju.

kako ti mesas babe i zabe.

je li to Novak nalupao samare Nini?

dala sam ti gore adekvatniji primer s cvecem koje treba teski bolesnik da kupi nekoj sujetnoj frajli (pa se posle podigne dzeva, jer on to ne uradi posto time "uvredi" doticnu frajlu). mislim da je to prikladnija paralela za ovu situaciju.

 

licno bih smatrala Ninu za veliko djubre (sto ona nije i nece ovo uraditi) da sad izadje u javnost i kritikuje Novaka sto je otkazao mix u ovoj situaciji, pa je lisio meca za borbu za bronzanu medalju. ako si nekome partner onda ne gledas samo svoje interese (da dostignes zvezde), dok ti partner pati.

 

valjda u toj etici koju ti praktikujes ima i neka stavka kad covek nije u stanju da ispostuje neke obaveze koje nisu od zivotne vaznosti. (teras li ti svoju zenu da ti kuva rucak (standardna "obaveza" zene u brakovima) kad je ona mrtva bolesna? pa joj posle spocitavas ako ona to ne uradi posto je ona tu obavezu prihvatila potpisivanjem vencanog lista)

Link to comment
Share on other sites

Novaka ne sme niko da kritikuje, a pogotovo niko iz teniskog sveta. Odnosno mozda mogu oni sto su najureni iz saveza ali ni oni to ne rade. Tako da prica o Nini kako ce ona nesto da prigovori Novaku je fikcija.

 

Ovaj Novakov potrz me je podsetio na njegove pocetke kada je izmisljao povrede jer nije mogao da istrpi poraz. Tada smo mu oprostili na mladost ali sada je on taj koji treba da je primer a ne ovo sto je uradio danas.

Link to comment
Share on other sites

Da ne citiram multipostove na desetak se ponavlja ista prica mada je vec jednom ili dva puta ponovljeno ali evo jos jednom posto se "optuzbe" ponavljaju da se ponovi i pravilo : optuzen je vse puta zbog toga sto je igrao singl a nije igrao dubl i ako je vec trebalo da igra nesto trebao je zbog Nine da izabere dubl - to je narativ koji se ponavlja ovde ne znam koliko puta - e pa to nije moguce po pravilima jer je po rasporedu (koji nije on izabrao nego organizatori koliko znam) trebalo da igra prvo singl (koji je inace objektivno trebalo da dobije) a posle dubl mix (koji objektivno nije trebalo da dobije) a ne moze da kaze organizatorima povredjen sam za singl ali nisam povredjen za dubl, znaci preskacem singl i cekam da igram dubl. To ne moze da kaze jer ili je povredjen ili nije povredjen. Druga je stvar ako je kao sto izgleda da jeste imao neku povredu ramena koja se pogorsala tokom singla, i logicno da nece da riskira na duze i ozbiljnije staze svoje zdravlje zbog meca za koji zna da nema nikakve sanse da dobije cak ni da je skroz ok a pogotovo ne ovakav. Da li to TOLIKO tesko da se shvati?

Mada,  pljujte koliko hocete nije da nismo navikli, ovaj forum jeste poznat po tome sto se pljuje po Novaku generalno , to je onako popularno

Edited by ciao
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, ciao said:

Da ne citiram multipostove na desetak se ponavlja ista prica mada je vec jednom ili dva puta ponovljeno ali evo jos jednom posto se "optuzbe" ponavljaju da se ponovi i pravilo : optuzen je vse puta zbog toga sto je igrao singl a nije igrao dubl i ako je vec trebalo da igra nesto trebao je zbog Nine da izabere dubl - to je narativ koji se ponavlja ovde ne znam koliko puta - e pa to nije moguce po pravilima jer je po rasporedu (koji nije on izabrao nego organizatori koliko znam) trebalo da igra prvo singl (koji je inace objektivno trebalo da dobije) a posle dubl mix (koji objektivno nije trebalo da dobije) a ne moze da kaze organizatorima povredjen sam za singl ali nisam povredjen za dubl, znaci preskacem singl i cekam da igram dubl. To ne moze da kaze jer ili je povredjen ili nije povredjen. Druga je stvar ako je kao sto izgleda da jeste imao neku povredu ramena koja se pogorsala tokom singla, i logicno da nece da riskira na duze i ozbiljnije staze svoje zdravlje zbog meca za koji zna da nema nikakve sanse da dobije cak ni da je skroz ok a pogotovo ne ovakav. Da li to TOLIKO tesko da se shvati?

Mada,  pljujte koliko hocete nije da nismo navikli

Gde u pravilniku tacno stoji to?

 

S obzirom da se Murray povukao iz singla a igrao dubl sa Salisburijem. Doduse, to jeste bilo u situaciji kad je neko mogao da upadne umesto njega, ali evidentno da ne moras da odustanes od svih dogadjaja ako si procenio da ne mozes sve da izneses.

 

Ako stvarno postoji takvo pravilo, onda kul, moja greska sto nisam znao to i povlacim sve sto sam rekao.

 

Sto se ovog pljuvanja tice, stvarno smesna tvrdnja. 95% ljudi na forumu su Novakovi fanovi i bizarno je tvrditi kako on ovde ima los tretman ili sta god.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...