Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

27 minutes ago, Sprivel said:

No1e je donirao novac od Vimbldona za Kalinu, a Gospodin Rimac ce donirati novac od prvog prodatog primerka Rimac kadar Nevere za Belog.

 

Zvezda je porodica 🥰

Aca lukas se isto istalio sav prihod od prodaje njegove knjige ide na stranca na poziciji 2

  • Like 1
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Knipex said:

Kažu da polažemo prava na neke ćupove sa zlatom što iskopaše ispod Kalemegdana :s_d:

 

Inače i eurohoops kaže 1.2m euros per season. Ako su uzimani kao validan izvor za Pantera ne vidim što ne bi i sad.

 

Ima smisla, ali važno je i koliko relevantan im je izvor. Za Puntera ako se ne varam, bio je njegov prošli klub. Za Kalinića je neki španski novinar. Možda upučeniji više znaju o tome dal je level Emiliana sa Sportada, ili Feysua. Po tome bi znali verovatno i koliko istine ima u ovoj 1.2 priči

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ipak nismo pušteni niz vodu. Ne sme to da se dozvoli očigledno. Ovo je bomba jača od Pantera, kako je neko rekao - Imperija uzvraća udarac.

 

Odlično je što je to Kalina, domaći igrač, legenda kluba, a ne neki stranac... ako se daje šakom i kapom onda nek se bar daje našima... ipak, voleo bih da znam odakle pare odjednom, a nismo imali za lebac pre par dana. Kakve su to šeme i dogovori, i otkud to da baš ove godine upumpava ovoliko para u CZ i PAR.

 

Verujem da će biti još neka bomba kad smo mi u pitanju, jer za F8 treba još neki mamojeb, po mogućstvu domaći. Ali sam isto tako siguran da komšiluk još nije ni počeo sa njihovim bombama... 

 

Opet, kao vatreni cigan oduševljen sam, naročito jer je to brat Kalina. Ali ipak ću sve ovo pratiti sa dozom opreza, i neću smetnuti s uma sve sumnje koje su sasvim realne što se tiče razloga zašto se ovo sve radi, i zašto baš sada...

 

Da ne kvarim euforiju, ali treba biti pošten do kraja...

Edited by Issey
  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Kažu da polažemo prava na neke ćupove sa zlatom što iskopaše ispod Kalemegdana :s_d:
 
Inače i eurohoops kaže 1.2m euros per season. Ako su uzimani kao validan izvor za Pantera ne vidim što ne bi i sad.
Koliko još 4,5 miliona ? imamo da ispucamo da stignemo sedmoplasirane Ostojine EC galaktikose?
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, madafaka73 said:

Poceo da pisem o odlasku Waldena, sve sa zahvalnicom za borbu u svetom dresu. Drugi pasus bio o Radanovu i mojoj neveri da decko nece jedno jebeno leto da zrtvuje i napravi taj sut za 3...

A onda ulece klinac u sobu i mase telefonom. Pazi cale ko nam je dosao!

Gledam ekran dok on mlatara telefonom i jedino sto vidim je crveno-beli dres i recenica "dobro dosao kuci". A onda broj 12. Nesto me strecnu u grudima. Grabim mu telefon iz ruke i gledam u Kalinu. Da li je moguce? mi je bila prva reakcija, onda neverica i sumnja da je zajebancija. Nije cale, zvanicno iz kluba, prica mi klinac i uzima telefon. Sedim i gledam u jednu tacku. Usta se lagano razvlace u osmeh, a grudi pune ponosom, postovanjem i srecom. Ratnik i pobednik je ponovo kod nas! 

Zovem komsu cigansturu, vadim domacu sljivu. Cepa se do 12 komada, u cast Kaline. Sunce lagano zalazi i postaje svezije. Svet izgleda lepse, bar u jednom kratkom momentu. 

 

E, ali bez zezanja to ide tako lancano.

 

Prvo sam ceri rekla, reci tati da je zvanicno, pa poslala bratu poruku na vajber 😄

10 minutes ago, Cavani said:

Svaka cast za najavu, jos bolje bi bilo da si napisao iskoseno ovo bienos dias, da lakse pogodimo 🙂

 

Realno, treba ovako:

 

buenos jutro 😄

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...