Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

40 minutes ago, Sector said:

500k su ozbiljne pare za nase uslove ali Kalina vrijedi dosta vise. Svaka mu cast sto je odlucio da se vrati uprkos ponudi Barse, vjerujem da ce opravdati svaki dinar. 

iz pouzdanih izvora saznajem da je Kalina pasionirani ljubitelj koncept automobila

450k + bonusi + pravo da svakog meseca izabere sebi neku azdaju iz salona g. Rimca, kako bi se potpisivao po subotickim ulicama

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Konačno sam saznao pravi odgovor na pitanje šta je Zvezdaštvo = potez Kaline. Doći u Zvezdu u najboljim godinama kada si jedan od najboljih igrača na svojoj poziciji u Evropi, pritom odbiti mnogo unosnije ponude klubova iz najlepših gradova za život. ❤

  • Like 10
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, berti said:

Bobi po Boljevcima čeka poziv

 

Bobija interesuje zivot po Amerikama, tako da tesko. 

 

Izgleda da je i Jovic done deal. Mada ne bi mi Lorenco uopste smetoa, iako nisam bio preodusevljen njim u prvom mandatu, on je kao stvoren za Radonju. 

Edited by Markoss
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, VISOKOLETAC said:

Ja cu kao komsije da budem ubedjen da se vratio za 300 i ljubav prema klubu 😂

ma jok bolan, nemoj siriti dezinformacije kad se dobro zna da je stipendija u pitanju i naravno ljubav 😂

1 minute ago, Markoss said:

 

Bobija interesuje zivot po Amerikama, tako da tesko. 

 

Izgleda da je i Jovic done deal. 

hmm nekada si imao tqcne info bez ovog izgleda  🙄

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Markoss said:

 

Bobija interesuje zivot po Amerikama, tako da tesko. 

 

Izgleda da je i Jovic done deal. Mada ne bi mi Lorenco uopste smetoa, iako nisam bio preodusevljen njim u prvom mandatu, on je kao stvoren za Radonju. 

 

Pa jel se kuvalo šta oko Lorenza, i koliko ozbiljna je bila priča?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...