Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

Citam ovo za Kalinu više puta, ali i dalje ne ide u glavu...mnogi palamude o zvezdaštvu i milionima, ali zaista retki su oni koji to u praksi pokažu. 

 

Sebi iz džepa izbio milion evra, spasio dušu i osvetlio put...naklon do poda

  • Like 14
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

da su mi dozvolili da b iram samo jednog igraca bas bih njega izabrao, kosta on podosta ali vredi svaku paru.

Jos mi je u usecanju ona rampa Pavlovicu(mislim) i onaj kos iz odbojke u Moraci, normalno pored vec postavljenog kosa protiv KKP.

Isto tako ove godine kada smo igrali protiv Valensije i krenuo JOB da zida a Kalinic ga cuvao, mislim da ga nije cm pomerio. Ajde Nebojsa jos Pleja, dvojku ubicu, moze i BB i peticu,podrazumeva se da Nnoko ostane pa da djuskamo.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam, malo je reci, sokiran😀 Ovo  mi nije bilo ni u malom mozgu, da se covek u naponu karijere, kad je mogao da bira klub, vrati kod nas, i to nakon uvreda koje je doziveo od onih tzv. navijaca...kakav karakter i kakav covek, j.bo te😎

Naklon do poda za velikog Kalinu🙌🙌🙌

  • Like 3
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

Drobićemo ih trojkama...rotiramo ih na svaka dva minuta...Kalina-Laza-Dobri-Deda-Simke-Lazarević...prosek 6mpg po glavi...:). Neminovno će Dobri uzimati i minute na dvojci...Deda uglavnom na četvorci u small ball petorkama, Lazić što nabere a tek Simketovi minuti su smisla bez....Lazarević pravi društvo Uskoku.

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Wingwalker said:

Drobićemo ih trojkama...rotiramo ih na svaka dva minuta...Kalina-Laza-Dobri-Deda-Simke-Lazarević...prosek 6mpg po glavi...:). Očigledno će Dobri uzimati minute na dvojci...Deda samo na četvorci u small ball petorkama...Simke smisla bez a Lazarević pravi društvo Uskoku.

Послато са Redmi Note 8T помоћу Тапатока
 

Pa necemo da idemo Ferarijem kod rodjaka na selu na Svetog Nikolu, neka guli Lazarevic ABA i sve sest

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...