Jump to content

ABA liga


Knipex

Recommended Posts

simon im je prvo ozbiljnije pojacanje.  zasad su nagruvani sa krilima i krilnim centrima, videcemo sta ce dovesti na 1 i 5. al to moraju da budu prejaki igraci da bi mogli da budu konkurentni. a nesto ne bih rekao da ce dovesti takve.

Link to comment
Share on other sites

Gagi Milosavljevic nije bio ni blizu kkP. Neki su masno slagali. Pod plastom ugnjetavanja, kao neki prethodnici sto su pricali.

 

Neverovatno brzo se pokupi ta retorika, populizam..Vazno je da se prica, i atensn horuje, drama kvinuje...

 

Od drugih vesti, cudan do cudnijeg poteza novonastalog kluba. No hvala im sto su jednu od opasnosti otklonili.

Edited by losmi17
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, kum žoržo said:

I Jaka Blazic se dogovorio sa Olimpijom, 

a Keifer Skyes im je novi plej, jos se ceka Aleksej Nikolic.

 

Očekivao sam na pleju nešto iskusnije i kvalitetnije, da povuče ovu novoformiranu grupu.  Sykes mi se nikako ne uklapa u taj profil. Nije da nema svojih kvaliteta, ali po onome što sam ja video, u pitanju je klasičan basketaš.

Link to comment
Share on other sites

Sykes je isto imao dobru sezonu i to je sasvim dobar igrac za EC, no ne znam jel to jos uvijek zavrsena stvar,  u zadnje vrijeme agenti ponude jednog istog igraca svima odje u regionu i cekaju ko ce prvi da trepne. Svaki dan neko drugi aktuelan ili se vraca fokus na ove prosle.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, losmi17 said:

Gagi Milosavljevic nije bio ni blizu kkP. Neki su masno slagali. Pod plastom ugnjetavanja, kao neki prethodnici sto su pricali.

 

Neverovatno brzo se pokupi ta retorika, populizam..Vazno je da se prica, i atensn horuje, drama kvinuje...

 

Od drugih vesti, cudan do cudnijeg poteza novonastalog kluba. No hvala im sto su jednu od opasnosti otklonili.

Naravno da nije ,slicno kao sa Teodosicem ali vec su mnogi pokupili onu Italijanovu pricu, nije mi bilo dozvoljeno da dovodim igrace. Jaka i Skajs, hm ok Simon, par iskusnih i mladjih momaka, nije za najveci domet ali jurice plej of. Dakle povratak Jake ..

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Ne sam Safete said:

Beš mi sve, ako mi nije žao Tedeskog. 

Baca svoje pare, reklo bi se korektan a prvo 'ozbiljno' pojačanje baseline assasin.

 

Bezveze bi bilo da košarka ostane bez takvog zaljubljenika a na dobrom je putu. 


Pitanje kakve su mu vizije & shit pošto ABA gubi to zagarantovano mesto u EL  i nije se čovek džabe iz polu balkanske Hrvatske prebacio u četvrt-balkansku Sloveniju, verovatno da ima neke vizije da bude stabilan ABA ligaš sa izletima u EC pa da se vidi šta će i kako će da bude. Simon nije mlad igrač, ne verujem da je nešto skup preterano, LJubljana lepa za život...

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Laki21 said:

Koji je taj?

Ortak quincy millera. Nekad je vazio za bas talentovnog igraca, ali to pokazuje samo s vremena na vreme. Sto se odbrane i zalaganja tice earl clark vol2. Samo sto igra sf.

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, losmi17 said:

Gagi Milosavljevic nije bio ni blizu kkP. Neki su masno slagali. Pod plastom ugnjetavanja, kao neki prethodnici sto su pricali.

 

Neverovatno brzo se pokupi ta retorika, populizam..Vazno je da se prica, i atensn horuje, drama kvinuje...

 

Od drugih vesti, cudan do cudnijeg poteza novonastalog kluba. No hvala im sto su jednu od opasnosti otklonili.

 

Ovo nije tačno, a moj kontakt za to bi trebao da je baš dobro upoznat sa slučajem...

 

Kada je Unikaha ponudila produženje, naravno da KKP više nije bio opcija, u pitanju su mnogo ozbiljnije pare. Ali on tada nije znao da će mu ovi ponuditi. Pošto mu je žena bila u poodmakloj trudnoći, navodno je imao želju da igra ili u Španiji ili Nemačkoj, ili da se vrati u Srbiju. 

 

Koliko mi je žao što nije došao u KKP, toliko mi je drago što je ostao tamo, jer znam da obožava Španiju. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Stondisha said:


Pitanje kakve su mu vizije & shit pošto ABA gubi to zagarantovano mesto u EL  i nije se čovek džabe iz polu balkanske Hrvatske prebacio u četvrt-balkansku Sloveniju, verovatno da ima neke vizije da bude stabilan ABA ligaš sa izletima u EC pa da se vidi šta će i kako će da bude. Simon nije mlad igrač, ne verujem da je nešto skup preterano, LJubljana lepa za život...

Pazi, ovo da Aba gubi mesto nije bas skroz tacno, Abi ostaje mesto ali u formi vajld karte koju ce opet dobijati sampion, ali naravno uvek postoji Djordijev manevar da nesto drugo odluci, ali Aba ce imati mesto.

Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, VLADIMIR PERIC VALTER said:

Pazi, ovo da Aba gubi mesto nije bas skroz tacno, Abi ostaje mesto ali u formi vajld karte koju ce opet dobijati sampion, ali naravno uvek postoji Djordijev manevar da nesto drugo odluci, ali Aba ce imati mesto. 



Naravno, sve si u pravu, evo sad iz kkp mašu A licencom kaže poslao Djordi još 2007/8 al tek sad stiglo (štrajkovala španska pošta pa nije moglo ranije), al kažu jebi ga važi za sezone 09-10 i 11 poa je morala da se obnovi na kraju 2011, da bi bila validna za naredne godine, a kako je nisu obnovili i poslali nazad dokumentaciju u propisanom roku...  zato sad ne igraju EL inače bi bili redovni i stalni učesnik.

 

Ili da ti prevedem ako ne umeš da čitaš sarkazam:  ABA ostaje sa jedniom mestom i šampion ABA lige igraće EL, ali samo i ukoliko im to ULEB dozvoli. Nikakav sportski momnenat na terenu, nikakva sportska tradicije  ništa, strogo zeleni sto i plus/minus, šta dobija ULEB vs šta gubi ULEB, algoritam, tabela, amplituda i grafikon...  ko ima najbolje pokazatelje na grafikonu, taj igra EL i tačka.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...