Jump to content

ABA liga


Knipex

Recommended Posts

6 minutes ago, Zizu said:

I onda procitas da je u sastavu Bjelica i zelja za gledanjem ugasi se u trenu.

Ako ništa, uvek možemo pratiti hoće li oboriti sopstveni rekord po broju promašenih zicera u sezoni. 

Link to comment
Share on other sites

I meni je palo na pamet da tu braca Pavicevici imaju neke druge stvsri na umu.

 

Npr. Nabudze roster, odigraju pola sezone pa onda pocnu da prodaju igrace po Kini i Evropi. Ili kvarnija varijanta, umjesto da prodaju pocnu da se stele po kladionicama, na manje, vise poena igraci i tako to.

Link to comment
Share on other sites

Mornar krajem Septembra igra i poslednju rundu kvalifikacija za FIBA CL i kada pogledaš potencijalne protivnike za očekivati je da se plasiraju u grupnu fazu. Međutim ukoliko se to ne dogodi očekujem brzo prekomponovanje sastava...

Link to comment
Share on other sites

Zabolje njih za BCL no su dobili ko za inat neku "grupu smrti" koliko letalna ona može biti u tom takmičenju. Najgore je zbog putovanja jer ako bi prošli, naputovali bi se sa kraja na kraj kontinenta, od Kanarskih ostrva do Sibira.

Iskreno, ocekivao sam nekog pokretljivijeg igrača tu, bili su i sa Dustin Hogueom povezani jedno vrijeme, ali se na kraju za Begica odlučiše.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Nate said:

Ja sam ujedinjenje olimpije i cedevite shvatio kao pokusaj da se napravi jaci, a ne slabiji tim od cedevite. 

 

Shvatio si tako jer su takve bile najave iz Cedevite i Olimpije. Ovo zasad ne obećava, al sačekajmo, pretpostavljam da zasad popunjavaju klupu, a da glavne i najskuplje igrače tek treba da dovedu.

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Haggard said:

 

Shvatio si tako jer su takve bile najave iz Cedevite i Olimpije. Ovo zasad ne obećava, al sačekajmo, pretpostavljam da zasad popunjavaju klupu, a da glavne i najskuplje igrače tek treba da dovedu.

 

31godišnji igrač koji je dolazi iz Bugarske, nije dobar početak, čak ni kad je klupa u pitanju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Rekli su da zele da dovedu pre svega sto vise domacih igraca (iz Slovenije) ali se samo Blazic za sada spominje od ovih "jacih" imena. Ne znam koji su prohtevi npr. Vidmara i Zorana Dragica ali Mulalic, Zagorac i onaj decko sa koledza su bas tanke opcije (pa i za rezerve). 

Link to comment
Share on other sites

Kako li ce se izvuci sledeci put kad ispadnu? Ovi su kao macke!!!

 

Sajks ih zeza nesto opasno a drugi stranac je no name za vecinu publike. Samo ni ja ne znam sta oni konkretno zele, ali ok su im ovo neki back upi, sto da ne. Ne mogu oni sad da kupe 7-8 stranaca dobrih kvaliteta iz EL, ne znam sta ste ocekivali. 

 

Njima je prvi cilj da vrate navijace u Stozice,a to mogu samo sa domacim igracima i par kvalitetnih stranaca. Mislim mogu i sa nekim ulaganjem kao CZ, ali  to tek ne bi imalo veze sa mozgom. nece oni bacati pare u vetar.

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, realno *w said:

Je l njih neko obavestio da ne igrau ABA2 neko ABA ligu?

 

prvenstvo počinje valjda u oktobru, tako da pretpostavljam da čekaju slobodne i voljne igrače iz usa + igrače u evropi koji nisu našli angažman 

Link to comment
Share on other sites

 

Quote

 

Simonović pred Cedevita Olimpijom

Jedan Marko Simonović, mlađi, manje poznat i iz Crne Gore, igrao je u Olimpiji prošle sezone. Drugi Marko Simonović, iskusniji, daleko slavniji i iz Srbije, blizu je da obuče dres Cedevite Olimpije.

Srpski reprezentativac i doskorašnji član Zenita, nalazi se pred vrtima novonastalog kluba sa sedištem u Ljubljani. To potvrđuje ambicije Cedevite Olimpije, s obzirom da je bivši igrač Crvene zvezde svakako najzvučnije pojačanje ekipe.

Osvajač srebrnih medalja na Svetskom prvenstvu 2014. i Olimpijskim igrama 2016. danas će sa Srbijom započeti i pripreme za Mundobasket u Kini.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...