Jump to content

ABA liga


Knipex

Recommended Posts

6 minutes ago, pepe sancez said:

@uini

Dobra 🙂

Pitanje je kako se te sudije uvijek useme.

 

Od novosti Olimpija Cedevita (moze li ubuduce OCE) dovela nekog Krampelja. Sa koledza momak, vidio sam da je bio i na ljetnoj ligi. 

https://sportando.basketball/en/kk-cedevita-olimpija-ljubljana-signs-rookie-martin-krampelj/


Ušeme se tako što znaju da sudijska karijera traje do neke 45. ili kako već ,a ti si non stop u komunikaciji sa administracijom lige/saveza i non stop si na seminarima i sastančiš i svašta nešto, pa sam taj prelaz sa terena u kancelariju nije neka nauka, jer ako želiš da ostaneš u košarci posle penzije, nije neka nauka jer će svako da uzme pre Miliju nego nekog omladinca ili no name lika da radi tako neki posao, sa ljudima, da je u komunikaciji i sve to, jer je to Milija i do sada radio, samo sa druge pozicije.  Ovako neko novi, treba da upoznaje sistem, ljude, da stvara kontake i odnose... tako da mu ovo dodje kao neki no braner (ne Milija, nego neki bivši sa parketa koga posle ubacuješ u kancelariju).

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, VLADIMIR PERIC VALTER said:

Mornar juri i Mirzu Begica, bas su se otvorili Bar vrlo nezgodno gostovanje ionako a tek sad .

 

18 hours ago, Zizu said:

I Rivers je u opticaju

 

heh, rekao bih nemoguce, ali nakon pulena i milka za bracu pavicevic ocigledno nista nije nemoguce...

nidam, ros, pulen, vranjes, sehovic, kc, markota, milko, begic, lukovic... ne racunajuci evroligaske timove zvezde i buducnosti, nikada u aba ligi nismo imali ovoliko zvucnih imena u jednom timu.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Zizu said:

Jaka Blazic blizu da potpise ugovor za Cedevitu Olimpiju!

Mladi igrači iz Cedevite Zagreb: 

 

Mateo Vidović  188, 1999.

Antonio Jordano 190, 1999.

Darko Bajo 204, 1999.

 

 

Mladi igrači iz Petrol Olimpije: 

 

Jernej Andolsek Heine 189, 2000.

David Kralj 191, 1999.

Issuf Sanon 194, 1999. (Ukrajina).

 

 

Puno je tu bekova, ne znam šta će sa njima?!? 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...