Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Jedino Bukeru skidam kapu kako je odigrao poluvreme, pravi vođa i najbolji igrač Sansa. CP3 u raspad modu. Samo se nadam da Džru onaj horor iz prve četvrtine neće ponoviti i Baksi će biti u egalu. Smešan su faul svirali Takeru pri kraju poluvremena i to mu je treća lična. Mogao bi imati probleme u nastavku.

Edited by Drakaris
Link to comment
Share on other sites

Tesko ogavna ekipa ovaj Milvoki. Guraju ih sudije na domacem parketu kao Lejkerse protiv Denvera prosle sezone. I to pricam iz ugla nekog ko se kladio na Milvoki ovaj mec. Strasno sta sudije rade.

Edited by Zvezdinho
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Zvezdinho said:

Tesko ogavna ekipa ovaj Milvoki. Guraju ih sudije na domacem parketu kao Lejkerse protiv Denvera prosle sezone. I to pricam iz ugla nekog ko se kladio na Milvoki ovaj mec. Strasno sta sudije rade.

Baksi igraju ružno, ali pre mislim da su sudije pogurale Finiks. U onoj kontri čist prekršaj Bukera plus faul posle CP3 

 

Janis rešio blokadom na Ejtonu i ukradenom loptom CP3

Edited by Milos 3.14
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Milos 3.14 said:

Baksi igraju ružno, ali pre mislim da su sudije pogurale Finiks. U onoj kontri čist prekršaj Bukera plus faul posle CP3 

 

Janis rešio blokadom na Ejtonu i ukradenom loptom CP3

 

Sudije su samo pogresili za 6. faul Bukera (kompenzacija za silne kradje) , a ovamo imas jedno 10 gresaka na stetu Finiksa. U zadnjem minutu ono izvodjenje lopte Janisa, pa nepostojeci faul nad Midltonu, a pre toga da ne pricamo. Opet kazem nenam nikakav razlog za ovaj mec da proteziram Suns-e jer sam se kladio na Milvoki za ovaj mec.

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Zvezdinho said:

Tesko ogavna ekipa ovaj Milvoki. Guraju ih sudije na domacem parketu kao Lejkerse protiv Denvera prosle sezone. I to pricam iz ugla nekog ko se kladio na Milvoki ovaj mec. Strasno sta sudije rade.

Ko o cemu Zveki o Lejkersima🤣🤣🤣 nevjera

 

Bilo je gresaka na obje strane.

 

Ladno ovu monstruoznu blokadu nisu prikazali ponovo. 

 

 

Edited by Miki28
  • Like 4
  • WOW 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Zvezdinho said:

 

Sudije su samo pogresili za 6. faul Bukera (kompenzacija za silne kradje) , a ovamo imas jedno 10 gresaka na stetu Finiksa. U zadnjem minutu ono izvodjenje lopte Janisa, pa nepostojeci faul nad Midltonu, a pre toga da ne pricamo. Opet kazem nenam nikakav razlog za ovaj mec da proteziram Suns-e jer sam se kladio na Milvoki za ovaj mec.

Ja mislim da se grešilo na obe strane, pa onaj clear path isto Bukeru što je sviran kao običan faul, pre 5 lične Bukera su npr. svirali aut za Milvoki, a lopta se odbila od Takerove noge. To je Armanija iznerviralo i napravio je glup peti faul.

Kažem, bilo je greški na obe strane i to su uglavnom USA fore kad štite zvezde.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...