Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Ma,idi,kakvi LAL,koliko boljih ponuda mogu dobiti,bukvalno ce pola lige zeleti Dame-a.

 

Boston,Dalas,Majami i mnogi drugi,mocice Dame lepo da bira gde ce.

 

I sta kazu,uklesano u kamenu da Steph ostaje u GSW?:classic_rolleyes:

Edited by Gaga
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, gggggggg said:

google kaze da imaju vise navijaca nego ovodisnji finalisti zajedno. tako da ne razumem sta nije jasno :default_coffee:

 

LA je magnet za affluenza-re.

 

1 hour ago, Gaga said:

I sta kazu,uklesano u kamenu da Steph ostaje u GSW?:classic_rolleyes:

 

Da ne postoji pritisak njegovih fanova, bio bi manje nezadovoljan sa ove tri titule i ostao bi do kraja u GS. Mozda bi se desila i cetvrta titula. Nije smak sveta ako Kari ostane na tri titule.

 

Licno smatram da su za danasnju situaciju gde imamo supertimove mnogo vise krivi navijaci i njihovo poimanje sporta nego igraci i njihove odluke jer je to posledica a ne uzrok.

 

Problem je u navijacima i njihovim ocekivanjima, ljudi hoce da evropske sportove prekopiraju na americke. To je taj evropski sablon, cim izostane borba za titulu ili ekipa malo podbaci, odmah se poziva na menjanje tima. Iskreno ovo mi ne bi smetalo da i evropski timovi dobiju slican tretman kao i americki. Nikakvo postovanje prema fransizama i ono sto su izgradile, smeta im sto i drugi timovi rade dobar posao pa su i same varijacije ponekad vece. Sve to u uslovima koji su manje nejednaki i sto najtrofejniji timovi nemaju toliko bolju startnu poziciju u odnosu na druge timove. 

 

I to je posebna prica, samo su zbog manje razvijene ekonomije uspeli da resurse skoncentrisu na par mesta i svako funkcionise po svojim pravilima.

 

Kada bi se americki sport sveo na par gradova, ponuda bi bila dosta siromasnija i interesovanje manje. Zbog smene timove na vrhu, nema tu puno prostora za rivalstva u kosarci. 

 

Plus je za ligu sto vecina timova u nekom trenutku dodje do izrazaja, a ne da postoje klase iz kojih se tesko izlazi i tudji trud brzo ispari.

 

Kada drugi shvate da i drugi timovi rade dobar posao i da se sve ne vrti oko par vecih imena, bolje po sport.

 

Mnogo su razmazeni ljudi koji navijaju iskljucivo za igrace. Nemojte kriviti mene sto je tako. Vi od igraca pravite Real, Barselonu, Junajted, Liverpul itd

Edited by Ta'veren
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Ta'veren said:

To je taj evropski sablon, cim izostane borba za titulu ili ekipa malo podbaci, odmah se poziva na menjanje tima.

Ne znam odakle ti ovo, u fudbalu su brojni navijači verni timovima i u baš zajebanim situacijama, a dobar deo košarkaških timova deli navijače sa fudbalskim sekcijama. 

Link to comment
Share on other sites

Jedino gore od Dejma u Lejkersima je Dejm u Denveru. Bolje i jbn Detroit.

 

Samo se vi naslađujte mojom mukom... Ja sam razočarana razvojem situacije, prvo kao neko ko podržava PTB, a onda i kao Dejmov fan. Najnesposobniji FO u ligi. 

 

Izgleda da i na pripremama reprezentacije USA jure po hodnicima i vrbuju igrače. 👀

 

Edit: Koji tačno razlog ima Stef da ode? Osvajao sa GSW, bio MVP, ulazi u legendu NBA lige sa njima. Dokazano je u pitanju jedna od sposobnijih franšiza i ako uspeju da igrače sačuvaju od povreda i malo nadograde tim, opet će biti konkurentni. Objektivno on ne troši najbolje godine jer je u GSW nego zato što su zadesile povrede i njega i Kleja, a to je jebiga već faktor na koji ne može da utiče.

Što se Dejma tiče, ako sad ode u LAL pljunuće na svoj legacy i to je sva istina. Ja to svariti neću, ne zato što sam generalno protiv Lejkersa, nego jer je na sva usta pričao kako neće da se udružuje u supertim.

Edited by DameTime
typo
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Betolingar Misdongard said:

Steph i treba da ide. Nije lud da troši vrhunske sezone u onom kršu od ekipe. Ima možda još 2-3 sezone na visokom nivou, preko toga teško.

 

Generalno zbog ovakog parizer razmisljanja i mogucnosti da glavne zvezde ''zatraze trejd'' nakon sto fransiza prvobitno zbog njihove nesposobnosti prdne u cabar je liga tu gde jeste, uskoro ce i lakros biti gledaniji...

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ne nego mora postojati proces, ne mozes se 10 godina zaredom boriti za prsten.

 

Normalno je da se plati ceh zbog povreda i velikih ugovora koji su se nagomilali da bi se krenulo u novi pohod.

 

Samo konjini je garantovano da svake godine bude contender, zato i jeste draz ostati u istom timu celu karijeru...

  • Like 5
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...