Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Može bukvalno bilo koji drugi opis uticaja igrača sem tog... Ja sam sada malo odaljila i insistirala da ovo razgraničimo, ali jbg ne znam u kakvom si ti (i svi ostali) okruženju, no u mom taj izraz nema jedno značenje i ni približno adekvatno kao ovo koje si ti dao. Ima ljudi koji misle da kad neko nekom asistira učini ga boljim igračem, i to dosta njih sa kojima sam diskutovala smatra, a na to sam baš alergična. 😄 

Link to comment
Share on other sites

Ne čini ga boljim sama asistencija koliko neko može da uz dobrog saigrača u sebi otkrije i razvije potencijal koji nije ni znao da ima. Naučiš drugačije kretnje, drugačija rešenja, čitanje odbrane/napada na nov način... A ponekad se to desi svim saigračima dotičnog. 

 

Čuo sam da su Danilovića svojevremeno u Italiji zvali "kesica čaja" - kao što kesica čaja od šolje vode pravi čaj tako je i on ulaskom na teren činio da svi igraju bolje.

  • Like 6
  • Thanks 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Ti i ja očigledno nećemo "sesti na istu granu" što se tiče ove teme. 😄  Za mene ni biti dobar saigrač ne znači da činiš druge boljima, tj. ne nužno. Može da se desi da u jednom igraču sve to bude spojeno, ali neko može biti sasvim dobar saigrač, a da on sam ne pravi tu vrstu razlike na terenu. 

 

Činiti da neko ima bolje statse/u tom trenutku izgleda bolje na terenu =/= činiti da je igrač overall bolji... Sa tim ja imam problem, to je možda nekome prosta i nepotrebna jezička zavrzlama, no meni baš i nije. Rekla sam samo da ne volim taj izraz i mislim da sam lepo argumentovala zašto ga smatram besmislenim; to ne znači da smatram kako igrači ne mogu da prave uticaj na svoje saigrače individualnim kvalitetima.

 

Edit: Nisam znala ovo za Danilovića, interesantan nadimak... :)

Edited by DameTime
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, stoudemire said:

kucanje sezone.

Dobro je, ali ipak ne može da se poredi sa Collins-ovog nad Embiid-om. Svaki put kad se podsetim imam osmeh da licu. 

I bre, od kada sam ja prošao 1,000 postova?! Moram malo da kuliram sa forumisanjem. 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, oubrevo. said:

1. giannis 2. galis 3. paul 4. jrue 5. donnarumma 

A gde je Nole?!

 

1 hour ago, Miki28 said:

 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

"I’m not going to get into publicly complaining about fouls" ... i onda uradi baš to :classic_biggrin:

Edited by Darko
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

DA stoji s podignutim rukama, Giannis se zakuca u njega i agent Foster svira faul odbrane.

 

I onda se Miki28 odusevljava kako je Freak dao sve poene iz reketa. Naravno kad je Ayton presedeo pola tekme na klupi jer su ga Foster i ekipa napunili ticky tack faulovima.

 

Sto opet ne umanjuje pobedu Milwaukeeja, Jrue je fenomenalno sutirao, posebno u nekoliko navrata kad su se Sunsi bili priblizili... Ali truth needs to be told.

 

 

 

 

Edited by stoudemire
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...