Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

"[The] headliner of the whole playoffs... the Suns are freaking awesome... they have no weak links, they do everything well, they are the most resourceful team on offense in the NBA. They just problem solve, problem solve, problem solve." - Zach Lowe.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dobili smo samo jednu 3. tekmu, onomad protiv Denvera. Ocekujem da Kee odigra timski dosta bolje kod kuce i vrlo lako se sve moze vratiti na pocetak. U ovoj utakmici su odlucili da kljucaju reket i iskontrolisu skok maksimalno, a ostavili prostor napolju - nije proslo jer smo sutirali dobro. Za sta ce se odluciti kad se serija preseli u Wisconsin, videcemo. 
A domu Francis - Rhoades
giphy.gif?cid=349c9dd7kwb9wessj7s59qlmzjl1741k7x22s7roo0zilq7g&rid=giphy.gif&ct=g
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Mnogo je važno za šampionske aspiracije kad su ti četvrti, peti, šesti igrač po značaju karakterni likovi spremni za svaku vrstu fajta poput Crowdera, Bridgesa, Johnsona. Miami npr nikako nije uspeo da zameni jednog Crowdera. Lik zna da iskamenjari ali je krupan primerak krila koji se ne štedi u odbrani a ne smeš nikako da ga ostavljaš samog za 3. Nema superstara među ovim igračima ali pozicije 3 i 4 su sa rotacijom Bridges, Crowder, Johnson, Craig fantastično zatvorene, pri čemu nijedan od njih ne guši 2 udarna beka i Aytona. Da Sunsi imaju nekog boljeg back up centra bili bi brutalni, sve dok traje ova pointgod faza Paula. 

 

Neko pomenu poređenje Bookera i Middletona, pa Booker i jeste klasa iznad. On je daleko kompletniji napadač od Khrisa, pre svega jer se ne libi da ide na ulaz i dobro završava sa obe ruke, eksplozivniji je, a može da igra i sa loptom i bez nje. Middletonu kad ne upada skok šut iz driblinga, on nema neku alternativu iako je generalno fin igrač.

 

Jrue se jeste ispromašivao ali nema šanse da bi Bucksi do ovde stigli da umesto njega imaju samo malo slabijeg igrača. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Chaos Is Me said:

Mnogo je važno za šampionske aspiracije kad su ti četvrti, peti, šesti igrač po značaju karakterni likovi spremni za svaku vrstu fajta poput Crowdera, Bridgesa, Johnsona. Miami npr nikako nije uspeo da zameni jednog Crowdera. Lik zna da iskamenjari ali je krupan primerak krila koji se ne štedi u odbrani a ne smeš nikako da ga ostavljaš samog za 3. Nema superstara među ovim igračima ali pozicije 3 i 4 su sa rotacijom Bridges, Crowder, Johnson, Craig fantastično zatvorene, pri čemu nijedan od njih ne guši 2 udarna beka i Aytona. Da Sunsi imaju nekog boljeg back up centra bili bi brutalni, sve dok traje ova pointgod faza Paula. 

 

Neko pomenu poređenje Bookera i Middletona, pa Booker i jeste klasa iznad. On je daleko kompletniji napadač od Khrisa, pre svega jer se ne libi da ide na ulaz i dobro završava sa obe ruke, eksplozivniji je, a može da igra i sa loptom i bez nje. Middletonu kad ne upada skok šut iz driblinga, on nema neku alternativu iako je generalno fin igrač.

 

Jrue se jeste ispromašivao ali nema šanse da bi Bucksi do ovde stigli da umesto njega imaju samo malo slabijeg igrača. 

 

Book je takodjer dobar dio utakmica koje sam ga gledao u ovom PO igrao iskljucivo kao skok suter, cak se cesto znao zadovoljiti skok sutom sa neka 3-4 metra iako je mogao komotno otici jako na obruc. Sinoc ne znam da je isao ijednom na obruc sem one situacije u kontri kad ga Jrue fenomenalno skide. Generalno mislim da ne igra ni po cemu poseban ili ne daj Boze vrhunski PO. Nije ni on taj superstar kvalitet ali je bar mentalno puno jaci i time generalno kvalitetniji od Middletona koji postane igrac manje u napadu kad mu ne upada sut. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, RatzenStadt said:


Zato sto imam osecaj da sam glavni lik nekog Sofokleovog dela 🥴
Ovo sto se desava nije normalno.

Glavu gore brate :classic_biggrin:. Uspeh Suns-a nema ama baš nikakve veze sa tobom, nedaj da ego tako upravlja tobom :wink2:. U suprotnom, ima da počneš da ubeđuješ ceo forum kako je Bobi najbolji centar u NBA ili kako je Teo trebao da ima 25 poena po utakmici u NBA da bi bio uspešan itd itd :wink2:

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, HAMMER said:

takoreci sns sendvicari

 

Pa gledaj, sns ima u svom obelezju crvenu i plavu boju sto bi znacilo da su mix Republikanaca i Demokrata.

 

Sa druge strane, Kalifornija je plava da plavija ne moze biti.

 

Dzejms cim je krenuo da botuje za Demse 2016, bilo je samo pitanje Kalifornija ili drzava Njujork posto je Ohajo postao crven.

 

Iz mog ugla je okrutno nazvati vas tako.:default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, SteveFrancis#3 said:

Dobili smo samo jednu 3. tekmu, onomad protiv Denvera. Ocekujem da Kee odigra timski dosta bolje kod kuce i vrlo lako se sve moze vratiti na pocetak. U ovoj utakmici su odlucili da kljucaju reket i iskontrolisu skok maksimalno, a ostavili prostor napolju - nije proslo jer smo sutirali dobro. Za sta ce se odluciti kad se serija preseli u Wisconsin, videcemo. 

Vremenska prognoza kod tebe: provejava blagi optimizam. 😄  

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Nije to nista cudno za americku publiku, ja se secam pre nekih 8-9 godina kako je jedan navijac Klivlenda pricao na dan drafta kako su u Ohaju vec odvaljeni bili nekoliko sati ranije. Neki cak i sabajle. Taj nivo kolektivnog ludila je za mene tada bilo nesto skroz novo. Uglavnom kada je istorijski dan za fransizu, oletve se samo tako jer ih spuca nervoza.

 

U NFLu je to ekstremnije. Kada te zadesi nekoliko godina neuspeha, negde decenija, sve te nove ''pozitivne'' dogadjaje vidis kao svetlo na kraju tunela.

Edited by Ta'veren
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Chaos Is Me said:

Mnogo je važno za šampionske aspiracije kad su ti četvrti, peti, šesti igrač po značaju karakterni likovi spremni za svaku vrstu fajta poput Crowdera, Bridgesa, Johnsona. Miami npr nikako nije uspeo da zameni jednog Crowdera. Lik zna da iskamenjari ali je krupan primerak krila koji se ne štedi u odbrani a ne smeš nikako da ga ostavljaš samog za 3. Nema superstara među ovim igračima ali pozicije 3 i 4 su sa rotacijom Bridges, Crowder, Johnson, Craig fantastično zatvorene, pri čemu nijedan od njih ne guši 2 udarna beka i Aytona. Da Sunsi imaju nekog boljeg back up centra bili bi brutalni, sve dok traje ova pointgod faza Paula. 

 

Neko pomenu poređenje Bookera i Middletona, pa Booker i jeste klasa iznad. On je daleko kompletniji napadač od Khrisa, pre svega jer se ne libi da ide na ulaz i dobro završava sa obe ruke, eksplozivniji je, a može da igra i sa loptom i bez nje. Middletonu kad ne upada skok šut iz driblinga, on nema neku alternativu iako je generalno fin igrač.

 

Jrue se jeste ispromašivao ali nema šanse da bi Bucksi do ovde stigli da umesto njega imaju samo malo slabijeg igrača. 

Ja sam poredio Bukera i Midltona. Mislim da je generalni stav pre početka sezone bio da je Kris bolji i da je Buker nespreman za ozbiljne izazove iako talentovan. 

Takođe iz vizure Janisa kome spočitavaju da eto i on igra sa superstarom, a realno nije.

Da se razumemo ja volim igrače kao Midlton, ali jednostavno on je jedna stepenica ispod top nivoa iako je odličan igrač kog je lepo gledati

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

ja zaista nisam cuo da iko middletona racuna u superstara. 

pre par sezona je makar ovde bilo diskusije da li je on uopste allstar u kontinuitetu ali to je naravno njegov plafon. 

 

ne verujem da i bookera ljudi tako gledaju ali njegov plafon je svakako to, da postane jedan. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Milos 3.14 said:

U Americi Krisa dosta cene više nego mi na vox92, a Armani je posle ovog PO definitivno superstar.

 

Naravno da je vox92 pametniji od cele Amerike 😁😁

 

ako neko ceni middletona, to sam ja 

 

sta znam, nisam naleteo na takvu tvrdnju u svim ovim medijima koje bistrim redovno a ne vidim ni zasto bi. ne znam bas da li ima smisla tako bookera zvati na konto jednog plej ofa al kao da je vazno. 

 

onda ima 20 superstarove cca 

posto su i mitchell, murray, tatum i jos neki tu negde 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ma meni je smesno nazivati Giannisa rukometasem ili sta vec (tako se i za Kinga ranije pisalo hmm) -> koji je samo nivo skilla potreban za onu kontrolu lopte, motoroku, koordinaciju, spinove na onu visinu i gradju, potom pregled igre, IQ, deckonja ima apsolutno sve osim suta a i tu nije kao Simmons npr, ubacivao je juce teske midrangeve, trojku, jednom je uspeo i 2 bacanja da pogodi 😄   ali jbg ljudima uvek smeta fizicka dominacija, kao da nije potreban ogroman nivo skilla iskoristiti tu istu. Al ajde...

 

  Finix je juce bas odigrao predobro, sad je na Milvokiju da proba da obrani domaci teren. Imali su 0-2 zaostatak i protiv Bruklinza, problem je sto su ovde obe tekme bile izrazito one-sided. Prvo da se dobije G3 pa polako, nista jos nije izgubljeno... ali jasno je da je Finix sada apsolutni favorit, zahuktali su se potpuno i svi igraju sa neverovatnim samopouzdanjem...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ma strasan kosarkas, neverovatan ball-handling decko ima, pa ne bi bili moguci svi ovi prodori, spinovi i asistencije bez toga, pa to je ono sto je i Kinga odvajalo i pravilo razliku, ball-handling na onu visinu/tezinu, a i za Lebrona se godinama pisalo robot koji igra na fizikalije i snagu, dok nije ubacio finesu i sve ono sto je ubacio nakon prvog mandata iz Klivlenda i kasnije je samo nadogradjivao da moze i sa 35+ da bude lagani no1 , i sad sve manje vidjamo takvih komentara. Giannis ne verujem da ce ni blizu moci da ima taj nivo suta, stepbacka, fejda, dalekometnie trojke i trojke generalno, ali moze to jos malo da upristoji, posebno bacanja. Navijaci mu vec pomazu sa odbrojavanjem 😄  

 

  CP3 ce se verovatno okititi prsten (ako, zasluzio je) i ostali Finixovci, ali Milwaukee je ekipa vec dovoljno na okupu, Giannis radi i napreduje, uradili su ozbiljan posao u ovom plejofu svakako, i najvaznije je da povreda Giannisa nije ostavila nikakav trag, moglo je da bude kobno... Tako da verujem da ce ova ekipa kad-tad osvojiti prsten, iako je to u danasnjem nba toliko nepredvidivo jer se supertimovi sastavljaju brze i lakse nego ikad & povrede kroje...

 

 Moram da pohvalim Mikala Bridgesa, stvarno nisam verovao da cak i on moze da podigne nivo igre u plejofu... Neverovatan corner spot-up tricas, sposoban da ode jako i samog kraja & odigra pristojnu odbranu. Konfiguracija Finiksa je neverovatna -> sto kaze Chaos  Kal, Crowder, Cam Johnson su svi pre svega 3D igraci koje ne guse Bukera, Pola i Ejtona, a opet mogu da iskreiraju nesto za sebe ako prigusti. Mislio sam da ce Finix na stepenik ispod u plejofu, medjutim svi su se digli na nivo vise.... Solidna sporCka prica, nema sta!

 

  Frenso, moze rostilj al mora i basket pre rostilja. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...