Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

1 hour ago, Darko said:

A gde je Nole?!

 

 

1 hour ago, Miki28 said:

Janis sve poene dao iz reketa😁

 

 

pošto su i janis i nole dali sve poene iz reketa, goat atp lista je trenutno

1 nole 2 janis

 

ostale ne znam, ne pratim penis

  • Like 6
  • Ha-ha 12
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Miki28 said:

Janis sve poene dao iz reketa😁

 

Kakva dominacija u ova 2 meca, b2b 40+10 partije. Brutalno

I posle kažu samo se šutiraju trojke u NBA. 😌😬

 

58 minutes ago, oubrevo. said:

 

 

pošto su i janis i nole dali sve poene iz reketa, goat atp lista je trenutno

1 nole 2 janis

 

ostale ne znam, ne pratim penis

Idi bre čoveče, zagrcnu me kafom. 😂

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Drakaris said:

Janis je Goku koji će da spasi svet.

Ma kakvi, nemaju sanse protiv Sunsa. Nece "sudije" izbacit Aytona iz igre, nece Booker ponovit ovakav mec i ono nakbitnije nema trika da Bucksi ponove ovakav mec gdje se pored superstara pojave jos igraca koji daju svoj doprinos

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Miki28 said:

Ma kakvi, nemaju sanse protiv Sunsa. Nece "sudije" izbacit Aytona iz igre, nece Booker ponovit ovakav mec i ono nakbitnije nema trika da Bucksi ponove ovakav mec gdje se pored superstara pojave jos igraca koji daju svoj doprinos

Pa nije ni da u G1 sudije nisu igrale glavnu ulogu. Domaći teren će ovde biti od velikog značaja. Baksima je trenutno najbitnije da odbrane domaći teren.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Drakaris said:

Pa nije ni da u G1 sudije nisu igrale glavnu ulogu. Domaći teren će ovde biti od velikog značaja. Baksima je trenutno najbitnije da odbrane domaći teren.

Ma kakvi, ovo je cisto da ne bude metla. Neko moje misljenje.

 

Bucksi ako uzmu nekako ali pod velikim znakom pitanja nekako game 4 onda uzimaju i game 5 ali sanse su 1%

Edited by Miki28
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Miki28 said:

Ma kakvi, ovo je cisto da ne bude metla. Neko moje misljenje.

 

Bucksi ako uzmu nekako ali pod velikim znakom pitanja nekako game 4 onda uzimaju i game 5 ali sanse su 1%

Cuj njega. Cisto da ne bude metla, panisu Sansi GSW ili CB pa da Milvoki ne moze to da okrene. Kod Sansa mogu svi da sepojave ali ne mogu kod Baksa 🙂 sta ti pises momak..:)

Link to comment
Share on other sites

rumori kazu da se sixersi spremaju trejdovati simmonsa. zainteresovani su toronto, sacramento, minnesota, indiana, cleveland...

 

lakersi kao razmisljaju da vrate ball-a.

 

knicksi zele sextona

 

san antonio, miami, minnesota, dallas zeli collinsa...

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, gggggggg said:

 

knicksi zele sextona

 

 

sama ta zelja za sejom sextonom nije toliki problem, cak je i navodni otkup dzabaka (obi, verovatno 21. pik, knox) ali je problem davanje ugovora na 4-5 godina. 

 

ne znam da li mogu da zamislim gori outcome od ove thibsove sezone upiranja u plej of, od gubitka prilike za top 5 pik na ovom draftu & davanja 5ogodisnjih ugovora randleu i sextonu. to je neki visi mediocre level. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, gggggggg said:

leonard ide na operaciju kolena da zaleci acl. trebalo bi da bude out minimum do playoffa. 

Gde si pročitao minimum do playoff-a? On je imao delimično pokidane ligamente, nisu mu totalno pukli kao Murray-u. Što znači da mu ne bi trebalo toliko vremena da se oporavi, video sam prognoze za oko nove godine/All Star break - ali nigde minimum do playoff-a.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Darko said:

Gde si pročitao minimum do playoff-a? On je imao delimično pokidane ligamente, nisu mu totalno pukli kao Murray-u. Što znači da mu ne bi trebalo toliko vremena da se oporavi, video sam prognoze za oko nove godine/All Star break - ali nigde minimum do playoff-a.

Obicno je oko 3 mjeseca pauza, s obzirom da je Kawhi u pitanju kontam oko januara da se vraca. Da ce biti oprezni sa njegovim povratkom.

 

Nije do playoffa out sa partial tear-om.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Darko said:

Gde si pročitao minimum do playoff-a? On je imao delimično pokidane ligamente, nisu mu totalno pukli kao Murray-u. Što znači da mu ne bi trebalo toliko vremena da se oporavi, video sam prognoze za oko nove godine/All Star break - ali nigde minimum do playoff-a.

 

 

 

cisto sumnjam da bi se leonard vracao tek tako u sred sezone. mozda par nedelje pre playoffa...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...