Jump to content

KK Partizan 20/21


uvrnuto

Recommended Posts

1 hour ago, Cooper said:

Kaze specijalni da cemo i komsije i mi dobiti podjednaku novcanu pomoc, samo sto mi odavno krpimo kraj sa krajem, dok za one...

to je standardna prica

i komunisti i postkomunisti i zuti i koferce i ovi sad tvrde kako partizan zvezda sve podjednako , ne ne nema favorizovanih, nista pristrasno ni po babu ni po stricevima 

Link to comment
Share on other sites

Dobro bre mora li svakog jutra taj pevac u zoru, trube, budilnici sa crkvenim zvonom?

 

Posle se čudite što smo uveče posle utakmice svi nadrkani. Pa normalno kad ti ovako krene dan.

 

Subota je ocamujebem, vreme je za lagano buđenje uz nešto ovako...

 

 

Pa posle laganog buđenja i još dva sata izležavanja i meškoljenja, može polako da se ustaje i sprema kafica. Pa onda bar još dva sata  u pidžamama, lagana priprema za poslove koji te čekaju u toku dana. I onda ima šanse da utakmicu dočekaš k'o čovek. Sve mora čiča da vas uči.

 

 

 

 

još od pola osam jutros sam na poslu jebo me pas, tačno ću da zahrčem na pola prve četvrtine

  • Like 5
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Cibona sam gledao prošlo kolo protiv Splita i baš su počeli jako fizički prvo poluvreme tako da to treba očekivati i danas plus domaći teren, mislim njima publika ne nedostaje 😁, tako da treba ispariratii u startu da se ne udje u dodatnu nervozu. Tenzija kod nas postoji nadam se da ćemo je kanalisati i odigrati dobro.

Valjalo bi vidjeti Mozlija danas

Edited by odupri se ludilu
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Malo hladnije glave... ne mogu ni previse da im zamerim zalaganje (osim cmm). Bilo ga je skoro od svih Ali sledece mora hitno da se desi, ako mislimo nesto da uradimo:

 

1. Bolja koncentracija u napadu

2. Cmm da prestane biti debil. Od najsigurnijeg igraca je postao stetocina i igrac manje

3. Hitno da se vrate Zli i Jare.

 

 

PS. Koji je qrac Miki i faulovima u napadu!? Nisam to primetio kod njega do pre 2 kola. Cak je poceo biti dobar u zadnje vreme. What gives?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...