Jump to content

KK Partizan 20/21


uvrnuto

Recommended Posts

21 minutes ago, Alek The Great said:
27 minutes ago, Jakob Aman said:
Biće naučna fantastika dobiti neku od tri naredne utakmice sa ovakvom igrom.
Ovo nije moj Partizan. 

Ti Partizan pratis onda od prosle godine. E kakvi su sve balvani igrali za nas ovo je zlato.

Mislim da se još nisi bio ni rodio kad sam počeo da pratim Partizan. 

Link to comment
Share on other sites

Očigledno je da je Tomas dovoljan sam sebi a kada mu pridodas cmm onda je to problem koji se prenese na cijelu ekipu osakacenu povredom Jareta i Mozlija koji su esencija prošlogodišnje ekipe i uspjeha.

Ovo bi Vlado izgubio jer nema taj trenerski zanat u sebi kao što ga ima Saso. I čini mi se da trener vidi ono što je očigledno i to je napredak. Odsustvo s jankovića je napredak. Treba ozbiljno pokušati dovesti u red cmm (dati mu najnoviji maybelline eyeliner)jer vremena nema pogotovu u odsustvu Jareta. Ja bih zamolio Gordić da izgura malo više naredni period.

Inače dobri su bili i Paige i Rade, Danguba, Gorda i Jankela na kraju ta petorka je završila utakmicu.

Ja nekako gledam pozitivno a nadu mi daje da će trener znati da riješi ovaj čvor. 

Inače je .ebali smo čvorka  

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, odupri se ludilu said:

A sa razglasa užas je moja furka

 

Sasvim primereno. Pomislih tada, ovo je najbolji komentar utakmice.

 

33 minutes ago, realno *w said:

Zagor i Janković + 20

 

CMM i Mika  po -12

 

Taj +/- često zna da prikaže pogrešnu sliku, ali ovo je sasvim realno i odlično dočarava kako je ko igrao. Janković je jedno tri puta bolji igrač od Mike i to je sve što bi trebalo da znamo o Miki. Samo je Gagić uspevao tako da me izuje. Mada Mika je kratko tu, ima dovoljno vremena i potencijala da pretekne Gagulu.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Duel dve užasno nekonstantne ekipe, s tim što kod nas to dolazi iz problema promene trenera i manjka samopouzdanja usled tog diskontinuiteta, a kod njih usled mladosti i neiskustva, a i manjka objektivnog kvaliteta. 

 

Drago mi je što su pali u trećoj zato što nisu ni zaslužili da vode 10 na poluvremenu. Što bi reko el grande Kari - nekad je najgora stvar koja može da ti se desi pobeda a igrao si loše. Nadam se da će shvatiti da ne mogu da spuste intenzitet igre u odbrani i da ne smeju da budu lenji pri pasovima, posebno pri ulaznom pasu. Ostaje naravno problem centra, više u odbrani nego u napadu, ali to se neće do rešiti već će uslediti krpljenje sa Mozlijem. 

 

Kod njih mi se, pored Prkačina, jako svideo Dreznjak, 21. god, odličan šut, a ne stidi se ni odbrane. Voleo bih tako nekog mladog beka u KKP, pa da vidimo hoće li procvetati... ali avaj

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Arsenije Pesic said:

 

Sasvim primereno. Pomislih tada, ovo je najbolji komentar utakmice.

 

 

Taj +/- često zna da prikaže pogrešnu sliku, ali ovo je sasvim realno i odlično dočarava kako je ko igrao. Janković je jedno tri puta bolji igrač od Mike i to je sve što bi trebalo da znamo o Miki. Samo je Gagić uspevao tako da me izuje. Mada Mika je kratko tu, ima dovoljno vremena i potencijala da pretekne Gagulu.

ja mislim da Mika neće dugo ostati

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 -------------------------------------

Odličan Rade u prvom pol,  trebao ga je ranije ubaciti u trećoj četvrtini. Mada su u tom periodu Cibosi prosuli sve energije što su imali. Vidjelo se da ne mogu onako do kraja, što nije opravdanje za našu igru.

 

Ne znam šta je sa Kodijem a sve mi se čini da je nešto iz svlačionice, onaj pogled prema Novici dosta govori 

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Ne sam Safete said:

ja mislim da Mika neće dugo ostati

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 -------------------------------------

Odličan Rade u prvom pol,  trebao ga je ranije ubaciti u trećoj četvrtini. Mada su u tom periodu Cibosi prosuli sve energije što su imali. Vidjelo se da ne mogu onako do kraja, što nije opravdanje za našu igru.

 

Ne znam šta je sa Kodijem a sve mi se čini da je nešto iz svlačionice, onaj pogled prema Novici dosta govori 

 

I ja bih rekao da nešto ne štima sa Kodijem. Mozda je hteo da ide, a niste ga pustili... 

 

 

 

 

 

Prozvah ja Jankovica prošle nedelje da mi se cini da moze bolje. Doduše Cibona je bas tanka na centru. Videcemo protiv Uniksa. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, propolis said:

 

I ja bih rekao da nešto ne štima sa Kodijem. Mozda je hteo da ide, a niste ga pustili... 

 

 

 

 

 

Prozvah ja Jankovica prošle nedelje da mi se cini da moze bolje. Doduše Cibona je bas tanka na centru. Videcemo protiv Uniksa. 

Prvi deo posta kao najgora žuta štampa. Čuj možda je hteo da ode bla bla...

Očajno.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...