Jump to content

KK Partizan 20/21


uvrnuto

Recommended Posts

6 hours ago, SteveFrancis#3 said:

Bilo bi bas izuzetno glupo ne pojacati se. Ako nema novca za neko iskusnije ime u Evropi, draft je iza krivine i bice da se probere.

 

već sam pominjao na zvezdinoj temi: mislim da će zbog korone mnogo više nedraftovanih igrača nego inače kao proud boys visiti u g league i biti u stand back & stand by modeu. nekako mi izgleda neminovno da će biti zaraženih virusom u buljucima bez bubblea i da će se potpisivati puno 10odnevnih ugovora ove sezone.

 

takođe, nije baš mladima tako lako da započinju profi karijeru u slično - koronaškoj evropi bez minimuma sigurnosti koju matična država nosi

 

drugim rečima, ne verujem u čekanje igrača koji već nisu u evropi ili bar nisu bili, tj znaju gde dolaze

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, đubrivo. said:

 

već sam pominjao na zvezdinoj temi: mislim da će zbog korone mnogo više nedraftovanih igrača nego inače kao proud boys visiti u g league i biti u stand back & stand by modeu. nekako mi izgleda neminovno da će biti zaraženih virusom u buljucima bez bubblea i da će se potpisivati puno 10odnevnih ugovora ove sezone.

 

takođe, nije baš mladima tako lako da započinju profi karijeru u slično - koronaškoj evropi bez minimuma sigurnosti koju matična država nosi

 

drugim rečima, ne verujem u čekanje igrača koji već nisu u evropi ili bar nisu bili, tj znaju gde dolaze

DON'T SAY THAT!

HYG60k.gif

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, đubrivo. said:

 

već sam pominjao na zvezdinoj temi: mislim da će zbog korone mnogo više nedraftovanih igrača nego inače kao proud boys visiti u g league i biti u stand back & stand by modeu. nekako mi izgleda neminovno da će biti zaraženih virusom u buljucima bez bubblea i da će se potpisivati puno 10odnevnih ugovora ove sezone.

 

takođe, nije baš mladima tako lako da započinju profi karijeru u slično - koronaškoj evropi bez minimuma sigurnosti koju matična država nosi

 

drugim rečima, ne verujem u čekanje igrača koji već nisu u evropi ili bar nisu bili, tj znaju gde dolaze

7MEF.gif

Link to comment
Share on other sites

Primjecujem da, za razliku od pocetka kacenja gifova jos na starom forumu, vecina ljudi danas kachi neke gifove koji ili totalno nemaju veze sa temom ili sa postovima(rjedji slucaj,), ili je autor posta pogresno razumio gif pa se blamira pred svekolikim forumljem(cesci slucaj,nazalost) 😑

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Alek The Great said:

Ostoja je predsednik kluba, apsolutno nema (ne bi trebao da ima) veze sa odabirom trenera. Imamo mi coveka zaduzenog za to, sedeo je juce nedaleko od novog trenera, samo ga kamera slabo hvatala.

Nisi upoznat sa desavanjima u vasem klubu. Ostoja je prvi i zadnji koji se pita u vezi trenera. Za sad se pokazao kao odlican predsjednik.

Link to comment
Share on other sites

Pa ti idi u Francusku, pa navijaj tamo za neki klub. Mada videcemo kako ce i oni proci kad pocne da se oseca ovo oko korone. Ovo je Srbija, Partizan nije privatni klub. Predsednik mora imati umeca da nadje sponzore i da nekako finansira klub. Videli smo sta je bilo sa Danilovicem i Pekovicem, posle cijeg vodjenja je napravljen dug koji se jos uvek vuce. Mislis da bi CZV danas postojala da ju je pre 10-ak godina preuzeo npr Nebojsa Ilic ili Rakocevic (da je malo ranije zavrsio karijeru)?!

Link to comment
Share on other sites

Nego ima li kakvih naznaka  šta bi smo mi mogli već večeras da očekujemo, korigujemo. Znam da je spisak potreba velik ali ja očekujem bolju koncentraciju pa i bolja bacanja u skladu sa tim. Nešto kontam da bi uloge i minute večeras mogle da ukažu na budući slijed dogadjaja. 

I da nešto  se ne sjećam da se Realni oglasio povodom novog trenera a volio bih čuti njegovo mišljenje.

 

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, odupri se ludilu said:

Nego ima li kakvih naznaka  šta bi smo mi mogli već večeras da očekujemo, korigujemo. Znam da je spisak potreba velik ali ja očekujem bolju koncentraciju pa i bolja bacanja u skladu sa tim. Nešto kontam da bi uloge i minute večeras mogle da ukažu na budući slijed dogadjaja. 

I da nešto  se ne sjećam da se Realni oglasio povodom novog trenera a volio bih čuti njegovo mišljenje.

 

Kad reče bacanja, jesmo mi prošle sezone bili mnooogo bolji u tom segmentu? Iz glave mislim da nam je to jedna od boljih sezona.

Mislim da će odbrana da pršti i da će Rade da traži slobodan dan sutra bez treninga.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...