Jump to content

KK Partizan 20/21


uvrnuto

Recommended Posts

15 minutes ago, Alek The Great said:
19 minutes ago, Xpert said:
Basaksehir dobio Huventud u gostima... zanimljivo. Mozemo i mi da ih drknemo onda.

Bez Tomica i Ribasa. Nadam se da nece ni protiv nas.

 

Nek igraju i kompletni. Jos tamo su bili zreli za pranje.

Joke aside, bilo bi lepo da odtankuju i nas, a mi taman da ne pregorimo sve lampice pred derbi.

Link to comment
Share on other sites

Čestitam komšije! Veoma važna pobeda za vas!

Odmah da se ogradim da sam gledao samo drugo poluvreme i stvarno sam uživao. Baš je bila lepa utakmica za gledanje, volim brze utakmice, kada sudija ne secka utakmicu, malo slobodnih bacanja, pregršt lepih koševa.

Imao sam utisak da celu treću četvrtinu neće niko promašiti. Bio je to pravi revolveraški okršaj na jednoj strani Pejdza, a na drugog Smitha. 

U većem delu utakmice igrali ste odličnu odbranu, jesu oni pogodili dosta šuteva za 3, ali to je sve bilo preko ruke iz veoma teških pozicija.

Ono što sam vas gledao ove sezone, Danguba je baš igrao dobro. Dobra odbrana i šut za 3 kada je sam. To je i ono što treba da radi, da ne improvizuje jer je i danas imao par promašaja preko ruke.

Odmah se vidi prisutnost Mozlija na parketu, milina ga je gledati kako prati beka i lepi ga.

Izgleda da Pejdz pronalazi svoju ulogu kod Filipovskog, treba mu dati slobode jer je vaš najbolji šuter, ali nisam izmislio toplu vodu, već to znate.

Da vam se vrati Jare i još jedan tehnički potkovan igrač pod košem pa da se šibamo.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Mozli ❤️❤️❤️❤️

 

Koliko sam uživao, konačno basket sa smislom. Videlo se da se cimaju i da pokrivaju jedan drugog, angažovanje, koncentracija - moramo ovo da postavimo kao minimum standarda. Neće brat Markus da pogodi 8 od 10 uvek niti će Danga da igra ovako cele sezone, ali se sad vidi da je moguće imati ovakav nivo energije i angažovanja u igri. Ono što bi me def ubedilo da nešto ide na bolje je isti nivo koncentracije u igri vs Juventud, u šta ne verujem, jer ako smo išta pokazali ove godine to je da ne možemo da spojimo dve utakmice u vrhunskom ritmu.

 

I još jednom - MOZLI MOZLI MOZLI ❤️❤️❤️

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mozli [emoji3590][emoji3590][emoji3590][emoji3590]  

Koliko sam uživao, konačno basket sa smislom. Videlo se da se cimaju i da pokrivaju jedan drugog, angažovanje, koncentracija - moramo ovo da postavimo kao minimum standarda. Neće brat Markus da pogodi 8 od 10 uvek niti će Danga da igra ovako cele sezone, ali se sad vidi da je moguće imati ovakav nivo energije i angažovanja u igri. Ono što bi me def ubedilo da nešto ide na bolje je isti nivo koncentracije u igri vs Juventud, u šta ne verujem, jer ako smo išta pokazali ove godine to je da ne možemo da spojimo dve utakmice u vrhunskom ritmu.

 

I još jednom - MOZLI MOZLI MOZLI [emoji3590][emoji3590][emoji3590]

 

Videćemo. Imamo trenera za razliku od prethodnih utakmica. 

Sinoć, rekao bih ni jednu grešku nije imao u vođenju. Ovi što znaju su uzeli dosta minuta, ovi što ne znaju su igrali samo koliko je bilo nužno.

 

Jedina malo zakasnela odluka je što nije zamenio Gordića posle dva srljanja u napadu, nego je čekao da se skroz istopi prednost ali mu ne zameram jer ga je posle prikovao za klupu do kraja.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

@Patriota iz kaucaOvaj... mislim da si malo pogrešio mesto. Ovo nije vajber grupa likova koji upravljaju KKP-om, tako da ako se 9.265 puta pomene da Gordić ne valja to neće imati uticaja kod Sašoa ili Ostoje. 

 

Profa Nikolić je svojevremeno govorio da je jedan stranac pola tima a dvojica su ceo tim. Ako tu izjavu prilgodimo današnjem vremenu, jedan igrač može da značajno izmeni fizionomiju tima a dvojica u potpunosti. Naravno, to je topla voda jer znamo koliko znače Mozli i Jare, što se sinoć i pokazalo kad je prvi u pitanju.

 

Taj neki 4/5, da Sašo ubedi Zagora i Dangubu da mogu slobodno u kontinuitetu da igraju dobro i da im niko neće ništa reći zbog toga, pa da se pošibamo sa svima.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Barkley#34 said:

Baš htedoh da napišem da je ovo Radetova partija za ovaj deo sezone. Sledeća je negde na proleće.

Nije Rade bio loš ni protiv Cibone, pogotovo prvo pol ... pride je bio na klupi u onom periodu kad smo izgledali kao grupa gradjana.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

------------------------------------------------------------------------

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ovde sam se ukakio :classic_biggrin: srećom iščeprka je Rasho

 

 

Edited by Ne sam Safete
  • Like 7
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Sa stranice (he-he, stranice) Evrokupa:

 

"Partizan NIS Belgrade's first EuroCup game under new head coach Saso Filipovski was one for the record books. With 16 triples, Partizan set a club record for threes in a game and Marcus Paige, who made half of them, also set a club record for threes by a player. The fact that the team shot 55.2% from downtown – its second-best ever in the EuroCup – was too much for UNICS Kazan in a close game that Partizan won 89-86."

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Barkley#34 said:

Postavljaš nove standarde, zaključuješ na osnovu pola statistike.

 

Kazanci su dali 13 trojki uz šut od svega 54,2%. I to znači nešto.

 

pretpostavljam da znači da ste igrali lošu odbranu

 

arnold-rave-glow-sticks.gif

 

 

 

 

 

 

 

ma dobro, lepo sam napisao da nisam gledao, šta se ljutite jebo vas pas ludi

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Ma ne ljutim se ali odakle ti ono o prostoru za preveliku sreću?

 

Srećni smo što smo imali malo praznih minuta, što se 'Zli vratio, igrači na trojci nisu nestali, pokazana je neka borbenost, odgovorili smo na polivanje Kazanja u 1/2, Pejdž je eksplodirao, dobili smo protivnika koji nas je upropastio pre metar dana... ličili smo na nešto. Malo li je?

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Barkley#34 said:

Ma ne ljutim se ali odakle ti ono o prostoru za preveliku sreću?

 

 

ma nema veze, znaš ono kada ćiri blaževiću, kada je tek postao selektor hrvatske a nešto izgubili, novinar kaže kako "sustav nema veze s'mozgom" a ćiro će "kako sustav nema veze s'mozgom kada je produkt mog mozga?"

 

tako i ja, samo sam primetio na osnovu tvog citata da se tekme u kojima tim šutira izvanredno i u velikom broju trice, obično završavaju daleko pre kraja 

 

nisam došao da vam pričam na osnovu nečega što nisam gledao, niti sam "optuživao" ikoga da se preterano raduje, floskula koja bi trebalo da opiše tu nesrazmeru u broju pogođenih trici i rezultata / neizvesnosti.

 

isto kao što sam juče otišao na topik odmah nakon tekme i vidim "mozli" "mozli" gif o mozliju" "mozli" pa sam se zapitao kako to da niko ne baci 5aka poageu za 8/10, pa sise čudio što ne znam da ste mu gradili spomenik zahvalnosti na lajvu

 

eto, očekivao sam eventualno neku lajnu koja objašnjava gorepomenutu nesrazmeru a nisam ni to u suštini  ( :

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...