Jump to content

KK Partizan 20/21


uvrnuto

Recommended Posts

Prvo moram reci kako je lekovita bila pauza od 7 dana, manje sam se nervirala jer sam odmorila :classic_biggrin:

Pobeda je bitna a jos smo mi daleko od dobre situacije, nije da imamo vremena ali mora se biti strpljiv, nazalost nema carobnog stapica. Cestitke Filipovskom na uspesnom debiju, ima nesto umirujuce u debeloj silueti na klupi :classic_biggrin:

  • Like 5
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Par crtica:

- Nikola Janković odigra najbolju tekmu u dosadašnjem delu sezone i opet vidiš koliko to nije to

- Koji je majstor zaključio da Mika ima kvalitet za prvog centra EC ekipe, apsolutno mi je nejasno

- Danguba sa druge strane igrao tačno ono što treba. Naravno, neće uvek imati ovakav procenat šuta ali da se stabilizuje na 50% uz malu potrošnju i dosta kretanja u napadu, a onakvu flaster odbranu, ja veoma zadovoljan. 

- Saško rotirao dok nije našao dobitnu kombinaciju. Interesantno mi je da je u momentima kada smo lomili bila visoka spoljna postava sa Dangubom na 2 i Zagorom na 3. Mi lajki 🙂

- Novica still got the game čak i onako kljakav

- Sve u svemu i dalje našoj igri fali dosta, ali se nazire bar za sad da se trener ne gubi u rotacijama i da će biti neke hijerarhije, neke živine. Za prvu tekmu dosta.

Za nastavak sezone je veoma bitno da uspe da nađe neki zajednički jezik sa CMM, jer ovo što dečko igra nije ono što je nama potrebno. A zna bolje, to smo već videli

 

 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Marvin said:

Par crtica:

- Nikola Janković odigra najbolju tekmu u dosadašnjem delu sezone i opet vidiš koliko to nije to

 

Ovo je bila vrhunska demonstracija toga koliko statistika može da prevari.  Mada i ta statika nije toliko sjajna, kada centar ima 15 poena, a 12 indeks, znaš da tu nešto smrdi. 

Baš loš, jednostavno igrač da pokrpi 10ak min po tekmi i to je to.

 

 

12 hours ago, Marvin said:

- Koji je majstor zaključio da Mika ima kvalitet za prvog centra EC ekipe, apsolutno mi je nejasno

 

Ovo pitanje se provlači od početka. Razumeo bih ja da je on neko ko je nekad igrao na visokom nivou, pa je u padu forme, ili nešto slično, ali on je tokom cele karijere ispodprosečan. Naravno, kod nas postoji samo odgovornost trenera, igrača, ne i sportskog direktora i onoga ko ga je birao.

 

Ne možeš zameriti nekome kada kiksne sa Parahuskim, čovekom koji je sezonu pre nas igrao na vrhunskom nivou. Nešto mu se desi, psihički ili fizički, pukne igrač i to je to. 

Inače je i posle nas odigrao strašno slabo za Strazbur, a ove godine ne igra košarku.

 

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Tegi šalje poruke, u maniru najvećih majstora propagande, sa kadrom trenera koji priča svoju priču to nam je što nam je a u pozadini Mozli skakuce sa loptom. Cela radnja počinje sa koprcanjem Jareta po podu sa gipsom na desnoj ruci. I onda u stilu stare škole filma ako se puška pojavi na početku filma do kraja će i da opali, na 5 minuta i 34 sekunde Jare komada sopstvenom levicom gips na desnici. Što bi Miki Bunjuel (Berček)u Nacionalnoj klasi rekao: Kako montira .ebote !

  • Like 7
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Šteta što se ovako završilo sa Šćepom. Uopšte nisam očekivao kompletan raspad, mislio sam da ćemo biti negde između toga i onoga gde smo stali sa Trinkijem, i to bliže ovom drugom. Težak zajeb očigledno, ali i dalje mi nije nijednog trenutka žao što je Šćepa dobio šansu, toliko je svakako zaslužio. I verovatno nije isključivi krivac za raspad, ali nije bilo drugog rešenja nego da on ode. Srećno mu bilo.

 

Protiv Zadra sam u jednom trenutku pomislio da nam je VJ novi trener, jer su nam zaigrali njegovi omiljeni igrači, Pristup i Energija. Mnogo veći effort u odbrani i na skoku je doneo rezultat, bez toga bi nam i Zadar dao 80+ poena, jer smo stvarno jadni i trebaće mnogo vremena i strpljenja da se ovo zakrpi i opravi.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

eurocup sajt vas podjebava:

 

Marquee matchup

The duel between Reyer's go-to scorer Mike Bramos and Partizan's do-it-all swingman Rade Zagorac will have a major impact on this game. Bramos, who leads Reyer with 15.4 points per game on 61.8% three-point shooting, is a player whose elite shooting ability means he can never be left alone and Zagorac's high motor means he can be counted on to hound Bramos whenever they are both on the floor. 

  • Like 5
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

Vrlo bitna tekma sutra. Eventualnom pobedom bili bismo na dobrom putu da obezbedimo 4. mesto jer bismo imali pobedu više i bolji međusobni skor od Venecije. Sa pobedama protiv Uniksa i Turaka kod kuće mislim da bismo se prilično približili prolazu dalje pred put u Francusku. Huventud sam i zaboravio...ali aj da kažemo da bismo tu verovatno imali luksuz da ne dobijemo, ako dobijemo Veneciju i ove dve gore spomenute.

 

Generalno, grupa je ispala zajebana zato što se Huventud izdvojio gore a Turci na dnu. Preostale 4 ekipe će se boriti do poslednjeg kola za 3 mesta a nas ozbiljno jebe poraz od 23 razlike u Rusiji i -13 od Francuza kod kuće. S druge strane imamo onu ubedljivu pobedu protiv Venecije (+22) i to bi trebalo valorizovati. Oni su nam meta za izbacivanje iz prva 4 iako su svi predviđali da će Turci i Francuzi skoro sigurno biti na dnu.

 

30 minutes ago, Alex_Serbia said:

Jebao nas kiks protiv Burza.

 

Upravo tako. Sa tom pobedom, koja je bila očekivana, bili bismo mnogo mirniji. Ovako, sve opcije su igri - i da budemo 2. i da budemo 5.

EDIT: Bilo bi dobro da Turci nekako zveknu Uniks kod kuće danas, ako je moguće

Edited by pendulum
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Pravo da vam kažem nešto se i ne sikiram ...ukljucim tv kad tamo završnica balo tek me aba2 lige sparsi borac bl ..igraju Gegić, Djumic, Bane Djekic, a Vrabac prerastao ovaj nivo.

Nije ova naša ekipa ni loša čega smo se nadgledali.

Sutra da se pokrljamo pa ako udjemo u egal završnicu da ih na frku mlatnemo to bi mi game plan bio.   

Edited by odupri se ludilu
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...