Jump to content

KK Partizan 20/21


uvrnuto

Recommended Posts

3 minutes ago, Barkley#34 said:

Bio je mnogo bolji na početku u odnosu na ono što je postao kasnije. Na stranu šut koji ga je prvo nenormalno išao a posle lagano izdavao.

Ne zelim sad da ispadne da provociram ali pre svega mislim da su to na pocetku bili njegove nerealne partije jer ga je sut bas sluzio i kad se vratio na svoj nivo suta tako su mu igre pocele i da padaju...

Ipak ste kao tim sa njim jako nekompatibilni jer nemate dosta pouzdanih sutera(samo Pejdz pa ko posle njega) i onda su protivnici mogli da skupljaju u reket i da onemoguce mu prodor igru a i kad je dolazio do te retke tranzicije desavalo se da sve dobro odradi pa promasi takoreci zicer zbog nedostatka samopouzdanja.Msm da je glavni problem sto je on ipak bio nesuter na ovakav vas sastav da je bio okruzen kako takvim suterima da bi onda bio dosta bolji. :))

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Cooper said:

Šta je tu zanimljivo?

Ne znam zašto bi leteo kada bi retko ko bolje izašao na kraj sa ovim igračima u ovakvim uslovima.

Pa ima neki trač da su mu pripremili otkaz ako ne dobije Zvezdu. Navodno je ista priča bila i protiv Lokomotive ali je Partizan dobio. Po istom traču trebalo bi da ga zameni prvi pomoćnik.

 

Jedina logika je da su rešili još da uštede i na plati trenera. Ne vidim nijedan drugi razlog za tako nešto. Ako se uopšte obistini.

 

Elem, čestitke na borbi i fer pleju. Imali ste nas nekoliko puta na kolenima ali vam se izgleda nije igralo finale.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, Luchifer89 said:

Pobedio je bolji tim.
Čestitke navijačima crvene zvezde.
Ognjene druže, napuštaj brod koji tone.
Ostatak ekipe je na pravom mestu - gomila klovnova u cirkusu

Sent from my HD1913 using Tapatalk
 

 

Bagovao forum malopre.

 

Prvo hvala za cestitke. 

 

Ja sam, uz sve postovanje, ocekivao znatno laksu pobedu Zvezde, delimicno je to zbog mojih navijackih preferencija, ali mislim da i ovakvi polovni imamo bas dosta bolji tim od Partizana.

 

Vi nemate krilnog igraca, na cetvorci imate Tomasa koji igra Jo-Jo sezonu i penzionera Novicu. Vi prakticno imate samo 5 upotrebljivih igraca. Tako da je ovakva Zvezda tu negde po kvalitetu.

 

Treneri ne mogu da se porede. Da je nama Radonja a vama Trinki pa da razapnemo koplja. Ovaj vegeterijanac od 150 kila je smesan.

2 minutes ago, Decembarski said:

Korake Jaramaza naravno nisi primetio u vasem predzadnjem napadu .

Taman posla.

 

Raspravljas sa Tegeltijom?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, John Terry said:

 

Bagovao forum malopre.

 

Prvo hvala za cestitke. 

 

Ja sam, uz sve postovanje, ocekivao znatno laksu pobedu Zvezde, delimicno je to zbog mojih navijackih preferencija, ali mislim da i ovakvi polovni imamo bas dosta bolji tim od Partizana.

 

Vi nemate krilnog igraca, na cetvorci imate Tomasa koji igra Jo-Jo sezonu i penzionera Novicu. Vi prakticno imate samo 5 upotrebljivih igraca. Tako da je ovakva Zvezda tu negde po kvalitetu.

 

Treneri ne mogu da se porede. Da je nama Radonja a vama Trinki pa da razapnemo koplja. Ovaj vegeterijanac od 150 kila je smesan.

 

Raspravljas sa Tegeltijom?

Tu su negde.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Kakva usteda otkazom? Aman ljudi, otkaz se ne moze dati bez obostrane saglasnosti, a sumnjam da u istom stoji kvota pobeda i plasman u Kupu. Znam da je ovo Srbija ali sistem grize savesti i emo ucena ne prolazi bas kod svih.

 

Speaking of, KMM je jos uvek tu (ako sam dobro obavesten), ugovor nije raskinut, jer zasto bi decko isao na svoju stetu? A to povlaci pitanje - za koji kurac placamo igraca x puta boljeg od Džošue da sedi u Beogradu?

Edited by Alex_Serbia
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Betolingar Misdongard said:

Šta izvodi Tomas sa onim skokovima nakon slobodnog bacanja? Baš čudno izgleda. 

 

Ako lopta ne prodje odmah kroz obruc moze da je skida, a skace samo kad ste imali 1 igraca na skoku, pa je manji rizik da bude off reb. Cudno je izgledalo jer je svaki put bilo bez koske, a i on malo prerano skoci 😃

 

Ovo od Davidovca, zar nije pre toga Lojd pogodio obruc, a zapisnicki sto nije resetovao sat? Ja se zato nisam ni potresao sto im je ovo priznato 😃

 

Sve ste rekli o Perkinsu, a ja necu propustiti Zakurca. Svi se bacaju po parketu na kraju dok smotanom sindikalcu lopta prolazi kroz noge. Izvodi onaj muceni aut na kraju, tek smo krenuli u kretnje, sudija mu urucuje loptu i on je odmah baca u bunar, a Mozli 2m od kosa🙈 valjda retarda necemo gledati sledece sezone

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, nlavrnja said:

Ovo od Davidovca, zar nije pre toga Lojd pogodio obruc, a zapisnicki sto nije resetovao sat? Ja se zato nisam ni potresao sto im je ovo priznato 😃

 

 I meni se tako cini. Vidi se na snimku da 2 puta  u nesto udara (menja pravac) a jedno od ta dva onda mora biti obruc.

 

Inace, cini mi se da ja grafika Arene bas dosta kasnila danas. Par puta sam primetio da sat na kosu i na grafici arene nije sinhronizovan. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...