Jump to content

KK Partizan 20/21


uvrnuto

Recommended Posts

10 hours ago, Alex_Serbia said:

Kakva usteda otkazom? Aman ljudi, otkaz se ne moze dati bez obostrane saglasnosti, a sumnjam da u istom stoji kvota pobeda i plasman u Kupu. Znam da je ovo Srbija ali sistem grize savesti i emo ucena ne prolazi bas kod svih.

 

Speaking of, KMM je jos uvek tu (ako sam dobro obavesten), ugovor nije raskinut, jer zasto bi decko isao na svoju stetu? A to povlaci pitanje - za koji kurac placamo igraca x puta boljeg od Džošue da sedi u Beogradu?

Zapanjen sam do koje mere kod Srba ide nepoznavanje osnovnih elemenata prava. Jeste da smo evo vec 70 i koju godinu van svih pravnih civilizacijskih tekovina, ali mislim da je red da naucimo da jednostranim raskidanjem ugovora ne dolazi do ustede, vec samo do toga da igrac vise nije u sastavu, ali platica uredno leze. Jednostrani raskid ugovora ima smisla ako se time pozitivno menja hemija ekipe, ali finansije trpe podjednako, ako ne i vise u slucaju da se dovede zamena.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, kokodakalo said:

Zapanjen sam do koje mere kod Srba ide nepoznavanje osnovnih elemenata prava. Jeste da smo evo vec 70 i koju godinu van svih pravnih civilizacijskih tekovina, ali mislim da je red da naucimo da jednostranim raskidanjem ugovora ne dolazi do ustede, vec samo do toga da igrac vise nije u sastavu, ali platica uredno leze. Jednostrani raskid ugovora ima smisla ako se time pozitivno menja hemija ekipe, ali finansije trpe podjednako, ako ne i vise u slucaju da se dovede zamena.

A ako se napravi ugovor po kom klub može na kraju bilo kog meseca raskinuti ugovor uz neku simboličnu naknadu?

 

 

Je l' ovo bio faul nad MIkom u skoku, tj. jedan pre skoka i jedan u toku borbe za loptu?

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Barkley#34 said:

A ako se napravi ugovor po kom klub može na kraju bilo kog meseca raskinuti ugovor uz neku simboličnu naknadu?

 

 

Je l' ovo bio faul nad MIkom u skoku, tj. jedan pre skoka i jedan u toku borbe za loptu?

 

U teoriji, da. Ali ne znam koji trener bi pristao na to. Uostalom, pregovori sa njim su se solidno otegli, pre konacnog dogovora. Sumnjam da ima ta klauzula u Sasinom ugovoru.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Barkley#34 said:

A ako se napravi ugovor po kom klub može na kraju bilo kog meseca raskinuti ugovor uz neku simboličnu naknadu?

 

 

Je l' ovo bio faul nad MIkom u skoku, tj. jedan pre skoka i jedan u toku borbe za loptu?

Je Lazić gura Miku u leđa ali zatim i isto tako Rade gura Davidovca u leđa i stvara šansu da postigne koš što bi i bio da je ušla . dva faula nisu vidjeli 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Alex_Serbia said:

Moram istaci da je onaj ulazak Radonje u teren, gde je Pejdz bukvalno mogao da oseti njegov glavić...ipak velika sudijska greska za nedosudjenu tehnicku. Bez obzira na cuveno srpsko to se ne svira u tim momentima.

 

Pa to isto je radio i Dule, ne vidim neki problem u tome, sve dok ne dodje do direktnog kontakta, tj. do opstrukcije igre.

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, K.Dot said:

 

Pa to isto je radio i Dule, ne vidim neki problem u tome, sve dok ne dodje do direktnog kontakta, tj. do opstrukcije igre.

On je retko kad bio van terena ,samo u momentima dok ga Tosa vuce ka klupi dok pominje I cetvrto koleno po spisku 😂😂😂

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Skauting komšija je izgubio tesnu završnicu. Preforsirali su pritisak na Lojdu koji će sve jedno svojih dvadesetak isporučiti na kvantitet i kad mu je ladna ruka...tako su i napravili presudni faul. Jare je sigurno pola sata efektivno jurio Lojda a u napadu bio prva opcija. Rezultat: Dedu je faulirao u zadnjem minutu tako što su ga noge izdale: obema rukama kontakt na telo i nastavlja da gura dok obojica nisu pali. Klasičan otkaz motorike. Ne razumem zašto Deda nije ganjan u prenosu. Bez bloka je prenosio loptu u zadnjoj četvrtini...iščeprkali bi mu bar jedan posed ili bi umoran promašio bacanje. Uskoka na dijetu...na tajm autu guta vazduh. Dobrivoje se baš isprepadao. Ona bacanja su sramota za krilo meke ruke sa tim stažom u timu. Derbi majkumu.

 

 

 

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Tamburinjo said:

Filipovski je uspeo da predvidi sve osim Uskokovica, bila dobra tekma svakako, barem ono kad nije seckao strim. 

 

Uvelicaste i ovaj uspeh kkcz, sve se odvija po planu i programu da ne kazem po UPPR-u. 

I samo da pozdravm ovog novog Salty Kupera 🙂

 

 

pardon my ignorance. jel´ to UPPR znači unaprijed pripremljen plan reorganizacije.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...